Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? fórum

A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2010. máj. 16. 15:07
Szerintem se adta a levelet neki,ha egyáltalán létezik.Már pedig ha létezik akkor azt nem adja senkinek,mert akkor nyilván nem történik meg a tragédia.Ha lenne akkor azok találták volna meg akik rátaláltak.Gusztustalan a Batíz,az elhúnyt barátjából akar pénzt csinálni.Gratulálok,nem elég neki amit keres?!
258. Ildi^^
2010. máj. 16. 14:58
és különben is miért neki adta volna a búcsúlevelet? nem nagyon hiszem hogy létezik az a levél. hát elég gusztustalan dolog könyvet írni erről.
2010. máj. 16. 14:55
Batíz a "nagy barát és rokon" könyvet ad ki a titkairól.Pfff.Szánalmas!
256. vica009
2010. máj. 15. 18:39
(érdek!)
2010. máj. 14. 11:26

Felháborító h még ma délelőtt is, 5 hét után is arról szólnak a hírek, h Daróczi búcsúlevelet hagyott. Most meg Batiznál a levél!


Miért nem tudják már békén hagyni???

2010. máj. 13. 12:29
Most botlottam a hírbe ha akarom ha nem.
253. f8db0709b8 (válaszként erre: 251. - D4464aaf8a)
2010. máj. 13. 08:06
Ahogy hallom,egy felelőtlen,alkoholista és még kábítószeres is!
252. f8db0709b8 (válaszként erre: 251. - D4464aaf8a)
2010. máj. 13. 06:09

Igen,de magára vessen!

Aki már a saját hibájából sem tanul,ne csodálkozzon!

Egyébként még jó,van anyjuk akire számithatnak!

2010. máj. 12. 19:14
De attól még megvannak a gyermekek, Akikről köteles gondoskodni, mint szülő, és attól még éhesek, attól még ruházni kell Őket, attól még el kell tartani Őket, attól még fel is kell nevelni Őket...
250. f8db0709b8 (válaszként erre: 249. - R.H.72)
2010. máj. 12. 16:02

Mivel visszaeső,jogos!

Mikor részegen beült a volán mögé,akkor nem volt 3 gyermeke?DE!!!!!!!!!!

Gondolkodott volna akkor...na meg 2002-ben mikor az első húzását megcsinálta!

2010. máj. 12. 15:43

Hozzászólnék én is a Stohl-témához.


Azon az állásponton vagyok,h nem kellene minden munkájától megfosztani Őt. Mint ahogy pl. egy közalkalmazottat vagy más akármilyen alkalmazottat sem bocsátanak el a munkahelyükről ilyen esetben. (Ha csak ugye börtönbüntetést nem szabnak ki)

A bíróság kiszabja a büntetést, - amit természetesen meg fog érdemelni - mint minden más balesetet okozó ittas sofőrnél.


Remélem, h a bácsi rendbe jön, s felépül teljesen.

248. Ncilány (válaszként erre: 246. - 94c02c5bb5)
2010. máj. 12. 15:02
Rendben.
247. d4464aaf8a (válaszként erre: 256. - Tücsimücsi)
2010. máj. 12. 15:01
Úgy került szóba Stohl, hogy Valaki kérdezte, mi van Claudiával, én meg írtam, hogy most Stohl bérelte ki egy időre a címlapokat, ahogy a híradóban fogalmaztak...
246. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 245. - Ncilány)
2010. máj. 12. 14:59
Nincs semmi baj. Lapozzunk, és írjunk. :)
245. Ncilány (válaszként erre: 255. - Nakedbike)
2010. máj. 12. 14:54

Nem én tértem el a témától.

Csak válaszoltam, ha már ide írták. De a Liptaihoz is írtam. Imádnak szerepelni...

2010. máj. 12. 11:53

Claudiát azért viselte meg a dolog, mert számára akkor derült fény a DD. kettős életére. Ez a színjáték zavarta meg, s ezért váltak ketté, hogy tisztázhassák a dolgot. Mivel D, ezt tette itt ekkor kezdte zsarolni a barát, aki előszört fizetett, de aztán már nem tudott. Véleményem szerint ez csak ilyen formában lehetett, melytől Claudia próbálta megvédeni DD. családját is. Nem kapott ő semmiféle pénzt Dávidtól, mert igazán szerette. Te/Önök mit tennétek, ha a komolyra vált kapcsolatban egyszer csak kitudodna, hogy a férfi, akit szeretsz a másik nemhez is vonzódik. Ez olyan, mint alkoholizmus, nem lehet belőle kigyógyulni.


A másik Sthol András. Ha Kovács András lenne a neve, mint a volt kollégámnak, aki részegen halálos (két kisgyermek is volt közte) kimenetelű balesetet okozott, senki sem foglalkozott vele két soron kivül. A bíróság elitélte, most rövid börtönbüntetését tölti. A munkájától nem lett megfosztva, mert szombat reggel történt és úgy váltak el tőle, hogy nem bűnöző és visszavárják a kényszerpihenő után,mert jó szakember. Pedig már ő is számtalanszor megbottlott. Azonkívül meg kell ám vizsgálni a másik oldalt is, mert én példáulrendszeresen járok ki Erdőkertesre (telek, és eléggé félek a "vasárnapi" autostól. Például miért volt még téligumi a kocsin. Ugyan olyan balesetveszélyes, mint a nyárigumi fennléte a hidegben. A gumiknak fontos szerepe van egy gépkocsin. Továbbá van biztosító Pali bácsi. Nem siránkozni kell, hanem pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Nem kell a rosszszájú pletyiknek felülni. A sajtónak ez jó, mert végre a politikán kivül is van hír. Sthol Andrást úgy kell kezelni, mint egy gépkocsivezetőt, aki ittasan, a baleset helyszínét elhagyva súlyos közlekedési balesetet okozott. A többi a biróság dolga. Egyéb baleseteknél sem követelik, hogy a vétkes álljon neki kertet ásni, ellátni az illetőt, míg teljesen egészséges lesz.

2010. ápr. 27. 13:44

A mai startlapon fennt van,hogy végre a rendőrség tudomására jutott egy zsaroló, Aki zsarolta Dávidot...


[link]

2010. ápr. 27. 10:13

Most néztem meg a műsort,ahol Choli bácsi volt a vendég.

Végignéztem,de a végén sírva fakadtam,mikor ment a dal.

241. Ekka
2010. ápr. 20. 13:21

Szerintem felesleges ezt túlbonyolítani.

A család, barátok stb. nem tudják elfogadni DD. öngyilkosságát, így mindenféle eszükbe jut, és ebbe kapaszkodnak.

2010. ápr. 20. 12:29

[link]


Hová tűnt Choli bácsi?


2010. április 20., kedd 11:00


Napok óta nem lehet elérni Daróczi Dávid édesapját. Az idős költő korábban mindenkivel nagyon közlékeny volt, ám most egész egyszerűen eltűnt.


Mi történhetett Choli Daróczi Józseffel? Mióta vasárnap este a TV2 Frizbi című műsorában eléggé meglepő kijelentést tett, egyszerűen nem lehet elérni. Az adásban elmondta, úgy gondolja, hogy Liptai Claudia élete épp úgy veszélyben van, mint az övé és Dávid édesanyjáé. Remélhetőleg nem következett be az idős ember jóslata.


De vajon miért van több napja kikapcsolva a telefonja? Lehet, hogy valaki egyszerűen megelégelte, miszerint rá nézve terhelő nyilatkozatokat tesz Choli bácsi, és egyszerűen megtiltották neki, hogy beszéljen? Akár még ez is elképzelhető, hiszen valóban bonyolult és titokzatos esetről van szó továbbra is. Mi mindenesetre kíváncsian várjuk a fejleményeket.

239. Ncilány (válaszként erre: 237. - Syria)
2010. ápr. 19. 20:39

Az is igaz.

De! Pl az ismerőseim közül soknak még nincs nete. Ahol van, ott a szülők valamelyike fér csak hozzá. Vagy hiába férne hozzá, a túlélő társat annó nem érdekelte. És nem fog molyolni rajta hogy esetleg keresi - e valaki az élete párját...

2010. ápr. 19. 19:51
237. syria (válaszként erre: 233. - Ncilány)
2010. ápr. 19. 07:03
Az biztos, hogy nem a netezés a legfontosabb ilyenkor, de sok-sok hónappal a haláleset után azért lehetne törődni a dologgal.
2010. ápr. 18. 21:58
Frizbi!!
2010. ápr. 18. 16:37

Igen, fennt van ám a tv2 honlapján is az a pár perces bejátszás...


Meg tudod ott nézni...


De köszi, hogy szóltál, mert el is felejtettem a Frizbit...

234. vica009
2010. ápr. 18. 16:36
Ma este lesz a tv2-n,(amit Choli bácsi mondott a temetés napján),a Frizbi-ben.A bejátszásba láttam,hogy még Hajdu Péter is elsírta magát a riport után.
2010. ápr. 18. 14:21

Igen. Nekem sok helyre van regiszrációm. A férjem ha nagyon akarna, bárhova be tudna nézni. Mivel nem azonosak a belépő nevek külünböző oldalakon, és jelszó se, így leírtam magamnak füzetbe, és tudja hol van...

Nem tudom ha bármelyikünkkel történne valami, mennyi idő után lenne jelezve, hogy Ő sajna nincs már közöttünk.

Nem ez a legfontosabb dolgunk ilyenkor..

Sikerült nem igazán szorosan a témánál maradni, de nekem " belefér " még ez.

232. syria (válaszként erre: 231. - Emagdi)
2010. ápr. 18. 08:54

Nekem is volt két ismerősöm az iwiw-en, akik meghaltak. Egyikük a halála után sokáig fenn volt, most már nincs, másikuk még mindig fenn van, mintha élne.

Az azért elég mellbevágó, ha egy régi ismerős, aki nem tudja mi történt, megörül, hogy megtalálta, aztán szembesül a ténnyel. Bár így legalább megtudja, mi történt.

Szerintem az lenne a helyes, hogy aki az iwiw-en van és meghalt, maradjon ott, de a család gondoskodjon megfelelő információról.

231. emagdi (válaszként erre: 230. - Mircike68)
2010. ápr. 17. 09:05

sokan elmondják a jelszavukat a hozzátartozóiknak, vagy olyan jelszót használnak amit máshol is, vagy könnyen kitalálható.


valószínűleg egy családtagja v hozzátartozója írta át a fb nevét. kitörölni szerintem senki sem szeretné aki közel állt hozzá, az embereknek nehéz elengedni a szeretteit. (sajnos ismerek mást is aki meghalt és megvan még az iwiw lapja, csak fekete keretbe tették a fényképét a hozzátartozói)

2010. ápr. 16. 22:34
Azért van itt egy számomra érthetetlen dolog. Állandóan a Facebook-ra hivatkoznak az újságok. Én rákerestem a halál után két nappal még mindig Ben Pitt volt a neve. Tegnap néztem már ki van írva a teljes neve. Ez hogy lehet? A jelszavát nem szokta elmondani senki. Egyáltalán minek írták át a halála után? mi értelme van? Inkább le kellett volna venni a képet, hogy ne nézegesse senki. és az ismerőseinek se fájjon a szíve valahányszor ránéznek a képre.....nem értem....
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook