Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Változókorban 3hónap menstruációkimaradás után kéthete tartó vérzés mit jelenthet? fórum

Változókorban 3hónap menstruációkimaradás után kéthete tartó vérzés mit jelenthet? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 30. 22:54
Nekem is volt.21 napig,de a cickafark tea rendbe tett.Utána normális lett.
2010. ápr. 5. 20:34

33 éves vagy ? Korai ez még. Én 39 voltam és nekem is 3 hónapot késett. A doki félválról közölte ,hogy törődjek bele ez van .A privát dokim elég messze van így vártam és 3 hónap után ismét pár hónapig normál ciklusok következtek. ez így ment fél évig amikor szintén 3 hó kimaradt .

Hogy ez kinek mit jelent azt nem tudom . Nekem annyit jelentett ,hogy 41 évesen ( ez most történt 2 hónapja ) szintén kimaradt a menszeszem . Már majdnem beletörődtem ,hogy valóban nekem korai lessz és egyszer majd meg is szünik a menstruációm. Kb. 1 évvel ezelött csináltak vérvizsgálatot meg UH-t de semmi eltérés nem volt.Azóta okosabb vagyok és tudom ,hogy az sem mindegy ,hogy a vért mikor veszik le . Hanyadik nap a ciklus között stb. A lényeg ,hogy most is arra gondoltam ,hogy majd csak eltelik a 3 hónap és ez már így lessz egy ideig,mellesleg a kimaradások nem okoztak testi tüneteket .Költözés közben voltunk és én is kivettem a részem a pakolásból de nem is kicsit . Délután barnáztam és éjjel 3-kor olyan görcseim lettek + darabos vérzés stb ,hogy mentőt kellett hívni .

Nos nekem egy vetélést jelentett a 3 hónapos kimaradás :( az orvos olyan szinten hatott rám a magyarázatával ,hogy nekem már nem működik rendesen a petefészkem és peteérés sincs stb ... ,hogy én hülye hittem neki . Hát működött és mivel semmi más betegségem nincs így a babát is megtartottuk volna HA MINDEN VIZSGÁLAT AMI ILYENKOR SZÜKSÉGES jónak mutatkozik.

Hát nekem ezt jelentette a 3 hónap :((((((((

Én is azt mondom ,hogy menj orvoshoz ,de akár többhöz is mert sajnos a mai Eü...... de ez nem ide tartozó téma .

2010. ápr. 5. 20:30
Hormonzavar lehet szerintem is, az orvos segít majd beállítani.
4. 4b6a2525df (válaszként erre: 2. - Rozália)
2010. ápr. 5. 19:32
én is ezt tanácsolom, én is igy jártam és beutaltak eü kaparásra, szerencsére negativ lett. Ennek 8 éve.
2010. ápr. 5. 19:31
Azt, hogy a felborult hormonháztartás miatt a méhnyálkahártya csak vastagodik, vastagodik 3 hónapig, aztán csak 2 hét alatt tud kiürülni.
2010. ápr. 5. 19:31
Sürgősen keressed fel a nőgyógyászt.
2010. ápr. 5. 19:29
Változókorban 3hónap menstruációkimaradás után kéthete tartó vérzés mit jelenthet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook