Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állatkínzást hol lehet feljelenteni? fórum

Állatkínzást hol lehet feljelenteni? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 28. 21:30
?
2010. ápr. 20. 20:19
sikerült valamit elérned/elérnetek?
19. fzsu88
2010. ápr. 5. 15:05
Lementettem, még kaptam egy pár privit is, hogy más is próbál tenni valamit ezek ellen és megmenteni a kutyust. Sikerülni fog, sikerülnie kell! Hajrá kutyamentők!:)
18. Pirosalma (válaszként erre: 15. - Fzsu88)
2010. ápr. 4. 23:07

Szia!


Feltétlenül mentsd le az oldalt a gépre, hogy ha közben leszednék, meglegyen!

17. fzsu88
2010. ápr. 4. 22:15
Én is igen! Sajnos úgy látszik, ezt meg lehet tenni kis hazánkban:( Hátha most sikerül bebizonyítani hogy mégsem!
16. Gine (válaszként erre: 15. - Fzsu88)
2010. ápr. 4. 21:39

Hihetetlen,hogy ezért még senki nem szólt a védőknek.Mert azt nem feltételezem,hogy ők nem léptek volna már az ügyben!

Az üzemeltetőre is kiszabnék némi bírságot!

15. fzsu88
2010. ápr. 4. 21:24

Gine, igaz, az szép lenne ha a szüleik meg barátaik meg mindenki megtudná...Ha Budapesten lennék, lehet elmennék médiához is szerintem bírnák, jó kis sztori nekik is, de innen elég nehéz intézkedni:))S még 2 hónap legalább:( Na de ez egy másik fórumtéma:)


Megírom feltétlenül ahogy írtak valamit. Ha nem válaszolnak hamarosan és a hirdetés sem kerül le még próbálkozom másnál is. Na de a hirdetés az egyik szexoldalon fenn van február óta, legalábbis a feladási idő szerint. Nagyon érdekelheti az embereket az állatok jóléte:( S hogy lehet az hogy valaki oldalüzemeltető felengedjen egy ilyen hirdetést? Ott nem illegális? Itt ha jól tudom bezárnának ezért mindenkit, vagy legalábbis jól megbüntetnék, hogy megbánja azt is hogy valaha kutyát szerzett.

14. Vikianya (válaszként erre: 11. - Fzsu88)
2010. ápr. 4. 21:17
majd írd meg légyszi, hogy mit reagáltak az állatvédők
13. Gine (válaszként erre: 11. - Fzsu88)
2010. ápr. 4. 21:08

Ezek nem normálisak,de komolyan!!!!Normális ember nem csinál ilyet!Mondjuk az sem komplett,aki igénybe veszi,aberrállt barmok!!

Megérdemelnék,hogy mindenki megtudja,hogy mit csinálnak!

Megfelelő büntetés?Börtön,mint Amerikában!

12. fzsu88
2010. ápr. 4. 21:06
Embereknek? Na jó, én is szépen túlzok...Ezek nem emberek!
11. fzsu88
2010. ápr. 4. 21:05
Ugye?? Komolyan még mindig remegek a dühtől. És kiteszik minden figyelmeztetés nélkül, hogyha netán a picivel akarsz aranyoska kutyusokat nézni a neten mert mondjuk szereti az a gyermek, akkor csak úgy kijön mielőtt rájönnél mire kattintottál!:( Még a szexshopok is ki kell tegyenek egy beléptetőoldalt, hát nem? Hihetetlen, írtam a Magyar Országos Állatvédő Egyesületnek, remélem sikerül valamit tenni! Én nem is tudom mi lenne a megfelelő büntetés ezeknek az embereknek...
2010. ápr. 4. 20:58

de lehet, hogy ilyen esetben már a rendőrségnél lehet feljelentést tenni, hiszen ők is meg tudják nézni az oldalt, ha elküldöd a linket nekik

Szegény kutyus. :(((

9. Gine (válaszként erre: 5. - Fzsu88)
2010. ápr. 4. 20:58
Jézusom!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 4. 20:56
Köszi mindenkinek, máris írok a legelső állatvédő egyesületnek amit kapok a neten. Komolyan, hogy milyen emberek vannak?! S olyan kisarany kutyus, szegény:((((
2010. ápr. 4. 20:55

Mivel bűncselekmény, a rendőrségen.

De az Állatvédők is jó tipp.

2010. ápr. 4. 20:55
állatvédőknek szólj, ők pedig értesítik a rendőrséget
2010. ápr. 4. 20:54
Képzeljétek el, Londonban lakom s a szomszéd gyerekre vigyáztam, s kutyusokat böngésztünk a neten, s egy olyan magyar oldal jött ki hogy eszméletetlen, komolyan még mindig nem hiszem!! Egy pár a kutyusát kínálja fel, eladják a "testét", vagy hogy mondjam?:)) Szóval fizetsz 15ooo-t és a kutyussal lehet szexelni!!!!!! Hihetetlen!! Szegény gyerek 5 éveske azt se tudtam hogy magyarázzam el neki, hogy mit látott, persze kikapcsoltam ahogy lehetett s utána még rákerestem, ezek rendesen hirdetnek szexoldalakon, stb. Ezt szabad?? Mit lehet ez ellen tenni? Ugye lehet valamit? Rágondolni is rossz hogy az a szegény kutyus min megy keresztül nap mint nap!! Mentsük meg, könyörgöm:)
4. Gine
2010. ápr. 4. 20:53

Szia!


Szerintem az állatvédőknél!

2010. ápr. 4. 20:53
keress rá a neten Állatvédök
2010. ápr. 4. 20:51
Nem tudom jó helyre teszem e be de olyan dühös vagyok elmondani sem tudom. Mindjárt megpróbálom leírni értelmesen hogy mi van...
2010. ápr. 4. 20:51
Állatkínzást hol lehet feljelenteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook