Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudna nekem valaki hízókúrát írni? fórum

Tudna nekem valaki hízókúrát írni? (beszélgetős fórum)


21. Zildiki (válaszként erre: 16. - Zsoan78)
2010. ápr. 23. 02:59
Dettó, a sporttól sem híztam, csak izmosabb lettem. Ráadásul hiába vagyok 167/52, ha valaki mellém áll ilyen paraméterekkel, én tűnök vékonyabbnak, nem tudom miért, biztos nehezek a csontjaim.
2010. ápr. 9. 12:11
Spiritus, Syria, igazatok van. Az ember békéljen meg önmagával! És örüljön, hogy egészséges.
19. Pumi87
2010. ápr. 8. 13:28
Köszönöm a válaszokat!:)Majd idővel erősödöm.:)
18. syria (válaszként erre: 16. - Zsoan78)
2010. ápr. 8. 09:01

Aztán mit kell törődni, azzal, ki mit beszél? Annak idején a 162 centimhez voltam 48-49 kg. Még a 3 éves unokaöcsém is gebének titulált (nyilván a szüleitől hallotta).

Eszembe nem jutott hízókúrázni.

Most meg, majd belegebedek a 80 fölötti súlyomba, ami (sajnos) nem zabálás eredménye.

Addig, amíg valaki egészséges, ne akarjon hízókúrázni. Legfeljebb edzésekkel az izmai, s nem pedig evéssel a hája tömegét növelni.

17. Spiritus (válaszként erre: 16. - Zsoan78)
2010. ápr. 8. 07:33

Ebből látszik, hogy senki nem elégedett soha magával :) én 170cm és 60 kiló vagyok. Baromira szeretnék 57 lenni. Iszonyat könnyedén izmosodom, de ha nem koncentrálok nagyon a helyes táplálkozásra akkor pillanatok alatt hízom :)

De a lényeg, hogy csak egyfajta egészséges életmód létezik, a sok mozgás, helyes táplálkozás, és ha ezt betartod utána fogadd el magad olyannak amilyen vagy :)

16. zsoan78 (válaszként erre: 1. - Pumi87)
2010. ápr. 7. 12:08
Nos, egy hajóban evezünk...Én a 171 cm-hez összesen 56 kg vagyok, és nagyon szeretném elérni a 60 kg-ot! Engem is mindig "levékonyoznak". Próbálkoztam egyébként testedzéssel is, negyed évig jártam becsületesen, de semmi izmot nem sikerült növesztenem, pedig figyeltem a fehérje bevitelre is, még táplálékkiegészítőt is fogyasztottam. Szal, a torna önmagában nem megoldás, de erősen ajánlott, hogy szép kontúrosak, izmosak legyünk! Viszont hízni nem fogunk tőle...ez saját tapasztalat. Nem kívántam többet enni, és bár feszesebb lettem, de egy deka sem jött rám pluszba!
15. syria (válaszként erre: 10. - Pumi87)
2010. ápr. 7. 07:35
Addig örülj, amíg bármit ehetsz, mégsem hízol.
2010. ápr. 6. 16:26

Szerintem is örülj annak, hogy ehetsz, amit akarsz! Ha megkívánsz valamit, nem kell lemondanod róla: édességek, fagyi, süti, jöhet bármi.


Sokan irigyelnek minket ez miatt, hidd el! Azt hiszem, akik megszólnak az alkatod miatt, inkább irigységből beszélnek.


Egyébként a párodnak tetszel így? Mert ha igen, akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy milyen vékony vagy.

13. Anyky (válaszként erre: 7. - Pumi87)
2010. ápr. 6. 15:00

Szerintem ne akarj hízni, idővel úgyis rád megy egy-két kiló. Fogadd el magad, ahogy vagy! Új hiszem, ez a titka az egésznek.

Amúgy én is ilyen alkat vagyok, még 36 évesen is, de nem bánom, jól érzem így magam. Ehetek, amennyit akarok, étvágyam is van, de a súlyom nem változik. Alkat kérdése.

12. ccd8b44456 (válaszként erre: 10. - Pumi87)
2010. ápr. 6. 11:33
szia en is ugyanez adatok csak egy kiloval tobb mindig akartam 3 kilot meg hizni de nem megy. 34 eves vok azthittem masodik picim utan hatha maradnek 53. nem maradtam :) 4 eves es a masik 7 hos. kilenc kilot hiztam mindkettonel de ahogy megszulettek rogton 50 kilo lettem ugyanolyan. pedig jo etvagyam van ugy ahogy
11. reni79
2010. ápr. 6. 10:26

Ha elfogadod a véleményem,ne akarj hizni!Nagyon csinos vagy!

Jó neked hogy ilyen gondod van!Én 2-3 kg leadásával szenvedek:-(

10. Pumi87
2010. ápr. 6. 10:24
Van,van,igen.Csak mindig sajtburgert süteményeket és csokoládékat ennék.gyors kajákat.Hiába eszem mindig éhes vagyok.Ha eszem meg hányingerem lesz.Érdekes dolog.Állandóan üresnek érzem a hasam.Nem értem.
9. Csicsi25 (válaszként erre: 7. - Pumi87)
2010. ápr. 6. 10:15

... és 23 éves. Én is nagyjából ilyen magas vagyok. Ennyi idős koromban 1-2 kg-val voltam "nehezebb" mint Te. Most, 40 évesen 58 kg vagyok.


Egyébként milyen az étvágyad? Tudsz rendesen enni? Mert ha van étvágyad, én nem aggódnék. Ha pedig nincs, akkor lehet feliratni tablettát - nagyon hatásos. Anyukám is, én is szedtük egy időben.

2010. ápr. 6. 10:12

Szülés után voltam 51 kg.Olyan jó voltam,de valamiért lefogytam.:S

Csak olyan rossz mikor azt mondják nem kapsz enni? Meg hogy olyan vékony vagy.

2010. ápr. 6. 10:10
166 cm és 49 kg.
2010. ápr. 6. 10:07
Nem hinném, hogy olyan sovány vagy, hogy híznod kellene! Milyen magas vagy és hány kg? Mi soványak örüljünk, hogy nem kell fogyóznunk! Egyébként azt figyeltem meg, hogy az évek előrehaladtával a kilók is könnyebben rakódnak le, úgyhogy ne aggódj!
2010. ápr. 6. 10:03
2010. ápr. 6. 10:03
izomépítés!!! Zsírt nem érdemes felszedni, az egészségtelen. És az izom mindnekinek jól áll.
3. syria (válaszként erre: 1. - Pumi87)
2010. ápr. 6. 09:52

Nagyon jól nézel ki, miért akarsz hízni?

Aztán vigyázz, nehogy átess a ló túlsó oldalára. Fogyni még nehezebb.

Ha soványnak érzed magad, hidd el, attól kevesebb bajod tud lenni, mint az ellenkezőjétől!

2. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1. - Pumi87)
2010. ápr. 6. 09:42

próbáld meg,hogy a "dolgok"mindig jól menjenek.Ha az ember elfogadja akkor sokkal egyszerűbb.Mindennek örülni kell.

Technikai segítséget nem tudok én pont az ellenkezővel küzdök.

2010. ápr. 6. 09:38
Sajnos hiába próbálkozom,egyszerűen nem megy a hízás.Azt is észrevettem,hogy lelki alapon is függ a testsúlyom.Ha jó minden hízom,ha nem jó,akkor fogyok.Mit tegyek?Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook