Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatokra lennék kíváncsi! fórum

Tapasztalatokra lennék kíváncsi! (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 7. 13:37

Én abbahagytam a fog. gátlót és onnantól össze-vissza jött meg. Egyszer csak nem jött meg. Elmentem dokihoz, megvizsgált, volt hasi uh is stb... azt mondta várjak, majd megjön, a gyógyszer elhagyás miatt van. Menjek vissza, ha nem jön meg 1 hónap múlva sem. Közben utaztunk miegymás, majd másfél hónap múlva visszamentem, ahol is közölte, hogy 11 hetes terhes vagyok. Persze nekem semmi tünetem nem volt közben. Szerintem kicsit hülyének nézett a doki, pedig előtte ő vetette el a gyanút. :)


Most ismét terhes vagyok, de most már tudtam mi van, pedig most sem volt semmi tünetem.:)

11. hemos (válaszként erre: 9. - Mindzsi)
2010. ápr. 6. 15:08

Atya ég! 16 hetesen tudtad meg? Jó kis meglepi!

Én a 6. héten kezdtem gyanakodni és a 8.-on lett orvos és UH által megerősítve. Az volt a gond, hogy már másfél éve nem jött össze és volt rosszúllét, de nem olyan, mint amire gondoltam, hogy majd lesz, így nem törődtem vele. Akkor lett gyanús, mikor már a reggeli kávét se kívántam, pedig az szent dolog! :)

10. c064fd71b1 (válaszként erre: 4. - Kriszti1212)
2010. ápr. 5. 22:36
Mármint a "teherbeesés menzi mellett" - re gondolsz?! Az is lehetséges! Sőt akármikor lehetsz terhes. Orgazmus hatására is lehet spontán peteérés úgy tudom.
2010. ápr. 5. 21:42
Nekem sem voltak különösebben tüneteim, se rosszullétek nem voltak, a menzeszem is megvolt, nem is híztam se semmi. Mire kimaradt egyszer a menzim, vettem egy tesztet, pozitív lett. Elmentem nőgyógyászhoz, és ő mondta hogy már 16 hetes a kicsi... nah akkor az kicsit lesokkolt. mert nem is volt erre utaló jel.
2010. ápr. 5. 21:19
Szia!Nekem semmi tünete nem volt a terhességnek.Még menstruáltam is mellette 2 hetentente,mivel a fogamzásgátló abbahagyása után borult minden.Tényleg semmit nem vettem észre magamon testileg.Igazán csak annyi volt,hogy ingerlékenyebb voltam és érzékenyebb.A férjem egy ideje mondogatta,hogy tuti terhes vagyok,mert tiszta zizi lettem.Hogy bebizonyítsam nincs igaza és abbahagyja a piszkálódást csináltam egy tesztett és hát pozitív lett.Ekkor voltam 6 hetes.
2010. ápr. 5. 20:47

anyukám 3 hónapos terhes volt velem, mikor megtudta hogy terhes

a bátyámnál is ez volt

6. Kriszti1212 (válaszként erre: 5. - Monna02)
2010. ápr. 5. 20:15
Mondjuk a kisfiamnál én így tudtam meg. Igaz voltak rosszulléteim, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Viszont az idegesített, hogy két hétig furcsa, bő barnás folyásom volt. Elmentem orvoshoz, mondta baba van. Elküldött UH-ra és ott kiderült, hogy 8 hetes.
5. Monna02 (válaszként erre: 4. - Kriszti1212)
2010. ápr. 5. 20:06
Ilyenről én is hallottam, de az mindenképp eltér a normális mensitől mennyiségben és minőségben is, állítólag...
2010. ápr. 5. 20:03

Én azt hallottam, hogy menstruáció mellett is lehetséges a terhesség. Ti hogy tudjátok?


Köszönöm szépen a hozzászólásokat!

2010. ápr. 5. 19:56
Nagyon fájtak a melleim. Elmentem az orvoshoz, írt ki valami gyulladáscsökkentőt. Amikor olvastam, hogy terhesség esetén nem szedhető, akkor el kezdtem gondolkodni és számolni, hogy mikor is volt meg utoljára. Kb. 6 hetes lehettem akkor már. Utána már hánytam is rendesen, mint a lakodalmas kutya.
2010. ápr. 5. 19:53

nekem semmi tünetem nem volt, csak kimarad a vérzésem

mivel terveztük a babát, vettem egy tesztet ami pozitív lett. Akkor elmentem dokihoz ahol kiderült, ő mondta, hogy akár az is lehetek, mert akkor még szív hang sem volt a kicsinek.Kb. 5 hetes terhes lehettem.

2010. ápr. 5. 19:50

Hali!

Érdekelne, hogy vannak-e itt olyanok, akik teherbe estek, de semmi tünet nem utalt a pocaklakóra? Mikor derült ki, hogy baba van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook