Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tortát készítsek 1 éves kislánynak, ha még előtte nem kóstolt semmilyen csokis, sütis készítményt? fórum

Milyen tortát készítsek 1 éves kislánynak, ha még előtte nem kóstolt semmilyen csokis, sütis készítményt? (tudásbázis kérdés)


11. orsi23
2010. ápr. 6. 12:22

Szia!

Én banános,pudingos tortát csináltam neki.Imádta.Lehet kapni olyan pudingot,amit vízzel kell csinálni,így a tejallergiától sem kell félned.

2010. ápr. 4. 00:03
joghurtos vagy túrótortát
9. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6. - Dzsigg)
2010. ápr. 3. 23:02
A joghurt torta is jó ötlet,gyümölcsdarabkákkal..Talán valami idénygyümölcsből készítek majd,úgyis július elején lesz mindkettőnknek a szülinap..
8. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 7. - Xti_)
2010. ápr. 3. 23:00
Köszike!Ebből csinálok kettőt,éscsakén eszem meg..:-)
7. xti_
2010. ápr. 3. 14:12

ezen az oldalon van egy csodásan megkomponált kinder pingui torta:


[link]

2010. ápr. 3. 12:34

Szerintem egy egész tortat ugyse fog meni,azért a pàr falat csokis tortàért meg nem aggodnék.

De ha annyira bababaràt tortàt szeretnél,akkor joghurt,gyümölcs,vagy turo torta a ti megoldasotok:)

2010. ápr. 3. 10:51
szerintem bátran adhatsz neki 1 évesen csokis sütit.HA beírod a keresőbe,hogy milyen tortát szeretnél kidob egy párat.Én adtam neki már csokis pudingot(humana)ennyi idősen,sőt 10 hónaposan benyomott per csokimikulást és megmaradt a gyerek.:)Megjegyzem nagyon rossz evő gyerekem van,szval csoda volt,hogy ezt megette.
2010. ápr. 3. 10:51

semmiképpen ne aznap próbálkozz, mert ha esetleg allergiás valamire, akkor emlékezetes lesz a szülinap :(

Az én lányom épp beteg volt így csináltunk egy szimpla piskótát, és maci formájúra vágtuk

2010. ápr. 3. 10:46
Amúgy mégcsak 9 hónapos,csak már előre kérdezősködök..addig persze már lehet,hogy megfog kóstolni valamilyen piskótás nyamit..
2010. ápr. 3. 10:43
egyszer mindent el kell kezdeni!!! Biztosan fogja szeretni!:)
2010. ápr. 3. 10:40
Milyen tortát készítsek 1 éves kislánynak, ha még előtte nem kóstolt semilyen csokis, sütis készítményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook