Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nálad mi a "tabu" a szexben? fórum

Nálad mi a "tabu" a szexben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. júl. 4. 22:29
Leült a téma. Van pár dolog ami tabu.
2010. okt. 22. 13:25
az én párom szokta kényeztetni a talpamat illetve szopogatni a lábújjaimat.Nekem-nekünk bejött...
131. joezai (válaszként erre: 127. - Cbc7d5fe99)
2010. okt. 21. 18:20
Így igaz, meglehetősen abszurdnak is hangzana:)
2010. okt. 21. 15:05
Semmi
2010. okt. 21. 09:42
tabuk nélkül az igazi!
2010. okt. 21. 07:33
nekem minden mehet de ezek a dolgok már áttérnek a valóságból,,
127. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 122. - Joezai)
2010. okt. 21. 07:32
szerintem ezeket már nemis szexnek kéne nevezni,,,,
126. zzmm (válaszként erre: 125. - Joezai)
2010. okt. 3. 18:32
Igen, emlékszem.. :) már kitárgyaltuk..
125. joezai
2010. okt. 3. 18:21

Hát, a tabukról nem is feltétlenül kell, hiszen azért tabuk:) Na jó, itt egy pillanatra mindenkiből kitörhetnek a gátlások, különben üres lenne a topic:)

Azt hiszem, nem tudnám még egyszer úgy megfogalmazni, de a "pisiszex" (olyan hülye ez a szó így, nem?) kapcsán némiképp megengedőbb vagyok. Meg is van, a részleteket lásd a 74. hozzászólásban:)

124. zzmm (válaszként erre: 123. - Joezai)
2010. okt. 3. 18:10

Hát, kb. ugyanezek.. A fájdalomtűrő képességem nulla, mindenféle téren :D nekem még tabunak számít a pisiszex is.

Na, a vérfertőzésről meg aztán ne is beszéljünk..

123. joezai (válaszként erre: 121. - Zzmm)
2010. okt. 3. 14:06
És Nálad?:)
122. joezai (válaszként erre: 121. - Zzmm)
2010. okt. 3. 13:08
Na igen:) Nézőpont kérdése, hogy sok vagy kevés, de azért van néhány. Ha már korábban megtettük, most is néven nevezem őket. Nálam fix tabu a kaki”szex” és az erőszakos, fájdalommal összefüggő megoldások. Számomra semmi közök nem lehet a szexhez. Ha esetleg eltekintünk attól, hogy kapcsolatban élek, a saját nemem képviselőitől is szigorúan elzárkóznék. Ja, és a Bredamazon által említett családon belüli un. vérfertőzéses szituációkat is csak ellenezni tudom. Azt hiszem mindössze ennyi:)
121. zzmm (válaszként erre: 120. - Joezai)
2010. okt. 3. 12:41
Nálad mi a tabu a szex-ben? :)
120. joezai
2010. okt. 3. 07:30

Mindenképp érdemes bekukkantani, valóban sok használható és hát igen, használhatatlannak is tűnő, extra dologgal lehet ott találkozni:)

Egyébként szerintem is jobb, ha egyedül megy az ember. Már ha komolyak a szándékai és vásárolni is valami „komolyabbat” szeretne. Nézelődni, terepet felmérni, bátorságot meríteni viszont tökéletes a barátnős felállás:)

2010. okt. 2. 19:48
tabuk nélkül...úgy az igazi....:-)
118. zzmm (válaszként erre: 116. - Ncilány)
2010. okt. 2. 19:45

Talán majd rászánom magam és benézek. Már csak a kíváncsiság miatt is..

De ismerem magam, ha ott leszek, biztos találok is valamit, ha mást nem, vmi szexi fehérneműt

117. Ncilány (válaszként erre: 114. - Coraline)
2010. okt. 2. 17:28
Nem biztos hogy unalmas, csak valami újdonságot akarnak becsmpészni...
116. Ncilány (válaszként erre: 113. - Zzmm)
2010. okt. 2. 17:26
Ilyen boltba kizárolag egyedül mennék. De nem itt a közeli városba.. nehogy ismerőse botoljak..
115. zzmm
2010. okt. 2. 14:38
Na, majd talán egyszer összeszedem a bátorságom, és megnézem, mik is vannak ott :)
2010. okt. 2. 12:57
Veszprémbe,mert az van közel hozzám.Hidd el,tudni fogod,mi micda,ha nem akkor rálesz írva.Én elöször is egyedül mentem be,nem volt nagy tömeg,szerencsére:-)a segéd eszközökböl is volt,minden fajta-extrákkal,azon gondolkoztam közben,ha már ilyenekre van szüksége 1 párnak,h ne legyen unalmas a szex,akkor ott már az isten se segíthet,hosszu távon,és nem az egyszerü vibrátorrol van szó.
113. zzmm (válaszként erre: 110. - Coraline)
2010. okt. 1. 18:23

Szia Enikő :) milyen kicsi a világ.. :D

És hol voltál ilyen erotic boltban? Egyedül mentél? Arra gondoltam, hogy barátnővel esetleg könnyebb lenne, vagy mi..

Nagyon kíváncsi lennék, hogy mik vannak ott. De lehet hiába, az a sok dolog, azt se tudnám én se, hogy mi micsoda :D

2010. okt. 1. 17:45
Volt 1 lány aki bejött a boltba,külsőre elég vissza fogott volt(hozzám képest),és ledöbbentem,amikor simán kimondta,h csikló izgatot szeretne,én kezdtem kellemetlenül érezni magamat,azt monda,h a barátnőjének vette,és fl is hívta,olyan boldog volt a lány,és az eladó is,h sikerült valakinek örömet okoznia:-)
2010. okt. 1. 17:39
Egy honap mulva megyünk wellness 7végére,és azt akarom,h tökéletes legyn,annyit szexelni,és hihenni,amennyit csak lehet.Vettem már ott olyan vágykeltő cseppeket,bár nem nagyon vált be.Mi is alig találkozunk,egy gyárban dolgozok 3 műszakba,anyumék Miskolc környékén laknak,és Balatonon,szoval ha haza megyek,van mikor 2hétig nem is talizunk,nagyon nehezen viseli a párom,és azért várom már annyira azt a pár napot:-)
2010. okt. 1. 17:36
Én is voltam már ilyen erotic boltban,az eladó mindig ugyan az,1 nagyon kedves középkorú nő,aki olyan mint valami szex pszichologus,mármilyen kérdésel,és problémával fordulhatsz hozzá,most is akarok menni majd.Emlékszem,ugy sétálgattam ott,mintha minden nap ott lennék,közben meg...:-)csak néztem döbbentem,h ez mi-az mi:-)Én fehérnemű szettet vettem,a leg perverzebbet,meg hálóinget stb,volt sikere otthon.
109. zzmm (válaszként erre: 107. - Castellina)
2010. okt. 1. 14:30

Lehet..

Már mondtam a páromnak, hogy menjünk be együtt és vegyünk. Nem ugrált az ötletért.. Mondta, hogy menjek..

108. zzmm (válaszként erre: 106. - Joezai)
2010. okt. 1. 14:29

Igazad van. Milyen termék után érdeklődtél?

Itt ugyanúgy ki vannak rakva a dolgok, meg lehet őket nézni, vagy kérni kell az eladótól?

Hol voltál? Pesten?

2010. okt. 1. 14:26

Szerintem a pasik féltékenyek erre a kütyüre:)

Nem szeretnek vele versenyezni.

106. joezai (válaszként erre: 105. - Zzmm)
2010. okt. 1. 13:39

Megértem a problémád, ezen én is átestem ám:) Ráadásul én ugye saját részre vásároltam és még attól is féltem, hogy valami nyájas mosolyú pasi vagy épp egy hentes (innen is minden tiszteletem a henteseknek) fog rám vigyorogni vagy lealázóan nézni közben. Szerencsém volt, mert egy elképesztően aranyos és kedves lány eladót „fogtam ki”. Ezen sok múlik, így én azt javaslom Neked, hogy próbálj meg felhívni egy-két üzletet, mondjuk érdeklődhetsz a nyitva tartásról és a beszélgetésből le tudod szűrni, hogy mi az ábra. Én konkrétan így csináltam, igaz termék után érdeklődtem és nem voltam pofátlan megkérdezni, hogy x időpontban is ő lesz-e a boltban. Szerintem ez egy járható és nem is olyan hirtelen út a boldogság kiegészítéséhez:)

Az ismerősök pedig nem hiszem, hogy pont egy ilyen boltban fognak Rád bukkanni. Ha pedig meglátnak, tudod, vannak ám itt fehérneműtől kezdve mindenféle ajándéktárgyak is. Meg aztán nem egy bűncselekményről van szó:)

105. zzmm
2010. okt. 1. 13:20
Nem tudom elképzelni, hogy besétálok egy szexshop-ba, kezembe veszek dolgokat és nézelődök..
104. zzmm
2010. okt. 1. 13:15

Nem is tudom.. Egy kisvárosban laktam, előtte falun. Mindig mindenre vigyázni kellet, hogy mit csinálok, mert mit fognak szólni.. Egyébként sosem foglalkoztam vele..

De igazad van. Lehet először csak be kéne mennem egy szexshopba körülnézni.. Aztán majd kiderül. De mi van, ha akkor futok össze valami ismerőssel?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook