Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tud valki jó áron Rab-Szigeten apartmant? fórum

Nem tud valki jó áron Rab-Szigeten apartmant? (tudásbázis kérdés)


2007. júl. 30. 19:54

szia!

Krk szigetén voltunk,Njiviceben,kempingben

csodálatos volt

13 ezer forint 2 éjszaka,2 felnőtt ,2 gyerek,kocsi,adók minden benne

tiszta minden,és a tengerparton van a kemping!

8. mandy78 (válaszként erre: 5. - Tina68)
2007. júl. 3. 21:16
Szia!mivel mi előszezonban voltunk ezért a szállás naponta 35 Eu-ba került.2 szoba konyha,fürdő.A strandtól kb 250mre!de ajánlok egy oldalt ahol ezt én is le tudtam foglalni!A www.kekadria.hu!Itt közvetlenül a szállásaddóval tudsz emailezni.Mandy
2007. jún. 26. 18:09
A barátaimmal most szerveztük le a nyaralásunkat az interneten keresztül. Találtam egy oldalt, ami szerintem nagyon jó. Hazai ill. szomszédos országbeli szálláshelyek is vannak fent, képekkel, elérhetőséggel. Nem tudom, hogy reklámnak számít-e ha beírom. Szóval ha valakit érdekel, akkor üzenjen és megírom.
6. Éva (válaszként erre: 4. - Mandy78)
2007. jún. 21. 09:23
Örülök hogy sikerült találnod!Mi is foglalni akartunk de utolsó elötti percben ismerös lebeszélt,ő akkor jött haza és megbánta,mert nincs olyan sok látványosság és mivel ők foglaltak szállást mindig vissza kellett menniük a kiinduló ponthoz.Ja és még mindig olcsobb volt így hogy nem foglaltunk.
5. tina68 (válaszként erre: 4. - Mandy78)
2007. máj. 30. 18:16

Szia, megírnád, hogy hol találtad a szállást és mennyiért?

Köszi, előre is!!

2007. máj. 29. 23:03
Szia Éva!Nem mertem volna úgy elindulni 3 gyerekekkel de azért köszönöm szépen,közben az interneten találtam szállást:-)Jó áron!!Köszi Mandy
3. Éva
2007. máj. 25. 17:19
Mi is voltunk 3 éve de nem foglaltunk le előre szállást 2-3 naponta tovább álltunk.Opatijától a Rab-szigetig jutottunk.Rab- sziget turizmusra épült,millió apartmannal és mindig találsz üres szobát,mi 2-3 ezret fizettünk egy éjszakára reggelivel.Sztm ha nem foglalsz előre is kapsz szobát,igaz 2-3jszakát min ki kell venned egy helyen.Ahogy mész az autóuton mindenütt apartmanba botlasz.DE van camping és ha viszel sátrat oda is bemehetsz.
2007. máj. 24. 21:08
Mennénk nyaralni a gyerekekkel Jún9-23ig,jó lenne ha tudna valaki segíteni...köszi előre is !Mandy
2007. máj. 24. 21:07
Nem tud valki jó áron Rab-Szigeten apartmant?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook