Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valóban megbízhatóbb a reggel végezhetó terhességi teszt? fórum

Valóban megbízhatóbb a reggel végezhetó terhességi teszt? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 1. 20:09

Köszönöm a válaszokat!

hálás lennék ha segítenétek nekem.én még csak 21 éves vagyok nem szertnék teherbge esni.de 2 héttel a mensim 1. napja után eloszakadt a gumi...:6 én azonnal irrigálóval "kimostam" magam,de az esemény utáni tablettáról lecsúsztam, hosszú történet h miért. most késik 1 hete és múlt héten csináltam tesztet, délután 2kor,napközben végezhetőt ami negatív lett.és semmi jelét nem ézem annak h terhes lennék.mit gondoltok?

2010. ápr. 1. 19:20
Igen. Amelyikre rá van írva h bármikor elvégezhető azt is érdemes inkább reggel. A reggeli első vizeletben a legmagasabb a HCG koncentráció.
2010. ápr. 1. 19:20
Szerintem végezz egyet reggel, aztán este is. Tehát tényleg győződj meg róla teljesen. Ha több a pozitív, akkor terhes vagy.
2010. ápr. 1. 19:19
Szia gyere át szivesen látunk a pozitív teszten innen és túl fórumon ott sok sok megvitatható kérdésre is kaphatsz választ:-))Üdv B
2010. ápr. 1. 19:18
Hallottam ilyesmit és kíváncsi lennék,hogy igaz-e vagy már a mostani tesztek olyan érzékenyek, hogy ez nem számít? elóre is köszi a válaszokért!fontos lenne nekem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook