Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ultrahangos és mikrohullámú zsírbontás fórum

Ultrahangos és mikrohullámú zsírbontás (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 1. 10:02

Én egyszer kipróbáltam az ultrahangos zsírbontást.

Látszatra egy nem hozott eredményt. Igaz, nem vagyok kövér, csak van rajtam egy kis zsírréteg:)

Genetikailag hajlamosabb vagyok a narancsbőrre, még akkor is, ha nem vagyok kövér.


Azt viszont el kell mondanom, hogy valóban ürült ki a szervezetemből zsír, elég látványos és félre nem érthető módon! Ez javára írandó! Lehet, ha több alkalommal megyek, akkor lett volna hatása..

18. Dork-a
2010. máj. 7. 09:13
szerintem-saját tapasztalat- a kavitációs zsírbontás bejön,én 3 alkalom alatt 4 cm-t fogytam a combomból.
2010. ápr. 6. 08:00
Azt el is felejtettem írni, hogy én nem a fogyás miatt mentem, mert vékony vagyok, csak a narancsbőröcskémen akartam javítani, de sajnos az eredmény egyenlő volt a nullával.
2010. ápr. 4. 11:06

Ezekszerint jó hogy énsem vágtam bele, ha ilyen tapasztalatokat írtatok' Jelentkeztem egy ilyenre de a regisztráció kétszer is azt írta vissza hogy hiba. Ez jel!!! Hogy nemszabad kidobnom rá a pénzt, ami nem kevés, demár végső elkeseredésembe ezt is vállalnám, mert ez a jo jo efektus kikészít!!!!

Deha a válás tuti segítene, azt is vállalnám :-)) Így sajna marad a diéta, pedig imádok enni!! :-((

15. Ilicica (válaszként erre: 13. - 2656c806ea)
2010. ápr. 4. 09:43
Hát jó neki. Én is váltam, de sajna fordítva sült el. Az idegességtől csak ettem ettem és ettem és ez lett az eredmény. Azóta egyáltalán nem tudok fogyni, akármibe kezdek mindig pár kiló feljön:(. Ez már borzalmas.
2010. ápr. 3. 10:04

Szerintem fölösleges bulvárlapokra támaszkodni. Liptai Klaudia valahogy lefogyott, de hogy hogyan, azt úgysem derítjük ki.


Én hanyagolnám az ilyen módszereket. Mint írtam, hogyha számottevő zsírbontást tudnának csinálni, akkor fönnállna a veszély, hogy a zsírcseppek összeállva elzárnak valamilyen eret.

2010. ápr. 3. 10:01
liptai is járt sokféle fogyasztóhelyre,de ő a válástól fogyott meg a nem kajálástól.
12. Ritkó
2010. ápr. 2. 22:00
Írták az újságban, hogy Liptai Claudia is ilyen kezelésekre járt, de hát azt ki tudja hogy ettől fogyott-e :) csak Ő :) de már visszahízott:)
11. Ilicica (válaszként erre: 10. - 021a029148)
2010. ápr. 2. 20:41

Köszönöm a hozzászólásokat, így már könnyebb dönteni, hogy másnak már volt tapasztalata. Azért várom még a jelentkezéseket, hátha van valaki akinek sikerült.

Ahol ma voltam ott azt mondták, hogy Liptai is ezzel fogyott. Ti tudtok róla valamit, hogy igaz-e?

10. 021a029148 (válaszként erre: 6. - Ilicica)
2010. ápr. 2. 19:57
Aztán úgyis rávesznek azzal a szöveggel, hogy egy kezeléstől ne várj csodát, légy türelmes és majd a 10. után micsoda eredmények lesznek...
9. 021a029148 (válaszként erre: 2. - Ekka)
2010. ápr. 2. 19:56
Igaza van. Én kidobtam már egyszer egy csomó pénzt ezért, és semmi változást nem tapasztaltam.
2010. ápr. 2. 19:15
dehogy adják vissza ez csak marketing.
2010. ápr. 2. 19:15
Szerintem ez inkább átverés. Ha számottevő zsírbontást okoznának, nem lehetne használni őket a zsírembólia veszélye miatt.
2010. ápr. 2. 19:14
hát örülök, hogy előbb kérdeztem és csak aztán léptem volna. Itt ahova mennék azt mondják, ha aza első alkalommal nem változik semmi vissza adják az árát.
2010. ápr. 2. 19:14
meg a tekercselés,az is egy semmirevaló.
4. Ekka
2010. ápr. 2. 19:12
Ez kb. olyan mint a vákumos mellnövelés:D
2010. ápr. 2. 19:11
én csináltam ilyen kezeléseket,6 millio csak a gép,de egy kamu az egész. el lehet adni ez a lényeg de tényleg nem használ,mi magunkon is tapasztaltuk akik ott dolgoztak. szerintem ne add ki a pénzed erre mert átverés.
2. Ekka
2010. ápr. 2. 19:08

Barátnőm régóta ezzel foglalkozik. ( pontosabban: többek között ezzel is:P)

Ő azt mondja, hogy sz@rt sem ér... Viszont mindenki nagy lelkesen jár a kezelésekre:D

2010. ápr. 2. 19:06
Volt már valaki ilyen kezelésen? És ha volt akkor jó vagy rossz tapasztalata van a kezeléssel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook