Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet túlélni egy gyümölcsnapot?:D (mennyi gyümi ehető, stb.?) fórum

Hogyan lehet túlélni egy gyümölcsnapot?:D (mennyi gyümi ehető, stb.?) (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 1. 13:47

Ha pedig édességre vágysz, ott vannak a finom aszalt gyümölcsök. Én azt eszem ha nagyon édességre vágyok. Nem olyan vészes szerintem, csak fel kell rá készítened magadat lelkiekben, már két nappal előtte döntsd el hogy mikor akarod tartani.


Ha egyszer megcsináltad, valóban menni fog másodszorra is, hiszen akkor már azt is tapasztaltad milyen könnyűnek érzi magát az ember másnap:))


Sok sikert! Menni fog!

2010. ápr. 1. 13:11
Viszont a gyümölcscukor szükséges a szervezetnek!
2010. ápr. 1. 13:08
Őszibarack nap, szőlő nap; a görögdinnye napot szeretem a legjobban, amikor 3 nap alatt elfogy egy 16-18 kilós dinnye. Utána úgy érzem magam, mint akit kicseréltek.
2010. ápr. 1. 12:54

Amennyit csak akarsz, csak ne legyenek túl édesek, mert a benne lévő cukor azért hízlal.

De lúgosítanak is, szóval jó:D

2010. ápr. 1. 12:54

Nehezen,de ha az első sikerül,akkor a többi is menni fog.a legrosszabb a víz nap szerintem.

Gyümi napra ajánlom a gyümisalátát,pl. egy banán felkarikázva,2 narancs gerezdjeire szedve,almát felkockázni,kis eper,vagy valami apró gyümölcs,bele egy tálba,aztán mint ha rendesen ennél:DLátszatra azt az érzést kelti,mintha egy tányér ételt ennél.Próbáld ki.Nem mellesleg finom is,és eltelít.Akármilyen gyümit összerakhatsz,ananász,kivi akármi.Egyél,amennyi kell,ez a nap erről szól:)

2010. ápr. 1. 12:53
egyszerűen, regel felkelsz, iszol jó sok vizet. na ezt eljátszod minden órában (kb 3 dl). közben reggeli, 10órai, ebéd, uzsi vacsi csinálsz gyümiket. reggelire szeletelj fel gyümit egy tálra, almát, narit, körtét, banánt, amit akarsz. egyél, a sok felszeletelt gyümi többnwek tűnik, mintha letennék eléd egészbe. rendesen egyed a gyümiket egész nap, közben ha nagyon megkívánsz nasit, vagy éhes vagy, igyál vizet, teát cukor nélkül, max édesítővel, moss fogat, a mentolos fogkrém ált. elveszi az étvágyat. ja meg ehetsz gyüminap egy kevéske mogyorót, magvakat, diót, mandulát, szotyit. (azt hiszem ezeket mind, a mogyiban vagyok csak biztos. A sok gyümitől lehet savad lesz, és segítenek a magvak. ) ja és sok kitartás, menni fog. csak 1 napról van szó, ennyi akaraterődnek muszáj lennie. :-)
2010. ápr. 1. 12:53
úgy, hogy végigalszod az egész napot :))))))
2010. ápr. 1. 12:49
sehogy:D nekem még soha nem sikerült:S :D
2010. ápr. 1. 12:48
Hogyan lehet túlélni egy gyümölcsnapot?:D (mennyi gyümi ehető, stb.?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook