Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Top Shopos cuccok....vettetek már onnan terméket, bevált? fórum

Top Shopos cuccok....vettetek már onnan terméket, bevált? (beszélgetős fórum)

2013. máj. 12. 17:35
Ismeri valaki a Bullet Pedipro ?
2011. aug. 23. 23:43

A férjem vett késkészletet, hát mit mondjak, egy nagy rakás kaka! A steak kések még elmennek, de a többi...

Most a dormeos memori matracon gondolkozok, de félek ennyiért venni tőlük a késkészlet után!

2011. jan. 5. 07:55
sziasztok érdekelne kinek mi a véleménye a top shop os termékekről mi az ami tényleg használt aki esetleg meg vette és megszerette vagy nem jött be neki és csak pénzkidobás volt az egész.én mindig nézem a tv ben és mindegyik tetszik de nem merek venni semmit mert soktol hallottam nem ugy van az ahogy a tv ben mondják de ha valakinek már meg van annak van tapasztalata tőlük szeretnék válaszokat előre is köszönöm a hozzá szólásokat szép napot mindenkinek
2010. jún. 22. 11:36
Én relax&tone-t szeretnék! Ha minden igaz, lesz is nem olyan sokára:)
2010. ápr. 2. 23:05
Nekem sok jó cuccom van tőlük és a törzsvásárlóknak kedvezményeket, ajándékokat szoktak adni.
2010. ápr. 2. 10:32
Én nem vettem, hanem kaptam Hot Pan-t nászajándékba. Így szerencsére engem nem zargatnak újabb termékek ajánlásával Amúgy, meg vagyok vele elégedve, nagyon jó kis dolog.
2010. ápr. 1. 21:23
Igen vásároltam már tőlük (HOT PAN), de azóta állandóan zaklatnak telefonon, pedig már megmondtam nekik hogy nem akarok egyelőre semmit se vásárolni, majd én szólok ha valamit akarok venni.
7. Ani2
2010. ápr. 1. 19:48
Igen van. Hot Pan, Késkészlet, Vákumtárolók, Párna mindennel meg vagyok elégedve.
2010. ápr. 1. 19:45
Vettem a fogyókúrás tablettájukat,ami nagy csalódás volt jóóóó drágáért,mert mellékelve volt 1 leírás,amiben tájékoztatnak,hogy csak akkor hat megfelelően,ha betartod a hozzá mellékelt diétát is.Nos elmondanám,hogy aki ebből csak az előírt engedéjezett diétát betartja,attól önmagában is fogyhat,mert 1200-nél nincs több,ehhez felesleges volt megvenni a tablettát.Aztán ám,de sőt a tabletta megfelelő hatása csak 3 adag után jelentkezik...ki lehet számolni,hogy az közel 30ezer Ft!Akkor már inkább ezt olyan kajákra költöm,ami nem hízlal,vagy fittnes bérletre amivel több eredményt is elérhetek.Egyébként is azt gondolom,hogy "jó bornak nem kell cégér"....ezt meg oly sok évig agyon reklámozták.Míly érdekes,hogy ami igazán jó,az szájról-szájra terjedve is ahhoz,akit érdekel.
5. Imolmom (válaszként erre: 1. - 5c164bdafa)
2010. ápr. 1. 19:44
Én vásároltam már tőlük, bevált a termék, azóta folyamatosan zaklatnak telefonon.
2010. ápr. 1. 19:44
Igen. Nem.
2010. ápr. 1. 19:43
Ultimate shopp.r. ----> ilyenünk van, nagyon bevált, már 2 éve meg van, tökéletesen működik. :)
2010. ápr. 1. 19:40

A szüleim vettek késkészletet, írtóztak a tv shoptól, de erre azt mondták, na ezt kipróbálom... Nagyon bevált! Már nekem is olyan van, csak egy újabb kiadásban :-)))


Az aprítójuk is nagyon jó, azt is kaptam :-) Amúgy ezt a terméket metroban meg más áruházban is lehet kapni, láttam már többször a katalógusban.

2010. ápr. 1. 19:36
Mi a tapasztalat, és milyen terméket vettetek már onnan? Csak érdekességből kérdem:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook