Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a Bergon babakocsikról? fórum

Mi a véleményetek a Bergon babakocsikról? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 16. 00:01
A legjobb! [link] Az áruházban érdemes körbe menni, mert mindent megtalálhatunk a babának!
2010. jún. 28. 21:34

Szia!

Én nagyon szeretem azt leszámítva, hogy nagyon nehéz és a pöcök nálunk is el van kopva. Kicseréltük, de így is kiesek a kereke.

2010. ápr. 2. 18:00
Nekünk nem törik a kerék,pedig elhihetitek hogy rengeteg lépcsőzést kiállt.Olyan helyen lakunk,ahol rengeteg a lépcső,és ezzel könnyedén megmászom,sőt csak simán feltolom a lépcsőn.Ami még a kerékkel gond volt,hogy van egy kis pöcök ami kikopott és azt kellett cserélni.Egyébként semmi baja imádom.A 3,5 éves gyerek is beleül néha,sőt van hogy mind a két gyerek benne ül.
2010. ápr. 2. 10:24
Egyik nővéremnek is az van, és a 3. gyerek "használja" Kítűnő állapotban van. Csak neki is nehéz és a kereke is törik.. De amúgy nagyon jó.
2010. ápr. 2. 07:07
Nekem csak hamisított bergon volt. De nagyon szuper volt az is.
2010. ápr. 1. 22:27

Nekünk Bergon xspr van. Nekem is nagyon tetszik. Egyetlen bajom van vele, hogy kiba....t nehéz.:)

Azt hallottam már két embertől is, hogy törik a kereke. De látom nektek nem tört el. Még nekünk is bírja a kisfiamat.:) És mennyi idős koráig használtátok?

2010. ápr. 1. 22:26

Szia!


Nekem 4 éve van a bergon babakocsim meg.Nagyon szeretem,kényelmes a gyereknek,biztosnágos,jól lehet pakolni a kosárba.Télen nem fázott a gyerek benne,és ha süt a nap akkor könnyen megtudom fordítani a karfáját.4 babakocsit próbáltam.Sport kicsi babakocsit,ami jó,de nem újszülött kortól,nagyobb babának pedig csak rövid távon kényelmes,és pakolni nem lehet,tehát táskával kell elindulni.

Volt egy 3 kerekű babakocsim,ami jó volt ugyan,de rövid volt,hamar kinőtte a gyerek,és télen sem lett volna elég meleg,ezért túl adtam rajta.

Bergon használtam az első gyerekkel és most a másodikkal is.Sőt ha a nagy elfárad(3,5 éves)akkor simán elbírja mind a két gyereket.

AMit nem szeretek benne,hogy nehéz.

2010. ápr. 1. 22:24
DE csak ezt a bergont ismerem ez a legfullosabb szóval nagyon elégedett vagyok vele:-)
2010. ápr. 1. 22:23

Nekem bevált Bergon King fajtájú.


A városban nekem és 1 csajnak van volt ilyen annó 4 éve kitünő állaptban van várja a tesót hogy beletehessük a kis popóját:-)

2010. ápr. 1. 22:19

Akinek Bergon babakocsija van.

Mi a véleményed róla?

Mit szeretszt benne?

Mit útálsz?

Meddig szeretnéd használni vagy meddig használtad?

Úgy értem a baba mennyi idős koráig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook