Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tapasztalatok a Skawa által kínált távmunkákról fórum

Tapasztalatok a Skawa által kínált távmunkákról (beszélgetős fórum)

2012. febr. 9. 12:34

Nekem bejött, akkor volt a legjobb keresetkiegészítés, amikor padlón voltam. Szerintem korrektek, de ha nem vagy vállalkozó, mint én, akkor tényleg elég sok a kötelező járulék levonás. Idén nem dolgoztam nekik sokat, de tavaly az alkotmányos kérdőívek rögzítésekor 100ezer fölött kaptam kézhez, pedig nem vagyok profi gépíró. :)


Nemcsak gépelésre lehet már vizsgázni, vannak telemarketinges feladatok is. Ahhoz kell otthoni headset és jó internet. Több ember vizsgáztat, és ha megkérdezed, milyen volt, elmondják, hogy miben javíts.


Mivel nincsen mindig olyan nagy mennyiségű munka, mint az alkotmányos kérdőív, jó ha van mellette más is. Azért kereset-kiegészítésnek jó. Én speciel örülnék, ha lenne folyamatos fordítási feladat, mert akkor a nyelvtudásom is használhatnám végre esténként, ha a gyerekek már alszanak.

2010. ápr. 16. 16:31
Köszi
2010. ápr. 15. 06:52
A próbamunkájukba pillantottam bele, csak erről tudok írni. Nos, nekem nagyon lehangoló volt. Egy kávéházi, csörömpölős háttér zajjal dúsított beszélgetést kell rögzíteni. 40 tesztet kell végigcsinálni! A helyesírás ellenőrző programjuk hibás, néhol félrevezető. Ráadásul figyelni kell, hogy az első és az utolsó 5 másodpercet ne rögzítsd. Egyszóval nekem nem jött be. Ja igen és "lehetőleg" számlát kérnek, különben alig jutsz hozzá valami kis pénzhez.
2010. ápr. 5. 21:00
Tényleg kíváncsi vagyok tapasztalatokra:)
2010. ápr. 5. 13:21
Senkinek sincs tapasztalata?
2010. ápr. 5. 11:05

Sziasztok,


Ha van tapasztalatod, légyszi oszd meg. Édesanyám kérte ki a véleményem, de vak vezet világtalant.


Köszi

2010. ápr. 5. 11:04
Tapasztalatok a Skawa által kínált távmunkákról

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook