Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátország -Primosten fórum

Horvátország -Primosten (beszélgetős fórum)


8. haaeen (válaszként erre: 3. - A935f907e9)
2010. ápr. 5. 17:55
mi mikor voltunk, akkor bent a kozpontban egyetlen szabad szallast sem talaltunk - igaz 4en voltunk. aztan a varos elejen megalltunk tanakodni, es egy bacsika odajott hozzank, hogy kiado szobat keresunk-e, mert neki pont itt a haza. megneztuk, tetszett, aztan kovetkezo evben is visszamentunk. igaz a varos szelen volt, de sajat strand es napozoresz jart a hazhoz :)
2010. ápr. 5. 13:47
Köszi nektek a gyors választ
2010. ápr. 5. 13:32

Horvátország még nem drága szerintem sem... Nem engedhatik meg maguknak azt a luxust, mert akkor nem mennek oda a népek, ők meg nem tudnak fejlődni - pedig a háború nyomait el kéne tűntetniük...

Én 2006ban voltam, akkor még volt, hogy megálltunk egy helyen az út szélén, hogy "jajj, de szép a kilátás", lenéztünk a domboldalon és ott figyelt a kilőtt teherautó. :(

Szépen fejlődnek, meg teszik rendbe az országot, de nagyon nagy szükségük van az idegenforgalomra. És ezért nem drágák - szerintem.

Árat én sem nagyon tudok, mert mi szállodában laktunk 1 hétig, Kastel Stariban. De az is jutányos volt...

5. mézgapaula (válaszként erre: 1. - A935f907e9)
2010. ápr. 5. 13:19
Szia! En nem vagyok egy Horvatorszag-fan, de Primosten nagyon tetszett! Nagyon hangulatos hely, estenkent felmennek a nepek a templomhoz es onnan lehet nezni a naplementet premier planban:-) Mi hajoval voltunk, igy arakrol nem tudok felvilagositast adni, de ugy remlik, a kikoto nem volt tul draga.
4. 62ffba3b4b (válaszként erre: 3. - A935f907e9)
2010. ápr. 5. 12:36
Ha most mentek, egészen biztosan...:))) Bocs, félre a tréfával: mi sosem foglaltunk előre, bár nem pont Primostenben voltunk, csak a környékén. Ott mindenki az idegenforgalomból él, tehát van szállás dögivel.
3. a935f907e9 (válaszként erre: 2. - Haaeen)
2010. ápr. 5. 12:10
Szerinted ha csak úgy lemegyünk a barátokkal találunk szállást anélkül hogy előre foglalnánk?? csak 2 éjszakát tudunk maradni..
2. haaeen (válaszként erre: 1. - A935f907e9)
2010. ápr. 5. 12:01
szia. en 5 eve nyaraltam ott, nekem bejott, amugy tipikus horvatorszagi nyaralohely, arakra mar nem emlekszem, de nem volt nagyon draga.
2010. ápr. 5. 11:55
Sziasztok.... Ha van valaki aki nyaralt már Horvátországban,pontosabban Primostenben kérem írjon nekem.Az érdekelne hogy milyen hely,a szállások árai,és minden más is amit tud róla....Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook