Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szoc. asszisztensi tanfolyamról van valakinek tapasztalata? fórum

Szoc. asszisztensi tanfolyamról van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 17. 13:54
Attól függ, hogy mit akarsz elérni és melyik területen akarsz dolgozni.
2010. ápr. 6. 00:07

OKJ? Én egy évesre járok épp most. Iskola keretén belül, estinek meghírdetve. Szükséges: idős klubban, idősotthonban, belgyógyon, sebészetin, rehabon, hospice-on, pszichiátrián és neurológián ... összesen kétszáznegyven óra.

A nehézsége relatív, egy egyetem után könnyű... A gyakorlatok nehézsége meg intézményfüggő. Valójában az a kérdés, hogy hosszú távon érek-e ezzel valamit...

2010. ápr. 1. 22:37
Én elvégeztem,de már nagyon régen.Nem volt nehéz, csak a jog.(persze ez az én véleményem).Érdekes volt a gyakorlat, megnéztünk különböző intézményeket,pl. hajléktalanszállón, gyermekvédelemnél, idősotthonokban, átmeneti szálláson, hivatalban.Neked kell a szakmádhoz,mert nekünk előírás volt, hogy el kell végeznünk anno...
2010. ápr. 1. 13:08
Szoc. asszisztensi tanfolyamra jelentkeznék. Van valakinek tapasztalata? Könnyű, nehéz, hol voltatok szakmai gyakorlaton?
2010. ápr. 1. 13:05
Szoc. asszisztensi tanfolyam.......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook