Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Fontos! Gyorsan, szerelem! fórum

Mit tegyek? Fontos! Gyorsan, szerelem! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 27. 19:40

hejhó gyerekek... ki vagyok dobva...

:')

jó, mi?!

annyi h a barátaimmal nagyon nem jön ki a(volt) pasim.a barátaim beszólogattak neki(dúrván) barátom szerint én nem védtem meg(eléggé)...de mégis...hogy védjem meg?!magamat se szoktam. am meg megvédtem...mindegy... azt mondta h ha megyek barátaimmal ezek után is ey hetet a balatonra, akkor szakítás lesz. mondtam h akk hello. szóval ennyi. de...ez nekem annyira nincsen lezárva!!

annyira szeretem..úgy fáj...és tudom h ő is...és ajj...idegesít a dolog. holnap találkozunk kb 1-másfél hét után...mi lesz velünk?! istenem... volt már ilyen valakivel??


egyszer mondta h oylasmik vagyunk mint az Életünk lapjaiban a pár... anya pont hazahozta barátnője adta a dvd-t és sikerül 119percet végigbőgnöm :'(

ajjj...soha nem megy semmi...

mióta nem láttam alig ettem...kivagyok..

30. hemos (válaszként erre: 28. - Browning)
2010. ápr. 7. 22:53
Én is örülök, ha jobban érzed magad!
29. 62cc0f78ae (válaszként erre: 28. - Browning)
2010. ápr. 7. 21:18

Örülünk!:) Kicsit lazább légy, ha benned problémák vannak, azt szépen ki is vetíted.

Csak ügyesen!:)

2010. ápr. 7. 21:11

Köszi a segítséget!:)

Tegnap már kibékültünk barátommal. Ma eléggé...Morgós és visszahúzódó/ eltaszítós voltam, szóval megharagudott, most már ő kezdett elbizonytalanodni hogy kell-e neki ez az egész hiszti...Jogos. Végül megint lelkiztünk sokat, és amúgy, arra jutottam, hogy azt se tudom, mi bajom lett hirtelen, hiszen szeretem, imádom, imádok vele lenni, csak most ez valahogy rosszul jött ki.

Nem esett jól, hogy megtilt dolgokat, amik persze a javamat szolgálják, de akkor is... (Ne cigizzek. Mindegy, vettem egy dobozzal :'D asszem dac. XD a másik srác meg cigizik...Megtanított karikát fújni vele..:D) Mindegy. A másik srác meg kórházban van(ami itt van mellettünk, az út másik felén :D) és mondta, hogy menjek be hozzá...Khmm. Bemegyek, nem érdekel, csak intézzem el valahogy!:)

Alakul a világ.

Köszi a segítséget, mert segítettetek elgondolkodni, jó volt meghallgatni mások véleményét is akik lényegében elfogultak!:)

Sok puszi érte!

27. hemos (válaszként erre: 26. - 62cc0f78ae)
2010. ápr. 7. 16:39
Tudom, hogy érted :))
26. 62cc0f78ae (válaszként erre: 25. - Hemos)
2010. ápr. 6. 20:46
Értem én:))
25. hemos (válaszként erre: 24. - 62cc0f78ae)
2010. ápr. 6. 20:38
Persze, ez kódolva van az emberekbe. Nem is mondtam, hogy örökké kell így élni, de van olyan életszakasz, mikor ez igen hasznos tud lenni!
24. 62cc0f78ae (válaszként erre: 22. - Hemos)
2010. ápr. 6. 20:33
:) A gyenge pont ott van, hogy az ember egy idő után tartozni akar valakihez, egyvalakihez.
23. hemos (válaszként erre: 20. - Browning)
2010. ápr. 6. 19:10

Másképp gondolkodunk, de ettől szép az élet.

És talán mélyen legbelül az az igazság, hogy Neked még jó is ez a felhajtás, ettől érzed, hogy történik valami és ezzel sincs semmi baj.

Az élet unalmas lenne, ha egyformák lennénk!

22. hemos (válaszként erre: 21. - 62cc0f78ae)
2010. ápr. 6. 19:08
Köszi a megerősítést. Úgy látszik nekünk egyformán pörög az agyunk és megértetted, amit mondani akartam.
21. 62cc0f78ae (válaszként erre: 20. - Browning)
2010. ápr. 6. 17:51

Értem, hogy most cseppet meg vagy kavarodva, de hidd el, nem hülyítés, amit írt. Sőt, nagyon jó dolog, én azt hiszem, el is mentem valahová:)


Annyi van, hogy Te nem ezt akarod. Nyugi, erről szól az élet, vannak nyugisabb meg pörgősebb időszakok. Fogod még kaparni a falat, hogy nem történik semmi!:)


A "nagy semmiről": másnak évei telnek el benne, olvasgasd a fórumokat!


Nyugi, semmi jóvátehetetlen nem történt, néha bizonytalan az ember, csinál hülyeséget (meséljek?:D), de hidd el, ez még bőven belefér!

20. browning (válaszként erre: 17. - Hemos)
2010. ápr. 6. 17:00

Jó az elv, csak így lényegében 3 embert hülyítek. A 2 srácot meg magamat is...

Béke van, sőt az "újhoz" beszaladtam a bmx-es telepre. Meglepődött én is....

Jó hülye vagyok. Alkottam egy NAGY semmit.! ...Csináltam egy balhét, adtam egy pofont a májamnak meg stb, lett Neki is meg nekem is egy katasztrofális éjszakánk +2 napunk... És SEMMI nem lett. Csak h most már biztosabban kell állnom, pedig egyre kevésbé bízok a saját "kitartásomban". Megcsalás?! Nem akarom.....

Annyi minden történt 2 nap alatt, mint máskor...Talán 1-2 hónap alatt

19. hemos (válaszként erre: 18. - 62cc0f78ae)
2010. ápr. 6. 15:27
köszönöm! én is akkor voltam a legboldogabb, mikor még megtehettem, hogy így éljek!
18. 62cc0f78ae (válaszként erre: 17. - Hemos)
2010. ápr. 6. 15:11
De jól mondtad! Nagyon igaz!
17. hemos
2010. ápr. 6. 14:59
Szerintem előszöris higgadj le, nem kell kétségbe esni! Te még fiatal vagy és az életet nem kell mindíg olyan komolyan venni! Nem vagytok férj-feleség és bár az emberek szeretik meghatározni, hogy az a másik a barátja, pasija, férje akárkije, szerintem nem mindíg kell! Egyszerűen ne legyen ő más neked, csak egy fiú, akit szoktál szeretni, akivel jó néha együtt és kész. És igen, lehet mellette más is, akivel szintén néha jó. Persze mindezt nyílt lapokkal kell játszani. Éld meg az érzéseidet. Ha van kedved légy vele, ha nincs, ne hívd és ha a másikhoz van kedved, légy azzal. Éld meg a dolgokat és egyszercsak letisztul majd minden. Nem muszály ám mindíg mindent konkretizálni. Most Te vagy az, aki nem tudja mit érez, de majd kideríti. Mindig tedd, ami épp jólesik és megnyukszik a lelked!
16. browning (válaszként erre: 15. - Mirror)
2010. ápr. 6. 07:52

"csak" másfél hónapja vagyunk együtt. Ismerjük egymást már 2-3éve...

Az "új" meg: Csak jött. Felkavart. És ez zavar, ha én szeretek, akkor csak egyet, igazán, nagyon...

15. mirror
2010. ápr. 6. 07:48

Hjaj. Nem könnyű eset de nem reménytelen! :)

Szóval: mióta is vagytok együtt? Mármint a régi sráccal. Az újat régóta ismered vagy csak most felbukkant az életedben?

Ha az utóbbi akkor nem biztos hogy ezért érdemes felrúgni egy kapcsolatot, mert érzelmi hullámvölgyek mindig lesznek ha idősebb leszel akkor is. Ebben az életkorban pedig pláne jellemző! :) Ha már ismerted korábban akkor érdemes kicsit mélyebben is magadba nézni hogy mi válthatta ki a heves érzelmi reakciód.

14. 62cc0f78ae (válaszként erre: 13. - Browning)
2010. ápr. 6. 07:47
Akkor annyit mondj neki, hogy kell egy kis idő, mert össze vagy zavarodva.
2010. ápr. 6. 07:41

Honnan tudom, hogy melyik az igaz? Ha egyszer szeretem, aztán nem. Melyik? És ha csak a "megszokás",hogy van és van kit szeretni, meg aki szeret? És az hiányzik majd most?

Ez nem egy korrekt dolog tőlem, az a baj.

12. 62cc0f78ae (válaszként erre: 11. - Browning)
2010. ápr. 6. 07:31

Á, köszi!:) Öregszem, vagy mi:P

Először magadban tegyél rendet, utána beszélj a barátoddal, és csak azután az új pasival (bár vele sztem nem is kell:D)

2010. ápr. 6. 07:11

a (K)= "kiss" tehát csók. a (L)="love" tehát szerelem(ilyen kis szívecske ikon...)

A gyógyszer nem érdekel. legkissebb bajom.. De köszi az aggódást.

Azt hiszem, beszélnem kéne vagy találkozni az újjal, aki kicsit segített a a kavarodásban. Meg persze Vele is. Főleg vele :( Hogy lehetek ilyen ?!:'D

10. fogtunder_ (válaszként erre: 2. - Browning)
2010. ápr. 6. 07:07
A fájdalomcsillapítókkal óvatosan, a célodat nem biztos, hogy eléred vele, viszont könnyen felkerülhetsz a májátültetésre várók listájára...
2010. ápr. 6. 07:04

Az a (K) meg (L) mit jelent?


Amúgy nyugi, adj egy ksi időt magadnak, és gondold át, akarod-e őt, jó-e így, vagy valamin változtatni kell!

8. rinike (válaszként erre: 7. - Browning)
2010. ápr. 6. 06:51

Hát akkor mond zet. Azt, hogy "magamat sem értem, de olyan bizonytalan vagyok, egyik percben nem tudok nélküled élni, a másik percben meg úgy érzem, hogy veled nem. Kérlek, hogy adjunk időt magunknak, amíg tisztába jövök az érzéseimmel."


browning! Most olvasom, hogy a 14 fájdalomcsillapítós dolog tegnap volt. Az hogyan került ki a szervezetedből? Ha nem tettél semmit, hogy ne legyen benned a sok gyógyszer, akkor azonnal orvoshoz kell most menni!

2010. ápr. 6. 06:46
Majd beszélünk, ma is, de annyira bizonytalan vagyok!:s
2010. ápr. 6. 06:37
Se vele se nélküle, beszéld meg vele mindenképpen.
2010. ápr. 6. 06:36

Itt is kérdezhetsz és szakemberek válaszolnak:

[link]


De vannak ingyenes lelki segély telefonok éjjel nappal hívhatók, érdemes megprobálni ha sürgös a baj.

2010. ápr. 6. 06:32
akasórsz=akarsz
2010. ápr. 6. 06:29
Ebben az életkorban nem ritka ha valaki "hullámzik". Éppen ezért nagyon fontos, hogy több időt hagyj magadnak minden döntésre, bármi legyen is az. Ha eldöntötted, hogy szakítasz vele, ne tedd meg azonnal, gondolkodj rajt 1-2 napot. Ha már szakítottál vele, de úgy érzed, hogy kibékülnél, ne tedd meg azt se azonnal, várj 1-2 napot. Így, bár az érzéseidben hullámzást érzel, a döntéseid jobbak és tartósabbak lesznek. A 14 fájdalomcsillapítós dolgot pedig ugyanezen okokból kellene mellőzni, hiszen lehet, hogy egyik percben meghalni akasórsz, a következőben pedig élni, és nagyon kell vigyázni arra, hogy az ember ne vegye el magától az esélyt.
2010. ápr. 6. 06:22

Én tegnap mondtam h ennyi. mert hullámzok. mit tegyek?!úgy hullámzok, hogy imádom-szeretem-vele lennék, aztán meg csak vele ne-csak ne most-csak hagyjon, csak legyen vége. Itt vol és nálam meg a csak legyen vége. Meg party volt. qvajó. csak volt egy srác. szemeztünk. folyton. cuki. csak 1. pasim van/volt-szünetelünk, de tegnap mikor szakítottunk betoltam 14fájdalomcsillapítót uántna, aztán úgy sírtam h közben fetrengve remegtem, és könyörögtem h ne dobjon ki mégse. pedig én dobtam. de mondta h holnap tali(ma)és akkor meg már megint változott bennem az érzés. miért van ez? ja és a másik: legjobb bnőm bele van esve abszolút a kavaró-cukisrácba, aki engem felvett msnere((K)(L)-így köszönt. magától. mondtam h ne írjon pedig, mert barátom itt van)ja és még egy másik csajnak is tetszik.

komolyan segítsetek!!!könyörgöm. mit tegyek??ne mondjátok h én tudom, mert NEMM. ti szoktatok hullámozni így?!


ez a helyzet. Mit tegyek? A srácot, akivel járok,csak szünet van...szeretem?folytassuk és alakul az?ő azt mondja neki eddig mindig alakult a dolog.És nagyon szeret, néha neki is "fárasztó",ingadozós, de... Nem tudom, képes vagyok-e végigcsinálni? Megéri??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook