Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön össze már a babó? fórum

Miért nem jön össze már a babó? (beszélgetős fórum)


19. c064fd71b1 (válaszként erre: 18. - Gulyamaca83)
2010. ápr. 6. 15:09
Köszi! Szerintem az lesz!
2010. ápr. 6. 15:07

Szerintem teljesen igazad van, ha úgy érzed hogy itt az idő akkor meny el egy jó orvoshoz egy alapos kivizsgálásra és ha azt mondja semmi baj akkor megnyugodhatsz és akkor ráérsz várni, de ha van valami akkor jobb minél előbb a végére járni és elkezdeni a kezelést. Ne hallgass senkire mert én azt tettem közben meg eltelt 3 év, végül nekünk lombikkal sikerült a kicsink és most boldog anyuka vagyok.

Én is sokat hallgattam hogy az agyammal van a baj mert annyira akarom és hogy nagyon rágörcsölök az a baj és nem lett igazuk.

Nem véletlenül vannak a meddőségi központban annyian , ma már nem olyan könnyű teherbe esni. Szerintem mindanyiunk környezetében ismerünk egyre több olyan nőt aki ezzel a problémával küszködik.

Nem akartalak elkeseríteni csak ha úgy érzed jobb kivizsgáltatni magad mert egy fiatal szervezetnek jobb esélye van mint mondjuk évek múlva.

17. 02db590b2c (válaszként erre: 16. - C064fd71b1)
2010. márc. 31. 19:11

Mi is voltunk termeszetgyogyasznal anno...jajj meg ezer helyen.Az jo ha egy nogyogyasz megvizsgal,ultrahang,rakszures,az sose art,de abbol nem feltetlen derul ki ha esetleg szervi elvaltozas van,akar petevezetek elzarodas vagy hasonlok.Jo ha csinaltatsz egy 3. napos hormon verkepet.Ezek tajekoztato jelleguek lehetnek.Ez meg nem nagy beavatkozas es ugyis ezekkel szoktak kezdeni.Meg ha ezek rendben vannak,akkor megnyugodhatsz!Ha meg nincsenek arra is feny derul.

Meg lehet kapni a drogeriakban peteeres figyelot.Az olyan,mint a terhessegi teszt kulsore.Ra kell pisilni a ciklusod kozepe fele(de ez a tajekoztatoben le van irva reszletesen),es abbol te is megnezheted otthon,hogy "piroslik" vagy sem,vagyis hogy van peteeresed vagy sem.ezek kiindulopontnak jok.

16. c064fd71b1 (válaszként erre: 14. - 02db590b2c)
2010. márc. 31. 19:06
Még csak eljegyzés volt. Együtt élünk.
15. c064fd71b1 (válaszként erre: 13. - 02db590b2c)
2010. márc. 31. 19:05

Igen-igen...köszi! :)


Persze én már utánajártam milyen ez a dokis dolog. :S ... Csak végszükség esetén megyek ilyen helyre. Az pedig még nem most lesz. Én nem is rendes nőgyógyászhoz akarok menni ha nem jön össze, hanem természetgyógyászhoz, vagy Vargha doktorúrhoz. Nem tudom ismeritek-e a módszerét. Többek között olyanok is fordulnak hozzá, akinek nem lehetett eddig gyereke.

14. 02db590b2c (válaszként erre: 12. - C064fd71b1)
2010. márc. 31. 19:05

Masreszt hazasok vagytok?Vagy papiron elettarsak?

Mert pl inszeminacio elott azt is kerik.Mi az utolso napon rohangaltunk a rohadt elettarsi papir utan,mert senki nem mondta,hogy az is kell,es akkor meg nem voltunk hazasok.

Persze nem mondom,hogy teged feltetlen inszemre kuldenenek,de rengeteg ilyen dolog van amire nem is gondolna az ember.Ezt is csak azert emlitettem meg,hogy ha ne adj Isten odakerultok,errol is tudj!

13. 02db590b2c (válaszként erre: 12. - C064fd71b1)
2010. márc. 31. 18:58

De hat azt irtad,hogy a fogamzasgatlo ota meg vissza sem allt rendesen a ciklusod,Az sem 1-2 honap!Legalabbis nem mindenkinel.


Az orvoshoz jaras az nagy procedura.Te tudod,a te dontesed!Te erzed mennyire vagy erett lelkileg azt elviselni ami ott megy.Hidd el tudom mit beszelek!Egy kivizsgalas,rakszures egyebek amugy sem art,de a meddosegin ulnni fel napokat,esetleg hasba beadni magadnak az injekciokat egyebeket,vagy lapor mutetre varni,addig jo par orvos megvizsgal...azert az sem leanyalom.

Ezek nehez dolgok lelkileg!Nem elrettenteni akarlak,csak ha ilyesmire szanod el magad,akkor keszulj fel lelkileg!

12. c064fd71b1 (válaszként erre: 10. - Stuxx)
2010. márc. 31. 18:51
Köszönöm szépen! Szóval szerinted ha 1 év után sem jön össze, menjek dokihoz? Mert azt mondják, hogy állítólag 1 év próbálkozás után kell orvoshoz fordulni.
2010. márc. 31. 18:50

Nyugi,vagyunk itt jo paran harmincon tul is,baba nelkuli,akar atsirt evekkel a hatunk mogott.Te meg nagyon fiatal vagy.Kar aggodnod!Lehet ha beall rendesen a ciklusod,a babo is bekoszon:)

Fel a fejjel!

10. stuxx
2010. márc. 31. 18:49

Nézd Cycuuu!


Nekem még 42 évesen sem sikerült teherbe esnem, pedig nekem sem, és a páromnak sincs szervi bajunk, és soha nem is "görcsöltem rá" a gyerekcsinálásra.

Hallgattam másokra: majd jön, ha eljött az ideje... Aztán 30 körül rádöbbentem, hogy ez nem mindenkinél működik ilyen egyszerűen! Nyilván ami tőlünk, és az orvostudománytól megtehető volt az ügy érdekében, azt megtettük.

Én úgy érzem igen is sokat vesztettem, főképp időt, másrészt: fiatalságot.

20 és 30 között, akkor, amikor a női test a legalkalmasabb a terhességre.

Aki valóban anyaságra született, az fiatal anyukaként is képes élvezni az életet. Legalább is a szűkebb-tágabb környezetemben ezt tapasztalom.

Én sajnálom, hogy "későn kaptam észbe".

Ja!

Veled ellentétben nekem pont azt vágják a fejemhez, hogy ugyan minek halogattam annyit, miért nem korábban fogtam bele a kivizsgálásokba? Sőt voltak már durvább vélemények is, pl.: mit akarok én már nagyikorban gyereket?...

Cycuuu!

Az életedről, életetekről való döntés, a TE szíved joga!

Hallgathatsz magadra, és hallgathatsz másokra is.

Te döntöd el. És neked kell a következményekkel élned, bárhogyan is alakulnak a dolgok...

Sok szerencsét, én drukkolok nektek! Ne add fel!!!

2010. márc. 31. 18:46

Köszi csajok!

Egyébként nem érzem úgy, ha szülök, "elpazarlom" a fiatalságom! Nekem ilyen vágyaim vannak. Fiatal anyuka szeretnék lenni. Már annyira szeretnék egy gyereket. A párom is. Csak idegölő, hogy valaki még a lepedőröl is terhes marad, én meg itt vagyok huszonegy évesen és már hónapok óta próbálkozunk. Egyébként csak most kezdett aggasztani fél év után. Múlt hónapban megjött 28 napra. Azt gondoltam, ha nincs babó, akkor mostmár be fog állni 28 napra. Ma ismét a 28.-on vagyok, de mensinek még nincs jele. Úgyhogy reménykedem. De terhességi tünetem sincs...igaz állítólag nem mindenkinél van.

8. e27d5a6391 (válaszként erre: 1. - C064fd71b1)
2010. márc. 31. 18:42
Szia :) ne idegeskedj én több mint egy évet vártam rá,,,,akkor jött amikor nem is gondoltam volna,nekem is rendszertelen volt a ciklusom....szerintem nincs semmi csak egyszerüen vár még a baba :))))))
2010. márc. 31. 18:24

Nézd cycuuu.

34 évesen még mindig nem sikerült teherbe esnem,pedig nincs semmi szervi bajom.

Sokan vagyunk harmincasok,akiknek még nincs gyerekük.Nem vesztettél semmit.Próbálkozzatok tovább,aztán,ha semmi,utána kezdjél el aggódni,de addig nehogy má!Élvezd a fiatalságot!

2010. márc. 31. 18:23

én ezt kérdezem már évek óta

türelem babát terem

egyszer

2010. márc. 31. 18:23
nekem azt mondta a dokim amikor anno próbálkoztunk,hogy ha 1 évig nem jön össze majd akkor menjek hozzá. ez még teljesen rendben van,hogy 8 hónap alatt nem jött össze. nem kell egyből rsszra gondolni.
2010. márc. 31. 18:20
Igen! Lehet! Csak már 6 éve együtt vagyunk! És a párom is szeretné!
2010. márc. 31. 18:19
majd a sors megoldja,lehet,hogy még nincs itt az ideje. ne erőltesd.
2010. márc. 31. 18:17
ne erőltesd,egyből sikerülni fog.nagyon "görcsölsz" szerintem.és főleg baromira ráérsz!!!!
2010. márc. 31. 18:15
Sziasztok! Én 21 éves vagyok! Nagyon szeretnék anyuka lenni! 8 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót! Azóta rendszertelen a ciklusom! Hol 46, hol 30 napos, de előző hónapban már 28 napos volt! Vezetek menses naptárt is. Kiszámolja a peteérést is. De nem akar összejönni! Szerintetek a stressz? Vagy mi? Hisz még fiatal vagyok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook