Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az ÁB-AEGON Rt. kötelező biztosításról lenne kérdésem, tudnátok segíteni? fórum

Az ÁB-AEGON Rt. kötelező biztosításról lenne kérdésem, tudnátok segíteni? (tudásbázis kérdés)

5. BenKír (válaszként erre: 2. - Medve 77)
2010. ápr. 5. 22:01

Szia!


Én tavaly az Aegon-nál voltam, és amikor először feltették a biztosítók az ajánlatot, akkor az Aegon bizonyult nálunk is a legkedvezőbbnek, hogy felmondom a régit náluk, és újat kötök. De mire oda került volna a sor, hogy ez így megvalósuljon, ő volt az egyedüli biztosító, aki nem engedélyezte az újrakötést. Így én a Postához mentem át.

2010. ápr. 5. 21:48
velem is szórakoztak,utolag be kellett fizetnem még 1181 ft-ot, az eredeti kalkulált áron felül, ahhoz hogy végre legyen bíztositásom.igaz még így is kevesebb mint más biztositonál.
2010. ápr. 5. 21:41
szia!nekem is gondom van velük,én éves díjat vállaltam,amit eddig,nem vontak,le,és pénteken küldtek,egy levelet,hogy nem fogadták el az ajánlatot,valami adásvételi szerződés miatt.Mi vagyunk az első tulajdonosok.Kiderült,hogy elírták a rendszámot,holnap megyek be,hozzájuk......
2010. ápr. 5. 21:29
novemberben biztosítót váltottunk,AB AEGON-ra.akkor a kalkuláció 3951ft-ot állapított meg,a mostani kiküldött csekk a negyed évre meg a duplája lett.járt így más is?átverés volt akkor az első negyed év?
2010. ápr. 5. 21:27
Az ÁB-AEGON Rt. kötelező biztosításról lenne kérdésem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook