Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbatöméses fog ugyanúgy használható, mint egy egészséges v. egy végleges tömést kapó fog? fórum

Próbatöméses fog ugyanúgy használható, mint egy egészséges v. egy végleges tömést kapó fog? (tudásbázis kérdés)


14. csilla80 (válaszként erre: 13. - Ajnácska85)
2010. ápr. 2. 21:11
Meg harom fognak is szamottevo az osszeg... en itt az egyik legdragabb dokihoz jarok,de az is megcsinalt volna ket fogat gyokerkezelessel egyutt,ezert az arert... es szegenyke meg szenved is... :-(((
2010. ápr. 2. 17:56
Hát, bizony annyi volt, magánrendelő. Egyébként eddig nagyon jó fogdokinak tartottam. Az is lehet, azért volt ennyire drága, mert két fog határán van, tehát mindekttőt tömni fúrni kellett...
12. Mamazon (válaszként erre: 11. - 74740b7c7c)
2010. ápr. 2. 15:01
Persze most meg lett bolygatva, de néhány óra és csillapul a fájdalom. A húsvétot nyugodtan élvezheted főtt tojással, sonkával, kaláccsal... :)
2010. ápr. 2. 14:21

Nekem eddig nem fájt, csak tegn. fogmosáskor "betört",

Ma sem fájt, csak azért mentem el, hogx nehhogy ünnepek alatt legyen gebasz!

Erre tessék! Beletette a próbát keddig. Erre tömés után egy órával ráharaptam az almára..

Azóta olyanokat szúr bele, hogy bepipilek.

Nesze neked kellemes ünnepek(et)

10. Mamazon (válaszként erre: 8. - Csilla80)
2010. ápr. 2. 13:52
Az én szemem is fennakadt az összegen. Én is elegáns rendelőjű, külföldiekre specializálódott magándokinál jártam, de ő is csak 6000-et kért el egy gyökérkezelés+gyógytömésért. Na és ami a lényeg, hogy olyan szuperul megcsinálta, hogy nem is akarnám lecseréltetni véglegesre (ha tehetném).
2010. ápr. 2. 12:27
Igen, elvileg ugyan úgy kell használni mint a rendesen tömött fogat, de én is félnék. Ha fájdogál erősebben fél gyógyszit bevenni, az a tuti. :(
8. csilla80 (válaszként erre: 6. - Ajnácska85)
2010. ápr. 2. 12:12

Jol ertem,hogy 19.000 ft-ert tomtek egy fogat????????

Talan aranybol van a tomes?

2010. ápr. 2. 11:44
hát a próbatömés alatt is van egy alap ami gyógyszeres, gyulladás csökkentő hatású. Elképzelhető, hogy néhány nap alatt megnyugszik a fog
2010. ápr. 2. 11:34

szegény vőlegényemnek be volt tömve a foga, de 19.000 ftért úgy látszik rosszul, mert alatta tovább lyukadt. Hétfőn kivették a tömést, megint fúrták, most neki is próbatömése van. Azt mondták ha nem fáj neki, egy hét múlva kap egy másfajta gyógyszeres tömést, és azután egy héttel a véglegeset.

Ha rág rajta fáj neki, vagyis azt mondja, érzékeny, de neki elég nagy a tűrőképessége. Szerintetek ez azt jelenti kell majd gyökérkezelni? Én helyette is félek. Egyébként Tamara, neki azt mondták, úgy használja, mintha igazi volna...

2010. ápr. 2. 11:32
Ha lehet, ne ropogtasd a sült oldalas porcogóját!!
2010. ápr. 2. 11:29

Azért kaptad a proba tömést, hogy ki derüljön kell-e gyökérkezelni.

ugyan ugy kell használni minta végleges tömést persze ez folyamatosan kopik ki

2010. ápr. 2. 11:28
Hát az egy lágyabb anyag, tehát megnyomódhat és megnyomja alatta a nyitott gyökeret. De nem igazán kellene fájnia, ha már a végleges tömés előtt állsz. Ezek szerint még kell tisztogatni a gyökeret, mert gyulladt még.
2010. ápr. 2. 11:25

Ugyanúgy lehet rágni vele, vagy hülyeséget csináltam?

Ugyanis ettem almát, és úgy ráharaptam a fogamra, hogy majd' bepisiltem... Azóta meg fájdogál..

2010. ápr. 2. 11:24
Próbatöméses fog ugyanúgy használható, mint egy egészséges v. egy végleges tömést kapó fog?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook