Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, hogy két éves lányom megértse? fórum

Mit tegyek, hogy két éves lányom megértse? (beszélgetős fórum)


6. Jk (válaszként erre: 5. - Anyuci91)
2010. ápr. 1. 15:32
köszönjük
2010. ápr. 1. 15:28

Ez érthető, mert idegen ország egészen más a környezet és az életviszonyok egy kis időnek el kell tenni mire megszokja és alkalmazkodik azokhoz.

A nyelvi nehézség is gondot okozhat egy bizonyos időnek el kell telni mire betud illeszkedni azok közé. A kétéves gyermek még teljesen ezeket az új dolgokat nem tudja felfogni. Mire megszokja addigra már hazaér a család Magyarországra. Kivánok sok szerencsét és kitartást Üdv.Ágnes

2010. ápr. 1. 14:55
Biztos meg fogja viselni valamennyire, ez természetes, nem lehet, és nem is kell kivédeni szerintem. A gyerekek nagyon rugalmasak, hamar tűllesz rajta.
3. Jk (válaszként erre: 2. - 9068373f86)
2010. ápr. 1. 14:47
szia. két évre költöztünk ki Párizsba. az otthoni lakás megmaradt. a legnagyobb probléma az hogy rosszabbak a körülmények itt. mármint itt nincs kert, barátok. a szomszéd kisfiuval együtt nevelkedtek idáig és fura neki hogy nem tud csak ugy átmenni. a játszótéren meg hiába probálkozik nem állnak vele szóba egyelőre:(
2010. ápr. 1. 14:28

Szia!

Majdnem ugyan ijen hajoban utasztam en is.Csak az en lanyom 6 eves.Mi is kikoltosztunk kulfoldre es eleinte honvagya volt,de te jobb esetben vagy o meg kicsi es bisztos vagyok benne hogy jo helyre mentetek kulfoldre igy latni fogj majd a kulombseget.Te vagy az anyuka teged visel meg minden,most is neked kell erosnek lenned es szeppen elmagyaraznod hogy ti mar nem ott eltek de sokat latogattok haza,par honapod adok es meglasd minden szokassa valik.Amint mondtam o meg kicsi,az en lanyom is elfogadta,mostmar itt vannak baratnok.

Sok szerencset es kitartast!

Menni fog,minden ido kerdesse!

udv.Amarilys!

1. Jk
2010. ápr. 1. 14:18
külföldre költöztünk. most fogunk hazalátogtani elöszőr és elmegyünk oda is ahol laktunk. sorházi lakás. a szomszédokat meglátogatjuk. Lányom a kisfiúval nagyon jóban voltak/vannak. két éves egyébként. félek hogy meg fogja viselni a hazalátogatás. nem fogja érteni hogy nem hazamegyünk csak pár órát ott töltünk. mit tehetek hogy megértse és ne legyen szomorú??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook