Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit illik egy leendő keresztszülőnek venni?A baba pár hónapos, kisfiú. fórum

Mit illik egy leendő keresztszülőnek venni?A baba pár hónapos, kisfiú. (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 31. 20:39

Mi megkérdeztük mire lenne szükségük, ök meg mondták, hogy jó lenne egy új kg-ra nagyobb amibe már ül a gyerek gyerekülés.

Ezt vettük neki mi a keresztelőre és nagyon örültek neki.

2010. márc. 31. 20:35

- válogatni

bocsánat, kimaradt, hogy ezek közül tudok válogatni

2010. márc. 31. 20:33
Nagyon köszönöm a segítséget. válogatni.Nagyon sok barátjuk van akiknél már van baba, sok mindent kaptak.De jók az ötletek!Köszönöm
11. Dóry87 (válaszként erre: 10. - Dóry87)
2010. márc. 31. 20:22
Vagy csináltatni névreszóló takarót:) Az én fiam karácsonyra kapott, az tuti, hogy nemfog eltünni...Az csak az övé lehet hisz az ő neve áll rajta:)
2010. márc. 31. 20:21

Annyian írjátok a nyakláncot meg ékszereket, a fórumindító írta, hogfy kisfiu (jó tudom fiunak is lehet, de én nemörülnék annyira ha a fiam ékszert kapna).

Az etetőszék vagy hinta esetleg autósülés nagyon jó ötlet. Az utazóágy se rossz meg lehet venni járókát is:)

2010. márc. 31. 20:19

Szia!

Nekem fiam van, és mikor keresztelték akkor a keresztszülőktől ruhát kaptunk amibe keresztelték a gyereket.

2010. márc. 31. 20:11
én régen nyakláncot kaptam. meg mindenki akit ismerek és keresztszülő azt adott.
2010. márc. 31. 20:08
Mi ruhát kaptunk, azt is adtunk mikor mi voltunk k.szülők.
2010. márc. 31. 20:04
Mi a keresztlányunknak fülbevalót vettünk.:) Amiket eddig írtak, szerintem nagyon jók.
2010. márc. 31. 20:04

Nekem lányom van mi fülbevalót kaptunk, én lánynak láncot vettem.

Keresztfiamnak utazóágyat, mert arra volt szükségük.

Szerintem kérdezd meg, biztosan van ötletük.

2010. márc. 31. 20:03
én is etetöszéket vettem a keresztfiamnak. a másik keresztanyjától meg kocsiba gyerekülést kapott
2010. márc. 31. 20:01
Etetőszéket vettem a keresztlányomnak, a fiúnak libikóka hintát kintre valót. Vagy nyiss neki számlát és arra mindig tudsz tenni neki pénzt. Vagy ékszert ha értékelik és szeretik a szülők karlánc piciben v lánc medállal de sztem ezt nem mindenki szereti.
2010. márc. 31. 20:00
Hát az attól is függ, mennyit szánsz rá. Én egy rózsaszín bélésű díszdobozban kés, kanál, villa garnitúrát kaptam azzal a megjegyzéssel, hogy az esküvőmön ehetek vele először. Csak az édesanyám elfelejtette az esküvőre elhozni.
2010. márc. 31. 19:57
Mit illik egy leendő keresztszülőnek venni?A baba pár hónapos, kisfiú.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook