Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek Béres Alexandra kazijait? Infó kellene...Előre is köszi! fórum

Ismeritek Béres Alexandra kazijait? Infó kellene...Előre is köszi! (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 17. 15:13

Én a 200%-ot csinálom,és nekem nagyon tetszik.

Van benne comb,has,popsi,kar.

Rengeteg kitörés:)

16. CsillagTM (válaszként erre: 15. - Xti_)
2010. ápr. 26. 11:40
várom a privit;)
15. xti_
2010. ápr. 26. 08:18

ami a legjobb volt, az nem dvd, hanem a világ legjobb edzőjének az órái, amikre eljártam minden hétköznap.


dvd-k közül pl. a Sinkó Andrea kick-box aerobic, vagy a cardio salsa, amit netről töltöttem le. van egy oldal, ahonnan ingyen lehet fitnesz dvd-ket letölteni, de csak priviben tudom megírni, ha valaki kéri, mert innen kimoderálják.

persze ezen az oldalon is van mindenféle edzés, nem mind hard core, de vannak jó kemények, lehet keresgélni.

van pl. egy "brazilian body" elnevezésű edzés, amiben capoierától a szambáig minden van, nagyon tuti.

14. CsillagTM (válaszként erre: 13. - Xti_)
2010. ápr. 25. 21:24
pl?
13. xti_
2010. ápr. 25. 12:39
fogyás szempontjából nekem nem jöttek be ezek az egyhelyben állós, gimis tornaórákat idéző dvd-k, mint BA,RR és Cindy. ahhoz, hogy lefogyjak, - legalábbis nekem - mindig valami pörgős, ugrálós, nagyon intenzív mozgásos (amitől szakadt rólam a víz és majd' kiköptem a tüdőmet) jellegű dolog kellett, de annak meg is lett az eredménye hamar.
12. 5e48d37001 (válaszként erre: 11. - 5e48d37001)
2010. ápr. 25. 12:20
A párom laptopjáról gépezek és totál furcsa a billentyűzet,mindig kihagyom a betűket,bocsi miatta:s
11. 5e48d37001 (válaszként erre: 10. - CsillagTM)
2010. ápr. 25. 12:18

Arra még nem tornáztam,de már dicsérték nekem is.Én eddig csak a Vitalitást próbáltam(az nagyon nem jöttbe,álmosító egy torna) és a Pörgessd Fel-t.Ez már jobban bejön hetente 1x bevettem a hetembe.

Réka csak akkor épít izmot,ha kihagyják a kardió részt,és nem figyelnek oda a kajálásra.

Pl az RR4-et mindig a felsőtestel kezdem,a karmunka felviszi a pulzust és a zsírégető tartományba tarta.A combos blokkoknál is van karmunka pl a térd húzál lendül a kar is.Az a lénege,hogy szívonl fölé mnjen a kar,ilyenkor felpörög a pulzus és beindul a zsírégetés.

Én 15 kg-ot fogytam ,igaz másfél év alatt,viszont a kaját nem igen figyeltem csak az utosó 5 kg leadásánál vettem vissza.

Ibuska és Borsa fórumtársunk tornázik sokat BA-ra az ő nalójukat kéne megnézni,abban vannak részletes infók a dvd-kről.

10. CsillagTM (válaszként erre: 9. - 5e48d37001)
2010. ápr. 25. 10:48
pont azt hittem, h Réka inkább izmot épít, BA pedig fogyaszt...nekem a Menni fog! után szokott érződni a hatás. Szted az a progi nem jó?
9. 5e48d37001 (válaszként erre: 2. - CsillagTM)
2010. ápr. 25. 06:49

Szia!

Én Alexandrától a "Pörgesd Fel"-t csinálom.Az elég jó kis zsírégető.kb 55 perces az anyag.3 sorozatból áll,aminél az elsőnél lassan a másodiknál gyorsabban,a harmadiknál leggyorsabban csinál.A gyakorlatok a sorozatok alatt ugyanazok,csak az intenzitás más.Azzel pörgeti fel a pulzust és tartja zsírégető tartomyányba,hogy egyre gyorsabban hajtja végre a gyakorlatokat.Kell hozzá még 1-1 kg-os kézisúlyzó is.A vitalitás nagyon gyenge senkinek nem ajánlom.

Szerintem Alexandra dvd-éi meg sem közelítik Rékájét,pl. Én csak Rékától tudtam fogyni.

8. CsillagTM (válaszként erre: 7. - Ekka)
2010. ápr. 24. 23:23

i számít cardio-nak? azt hittem, a Menni fog! az...


hát, nekem BA után volt már izomlázam (pl. szerdán, mert hétfőn és kedden is letoltam, és egyik nap még a RR 20 p hasat is mellé), de RR nekem vagy meg se kottyan (has), vagy néha meg se tom csinálni (fenék)...

7. Ekka
2010. ápr. 24. 19:56

Új kihívás, de szerintem bármelyik tornáját csinálod, jó!

..ha ezekre tornázol, és egy héten nyomsz 2 cardiot, meg persze diétázol, tuti a siker!


Egyébként meg, ha izmot építesz, akkor fogysz, mert minnél több az izmod, annál több kcal-t égetsz.

Szóval RR. tornái is tökéletesek erre a célra.

Pl. én RR-ért nem vagyok oda annyira,, de Ő az egyedüli, akinek a tornái után brutál izomlázam van:D

2010. ápr. 24. 19:39
senki többet?...
2010. ápr. 4. 19:09

és mit gondoltok a Menni fog!-ról és a Vitalitásról? valahol azt olvastam, h előbbi a leghatékonyabb B.a.-zsírégető...


ja és azért gondoltam, h RR inkább izmot épít, mert egyrészt vhol ezt is írták nálam hozzáértőbbek, másrészt mert magamon is észrevettem, h a hasam már totál kemény, de sajna az izom felől nem fogy a zsírpárna :S :D


lilmo, grat neked!! ez már szinte egészségtelenül sok ilyen rövid idő alatt:) és h diétáztál mellette, na és hány cm-hány kilóról fogytál húszat??

2010. ápr. 4. 18:52
Alexandra: Új kihívás tornájával kb. 80 nap alatt 20 kilót fogytam, szinte minden nap csináltam. De mellette diétáztam is.
3. futóbajnok (válaszként erre: 2. - CsillagTM)
2010. ápr. 4. 18:48

Szia!

Én úgy gondolom, a zsírégetés is egyfajta alakformálás:-)) Rékát is csinálhatod szerintem nyugodtan, vannak olyan elszólásai torna közben, hogy "hadd égjen az a csúny zsírpárna!", amiből én azt szűrtem le, hogy valahol zsírégetés az is, amit Ő csinál. magas ismétlészámokkal dolgoznak mind a ketten, sőt Tatarek Rezső is, Őt is szeretem:-))

Alexandrának az Új kihívás című tornája zsírégető, ha jól emlékszem...

2010. ápr. 4. 18:35
Zsírégető videót keresek, és mivel azt olvastam, hogy RR kazijai inkább alakformálók, és BA anyagai a zsírégetők, ezért utóbbira mozogtam mostanában. Az lenne a kérdésem, hogy melyik videója a legjobb, leghatásosabb zsírégető, fogyasztó? Én a Menni fog!-ot ismerem, meg belepörgettem a Vitalitásba, de az - ahogy látom - gyakorlatilag ugyanaz. Melyiket csináljam szerintetek? Egyáltalán, ti mit mozogtok zsírégetés gyanánt? Ajánljatok bármit (csak Norbit ne, tőle kiráz a hideg :D), megköszönöm!!
2010. ápr. 4. 18:33
Ismeritek Béres Alexandra kazijait? Infó kellene...Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook