Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik még a Diane-35 nevezetű fogamzásgátló tabletta? fórum

Létezik még a Diane-35 nevezetű fogamzásgátló tabletta? (beszélgetős fórum)


17. 9bbc382386 (válaszként erre: 16. - Amberwaves)
2010. ápr. 6. 10:40

Na szép!Maguk sem tudják mit beszélnek,csak mondják mintha okosak lennének.

De már nem szeded igaz?

16. Amberwaves (válaszként erre: 12. - 9bbc382386)
2010. ápr. 6. 08:46
Nahát, én is pont így jártam (hajhullás, petefészek ciszta)! Nekem eredetileg azért írták fel, mert rendszertelen volt a menstruációm (kevés volt az ösztogénem, és nem volt tüszőrepedésem, vagyis csak sokkal több idő alatt következett be). A doki pont azt magyarázta, hogy a sok fel nem repedt tüsző felhalmozódik, és abból lett a cisztám...
2010. ápr. 5. 23:08

Olvastam egy diane35 fórumon még anno,hogy mennyi nőnek hullott el a haja ettől a hormontól.Akkor kezdtem rá odafigyelni.

Valószínű nem egyformán hat az emberekre.

2010. ápr. 5. 21:18
Én ezt anno a hajhullásomra kaptam gyógyszerként hormonvizsgálat után.nem is tudom meddig szedtem,magamtól hagytam abba....szerintem egyébként az idegtől hullot a hajam elötte. még a fejbőröm is fájt,ha hozzáértem.nem bírtam fésülködni se.utána nem hullott a hajam jobban ,de legalább a fejbőröm nem fáj,mint elötte évekig.sok más problémára pl:Aknés bőrre és szőrösödésre is ezt írják gyógyszerként.megjegyzem ezt a gyógyszert direkt ezekre a problémákra fejlesztették ki de rájöttek,hogy fogamzásgátlónak is jó.35 év felett nem írják fel elvileg.
13. Ellacica (válaszként erre: 12. - 9bbc382386)
2010. ápr. 5. 18:10
köszönöm,azt fogom tenni!
12. 9bbc382386 (válaszként erre: 11. - Ellacica)
2010. ápr. 5. 18:03

Több,mint két év után.Ez az egyik legmagasabb hormontartalmú fogamzásgátló.Azért szeretik,mert szép lesz a bőr tőle.Viszont komolyan tud torzítani egy idő után,már ami a belsőnket illeti.

A keresőben kutakodtam anno utána,és találtam orvosi ellenvéleményeket,nem is keveset.Valahol már tiltva is van.

Azt hiszem a Lindinette-t részesítik előnyben.Nézz utána,érdeklődj.üdv!

2010. ápr. 5. 17:41
Komolyan?Akkor ez meggondolandó!Lehet váltanom kéne?de még csak 3 hónapja szedem!Neked mikor kezdtek jelentkezni rendellenes tünetek?
10. 9bbc382386 (válaszként erre: 9. - Ellacica)
2010. ápr. 5. 17:35
Nálam is így volt.A hajhullásos tünet,és a ciszta is a többéves szedést követően alakult ki.Gondolom ahogy teltem fel méreganyaggal.
2010. ápr. 5. 17:18
Biztos,hogy létezik,most is azt szedem!nincs negatív tapasztalatom,csak annyi,hogy nem jön meg 2 napra utána,hanem kb.4 nap!
2010. ápr. 5. 16:50

Abbahagytam pár év szedés után,mivel annyi rosszat olvastam és később tapasztaltam.Elhullott a fele hajam,amit mások is tapasztaltak.

Az endokrinológusom kiakadt mikor mondtam,hogy szedtem.Ja,és cisztám is volt tőle a petefészkemen.

7. a6d5a14c21 (válaszként erre: 4. - Cb6e54c3d9)
2010. ápr. 5. 11:55

Nem tudom,hogy mi lehet az oka.Illetve csak sejtem,hogy az újabbakhoz képest nagyon magas a hormon tartalma és elég sok negatívumot hallani róla(bár melyik fogamzásgátlóról nem?hisz mindenkinem más és más válik be).

Nekem a doki azt mondta,hogy elég elavult,kb mint az egykori Tri-regol,hormon bomba...aztán,hogy mi az igazság?!lehet,hogy még vannak helyek egyébként ahol megvehető,mondom én csak neten kerestem,ott ezt írták,hogy be van szüntetve...

2010. ápr. 5. 11:14
Nekem a dokim azt mondta, hogy már nincs, illetve valami olyat, hogy gondok voltak vele. De nekem nagyon jó volt anno, 6kg-t fogytam tőle, szóval az volt az a gyógyszer ami valóban jó volt nekem...
2010. ápr. 5. 08:13
Létezik,most hagytam abba a szedését.Nincs betiltva,vagyis a múlt hónapban még nem volt.
4. cb6e54c3d9 (válaszként erre: 3. - A6d5a14c21)
2010. ápr. 4. 22:31
és azt tudod,hogy miért? én vagy 3-4 éve nem szedem,de múltkor beszéltünk a dokimmal róla és nem mondta.
2010. ápr. 4. 22:00
Én pont az előbb néztem a hazipatika.com-on és úgy láttam be van tiltva
2010. ápr. 4. 19:21
létezik.inkább gyógyszer mint fogamzásgátló.
2010. ápr. 4. 19:19
Régebben szedtem, és érdekelne hogy létezik-e, forgalomban van-e még napjainkban???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook