Well mix (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
209. b37d566bdf (válaszként erre: 208. - Matrica84)
2020. nov. 23. 08:06
Az íz szuper hír!! Azonban ezzel nem tudom, hogy segítséget nyújtok-e valakinek, de a fogyás egyik fő titka, hogy 4-6óránként enni. A szervezetet pedig nem szabad éheztetni. Az általam használt por 3 étkezéses, egy főétkezésem van, és kell is. Rágás nélkül meghülyülnék,komolyan. De ha több napig kellene csak a port innom( volt rá példa, hogy két napig, de megsúgom,nem fogytam), akkor azzal szerintem nagyobb kárt csinálnék,mint hasznot.
208. Matrica84 (válaszként erre: 207. - B37d566bdf)
2020. nov. 20. 20:14
Nagyon nem is győzködlek a turbóról, én is belebuktam (ez lehet, pszichés, hogy ha el is telít, egyből inkább valami sós és rágható ételt ennék, amikor nem szabadna). Annyi pozitívumot találtam ebben meg a wellmixben is, hogy én ezeknél nem érzek kellemetlen utó- vagy mellékízt; bármi mást próbáltam, vagy bántó édesítőíz, vagy valami "fűrészporszerű" jött ki benne.
207. b37d566bdf (válaszként erre: 206. - Matrica84)
2020. nov. 20. 17:36

Megmondom az őszintét, félek a turbót elkezdeni. Félek, hogy elrontja az eddigi sikereimet :)

De talán egy próbát megérhet a vége fele. Arról nem tudtam beszélni senkivel, tapasztalat meg ilyenek.

Köszönöm szépen, nehéz nagyon, de megéri

206. Matrica84 (válaszként erre: 205. - B37d566bdf)
2020. nov. 20. 14:04

Lehet, ennél a turbó is olcsóbbra jön ki. Illetve, mint lentebb is írták, a wellmixnek nem elhanyagolható a szénhidráttartalma, nem tudom, ez a te diétádnál szempont-e. Olcsóbb alternatívának még ott vannak a fehérjeporok (a nutriversumé elég finom, párom issza - mondjuk ő edzéshez, és szerinte napi egy adagnál ezekből nem ajánlatos többet).

Egyébként gratulálok az eddigi fogyáshoz, ez nagyon szép eredmény! :)

205. b37d566bdf (válaszként erre: 204. - Matrica84)
2020. nov. 19. 21:23
Én jelenleg, majdnem másfél hónapja az ins*medet csinálom, az egy orvosi diéta. Eddig 6kg-ot fogytam tőle, de lehet az életmódváltástól is. (Másfél éve fogyokurazom, -33kg összesen) na most, a mostani porom nagyon drága, nem éppen pénztárcabarát. 10-14napra 13000Ft. Gondoltam megpróbálkoznék az új évtől ezzel is.
204. Matrica84 (válaszként erre: 202. - B37d566bdf)
2020. nov. 19. 20:17
Mondjuk, főleg akciósan, egy próbát megérhet (le szokták vinni olyan 2000 ft környékére), és legalább - elvileg - van benne sok fajta vitamin. Most megnéztem a dobozt, egy adag tejjel készítve kb. 240 kalória, szóval ha ki tudsz váltani vele egy érkezést, amire egyébként többet ennél, érhet valamit. Tapasztalatból még annyit tudok mondani, hogy érdemes rá inni pluszban legalább egy pohár vizet.
203. Matrica84 (válaszként erre: 202. - B37d566bdf)
2020. nov. 19. 19:50
Régebben is iszogattam, most ritkábban, de sosem sikerült megállni, hogy azzal helyettesítsek 2 főétkezést (mert szerintem kb. úgy hatna; bár ez nyilván sok mindentől függ). A Turbo nálam nagyobb telítettségérzetet okozott (mondjuk az 2-3-szor ennyibe kerül :( ), de azt is csak annak ajánlanám, aki nem őrül meg a folytonos édes íztől + a rágás hiányától.
202. b37d566bdf (válaszként erre: 201. - Matrica84)
2020. nov. 19. 16:36
Köszönöm a választ! Fogyni sikerült tőle, vagy még friss a dolog?
201. Matrica84 (válaszként erre: 200. - B37d566bdf)
2020. nov. 19. 14:00
Ízre szerintem finom, de annyira nem telít el (néha reggelit pótlok vele, de reggel/délelőtt egyébként sem vagyok általában kifejezetten éhes).
2020. nov. 19. 09:00
Sziasztok! Erdeklodnek, hogy mostansag probalkozik-e valaki ezzel a shake-kel? Ha igen, beszamolna picit rola?:)
199. Nonoka2
2020. jún. 14. 11:27
Szia melyik az a por amit helyette próbáltál?
198. ancsika688 (válaszként erre: 196. - Maluka)
2015. okt. 15. 12:51

Kipróbáltam,csak vacsora helyett ittam,de nem telített el,csak ideig-óráig.

Vettem most egy másik,olcsóbb fehérje italport,két napja iszom és jó.:)Reggelig kibírtam,nem vagyok éhes.

Ízre nem olyan finom mint a másik,de nem is rossz.

197. G.Barbi
2015. okt. 13. 10:12
Szisztok én kb 3 honapja iszom,regeli és vacsora helyet én 7 kg-ot fogytam a segitségével.Mellete felszámoltam a nasikat,ha mégis éhes vagyok akor inkább megeszek egy almát és inni csak vizet vagy szört almalét iszom ,amit én készitek jonagoldból.Visszont nálam jelentkezet egy kelemetlennek mondható tünet a vesém fájdogál ha nem iszom elég fojadékotmellé, ami kb 3-4liter vizet jelent naponta.
196. maluka (válaszként erre: 195. - Ancsika688)
2015. okt. 8. 14:02
Engem kb. 2 órára telített el, utána már szenvedtem...De mondjuk én előtte sem ettem, csak ezt ittam egész nap. Ha előtte eszel egész nap és csak a vacsorát helyettesíted vele, akkor lehet eltelít. Viszont szörnyülködve láttam utólag, hogy legalább annyi szénhidrátot tartalmaz, mint amennyi fehérjét. Szóval csoda, hogy nem fogytam tőle csak 1-2kg-t...
2015. okt. 5. 15:53
Segített valakinek a fogyásban?Ki szeretném próbálni vacsora helyett.Kíváncsi vagyok tényleg telít,vagy csak pénzkidobás.
194. maluka
2015. szept. 10. 14:41
Sziasztok! Ma egy hete csinálom azt, hogy csak 3*1 shake-t iszom, még egy hét van hátra. Ma kíváncsiságból ráálltam a mérlegre és nem fogytam csak 70 dkg-t.... Mi???? Majdnem leszédültem róla... Betartom rendesen, 5kg-t kellene leadnom, engem csak 2 órára telít csak el, szóval éhezés is és létezik, hogy nálam nem használ? Nagyon elkenődtem, majdnem kivágtam a kukába, de erős maradtam, megcsinálom. De ha 2 hét után 1-2 kg mínusz lesz csak, tuti lekáromkodom a csillagokat is az égből, mert annyit fogyok akkor is, már bocsi, de ha nagy wc után mérném magam. Másnál hasonló tapasztalat?
193. Biancsa
2014. ápr. 28. 18:35

Sziasztok!

Én 1 hete kezdtem el egy újabb fogyókúra projektet.

Összesen 5 kilótól kéne megszabadulnom, ami eddig lehetetlen volt. Hol le ment 1-2 kiló , hol följött.

Először is sikerült szereznem egy elliptikus trénert, heti 3x 40 percre van időm sajnos,de előtte hasizmomat is erősítem és mellette oda figyelek mit és mennyit eszek. Minden "edzés" előtt l-karnitin iszom, amitől rendesen izzadok mozgás közben.

Ma megvettem a well mix italport is amivel a vacsorát helyettesítem.

Na ha így nem megy le semmi,akkor már nem tudom mi tévő legyek :D

Nagyon kiváncsi vagyok , hogy lesz e hatása ezeknek :) És ha igen vajon mennyi idő múlva :)

Gratulálok mindenkinek , akinek sikerült fogyni ! Remélem én is sikerrel járok ! :)

192. ancsa.95 (válaszként erre: 191. - Őszikee)
2014. ápr. 17. 07:10

Sziaa! :)

Megkérdezhetem, hogy te hogyan ittad? :)

Én ma kezdem el és az a terv, hogy a reggelit meg a vacsorát helyettesítem vele, ebédre eszek valami könnyebb kaját és mellette rendszeresen futok és táncolok. Remélem hatásos lesz :)

2013. ápr. 3. 00:06

Sziasztok! Úgy látom rég jártunk itt. Ki hol tart?

Milyen eredményeket sikerült elérnetek? Nekem tavaly 3 hónap alatt 10 kg-ot sikerült lefogynom és fél évig tartottam, majd újra megpróbáltam akkor már csak 2 kg ment le. Ez máig ugrál, de a 10 az nem jött vissza. idén újra megpróbálom, hátha sikerül megint. :-). Őszikee

190. szabcsi22 (válaszként erre: 189. - Korina60)
2011. szept. 2. 08:20
Köszönöm a segítséget,azt hiszem a Molke-Kur tejsavót kellene kipróbálnom.Milyen az íze?
189. Korina60 (válaszként erre: 178. - Szabcsi22)
2011. júl. 25. 20:54
Szia Szabcsi! Ha tornázol,akkor elég hozzá inni a Molke-Kur tejsavó étrendkiegészitő port,amiben a szükséges vitaminok meg vannak.Ugyanugy használható mint a Well mix,de kevesebb a hozzáadott cukor.Többféle ízben kapható és az ára is 12oo ft.Elég csak vacsorára inni,előtte meg 3 óránként enni.Nézd meg a zabpehely fogyókúrát,receptek is vannak és ha édességre vágyodól,azt is készithetsz belőle.Sok folyadék előtte utánna,gyümölcs és minden nap fehérje valamelyik étkezésedhez,az segiti a zsirégetést és este egy kis mozgás hidd el elég,és a gondolkodás,életmódváltás az nagyon fontos és akkor nem kellenek a drága szerek ami még hatástalan is.Soha ne éhezz ezért kell a napi 5 szöri evés de a fele mennyiséget mint eddig ettél.Kis tányért vegyél elő azon többnek hat és 20 percig nyújtsd el az étkezést,akkor zárul a gyomor.Sok sikert.Korina
2011. jún. 30. 19:05
Szia Mendy! Régen voltam a fórumon.Hol tartasz?Az italpor amit iszol nem a legmegfelelőbb ahhoz,hogy fogyjál.Tele van cukorral,ami megnöveli az adrenalint és zsirt raktároz a has és derékra ,amit mellesleg az izmokból vesz el.Ez nem jó.Egyél napi 5 ször,ne legyél soha éhes,ez 3 óránkénti evést jelent.Reggel legjobb a gyümölcs ez megadja a kezdő löketet a napnak,aztán 3 óra mulva egyél tejben vagy joghurtba kevert 2 kanál zabpelyhet és igyál folyadékot előtte utánna,aztán 3 óra mulva egyél ebédet,zöldségek,hús és fehérje/tojás/fehérjét minden fő étkezéshez fogyasszál,aztán3 óra és egyél gyümölcsöt zabpehellyel és igyál,vacsira pedig a Rossmannban kapható Molke-Kur tejsavó étrendkiegészitőt igyál/12ooFt/Ennyi!Csak 3 hónapot birjál ki.Kenyeret egyszer egy héten köret helyett,lisztet ne használj,de mindent ehetsz,egy kanál zsiradék naponta a főzéshez.Nyáron tök egyszerű étkezni a zabpehely fogyókurát nézd meg a neten.Eredményes és nem éhezel.Elkészitheted mazsolával tejjel,fahéjjal,citromhéj ha édességre vágysz.Lehet vele sütni sütit,palacsintát,tócsnit,stb.Sok sikert én még mindig tartom a súlyom,igaz a Weelmixtől hiztam 2,5 kgt de már visszament.A tejsavónak uaz az ize és eltelit és nincs annyi cukor benne.Próbáld meg és még ajánlani fogok valamit privibe ha érdekel.Korina
2011. ápr. 27. 21:31

Szia!

Szerintem azzal nincs semmi baj, mert néha kell lazítani. Bár velem is előfordul, hogy ebéd után eszem sütit.(Mivel nekem az normális étkezés.) Így nincs az az érzésem, hogy mindenről le kell mondanom.

186. Mendy
2011. ápr. 19. 20:52

Szia!

Én néha benézek :) kihagyok napokat, elcsábulok mindig.Ma zserbót sütöttem, egész nap azt ettem......

2011. ápr. 19. 08:47

Sziasztok!


Senki nincs már itt? Ki mit tapasztalt eddig?


Nekem egy újabb hét telt le tegnap. Igaz most csak 0,5 kg ment le, mert közben megjött és sok vizet tart vissza a szervezetem. :( Sajnos. De ezzel tisztában vagyok, nem keseredtem el. Majd a héten jobb lesz.

184. Őszikee (válaszként erre: 183. - Mendy)
2011. ápr. 15. 21:57

Szia Mendy!


Igazán nincs mit. Örülök neki, ha tudtam segíteni. Két fontos kulcsszó: KITARTÁS és TÜRELEM. Fogyókúránál ezt soha nem szabad elfelejteni. Ami évek alatt ránk rakódott, nem megy le egyik napról a másikra. Sok sikert.

183. Mendy (válaszként erre: 181. - Őszikee)
2011. ápr. 11. 21:50
Köszönöm a tanácsot, hasznos volt :) én most a szűztea turmit iszom. Hatásmechanizmusa ugyanaz.
2011. ápr. 10. 23:05

Sziasztok!


Nekem 2,5 kg ment le egy hét alatt. Reggelire és vacsorára fogyasztom. A harmadik naptól 1,5 dl tejjel és 1 dl vízzel készítettem, és csak 3 kanál port kevertem bele. Szerintem ez is egyén függő, hogy kinek mennyire kell sűrűre készíteni.

2011. ápr. 3. 00:24

Sziasztok!


A napokban olvastam a fórumot, nagyon örülök, hogy megtaláltam. Én is a W. M. -et fogyasztom, de régebben kipróbáltam a C. F. -est is, jó tapasztalatokkal. Mindenki figyelmét felhívnám azonban arra, hogy NE KESEREDJEN EL!!!, ha eleinte nem tapasztal fogyást. Sőt, van aki eleinte hízni fog. Ugyanis szervezetünk a csökkentett energiabevitelre reagálhat úgy ,hogy lelassítja az anyagcserét amíg nem szokja a kevesebb energiamennyiséget. Még egy dolgot szeretnék nektek megemlíteni. Amikor a turmixot elkészítitek , ne fogyasszátok el azonnal. Várjatok néhány percet, ezalatt besűrűsödik és igen laktató lesz.

180. szabcsi22 (válaszként erre: 179. - C191c35515)
2011. márc. 4. 20:32
Köszi!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook