Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A legjobb operett szerintem, fórum

A legjobb operett szerintem, (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 3. 21:54
Nagyon szeretek színházba járni, mindig is szerettem. Egyszer voltam a Figaro házasságán az operában, borzalmas volt. Marad minden más :)
2010. ápr. 3. 14:19

Sziasztok én is csatlakozok az operett kedvelőihez

szerettem én is a szinházba járni, mig olcsó volt a jegy. Nekem kedvencem volt Németh Marika, a férje Marik Péter, Németh Sándor. Cirkuszhercegnőt láttam, Luxemburg grófját. Simándy József igaz operaénekes volt, de rengeteg szerepet játszott a könnyű műfajban is pl. Lehár a Mosoly Országa ezt sajnos csak lemezen hallgattam, de szinte meghatódtam tőle. Ma már elég nehéz tehetséges művészeket találni.

Mostanság már átalakult ez is. Üdv.Ágnes

6. 9925394c3b (válaszként erre: 5. - Fd0b11b342)
2010. ápr. 3. 13:58
köszi, hogy írtál. Abigélen gondolkodok én is.
5. fd0b11b342 (válaszként erre: 4. - 9925394c3b)
2010. ápr. 3. 13:33

Én is így voltam A szépség és a szörnyeteggel, azaz évekig rá voltam kattanva, aztán az első felvonás után otthagytuk az egészet... Nagyon nem tetszett. Ami még gázabb volt, az a Tavaszébredés, azt véletlenül se nézd meg!

Ami nekem tetszett: Oltári srácok (kétszer is láttam), Szentivánéji álom. Közepes volt: Rómeó és Júlia, Abigél, Mozart. A többi pedig felejthető, mert nem is emlékszem, pedig hét darabot láttunk tavaly.

2010. ápr. 3. 13:17

Én is eddig egyszer voltam az operettben akkor a Mágnás Miskát láttam. Nagyon tetszett.

Most megint be vagyok indulva, hogy az operettbe szeretnék menni, de olyan drágák a jegyek, hogyha már kiadok érte ennyi pénzt akkor valami tuti jót szeretnék megnézni :)

Rá voltam kattanva a Szépség és a Szörnyetegre, de megnéztem a képeket, és nem tetszik se Belle se a Szörnyeteg, pedig mesében nagy kedvencem, ugyhogy mégsem akarom megnézni, ne rombolja le az illúziókat... :D

2010. ápr. 3. 13:14

Én csak a Rómeó és Júlia-t láttam (Dolhai Attila- Szinetár Dóra féle változat) de nagy kedvencem.


Nem tudok nyilatkozni:S

2010. ápr. 3. 13:12

Szia!


Nekem a Mozart nagyon tetszett :)

2010. ápr. 3. 13:09
kíváncsi vagyok, kinek mi a kedvence...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook