Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Húsvétkor szeretnénk kirándulni...de hova is? fórum

Húsvétkor szeretnénk kirándulni...de hova is? (beszélgetős fórum)


17. Szeklice (válaszként erre: 11. - Bobe2)
2010. márc. 31. 16:45
Látom Kertesi vagy! Én is. (most Őrbottyánban lakunk),de én Kertesen nőttem fel.Gödöllő is szép,gyakran megyek oda,megnézem a kastély honlapját...mindig vannak jó programok
16. badonyimariaeva (válaszként erre: 15. - Lemi09)
2010. márc. 30. 23:17

Annyi gyönyörű hely van, hazánkban én is alig tudok választani.

Ha valóban nyugalomra vágyom a Mátrában, Bükkben mindig megtalálom ezt.

15. Lemi09 (válaszként erre: 13. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 30. 23:08

És a Mátrát is imádom... meg a Bükköt.... Ó, Szilvásvárad! :)))


Amúgy meg pécsi vagyok... ott is milyen jó csavarogni a Mecsekben...

14. Lemi09
2010. márc. 30. 23:03

Mi egy életünk, egy halálunk, bepróbáljuk a szentendrei skanzent... Egyéves babával.


Amúgy imádom Visegrádot, a Dunakanyart, Vácrátótot, Vác is szép, nagyon. Esztergom meg a szívem csücske! :)))

Úgyhogy bárhova elmennék szívesen... :))

13. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Szeklice)
2010. márc. 30. 23:00

Mennyetek el a Mátrába.

Jó levegő, rügyező fák, gyönyörű minden.

Lehet, hogy én is elmegyek ide.

2010. márc. 30. 22:57

Én is!

Remélem sikerül elmenni valahova!

11. bobe2
2010. márc. 30. 20:33
Gödöllöi kastélyban lesz vasárnap ibolya nap .mi oda szeretnénk menni.
10. Crystall (válaszként erre: 9. - Szeklice)
2010. márc. 30. 20:03
Nem, nem kell mi párkányiak vagyunk és a kisfiamat naponta viszem Esztergomba suliba:-)
9. Szeklice (válaszként erre: 7. - 875f1a5663)
2010. márc. 30. 19:55
Meghoztad a kedvem! Esztergom jó ötlet!Nagyon rég voltam ott,talán 10 éves lehettem.Ha átmegyünk a hídon,nem kell útlevél a babának? Mert nekünk elég a személyi is ,de neki??? Hú...meg is nézem Esztergom honlapját!
2010. márc. 30. 19:30
Egyetértek.Nagyon szép a Pilis,a Dunakanyar,Dobogókő,ezeket már bejártuk.Most a Börzsöny lábánál fekvő Kemence a cél.
2010. márc. 30. 19:21

Gyertek Esztergomba.

Ha Dobogókő felé jöttök,magában ez egy szép magashegyvidéki élmény.Esztergomban Aquapark, középkori történelmi látnivalók, egyházi vonatkozású látnivalók.Át lehet sétálni a Mária Valéria hídon a szlovákiai Dunaparton levő Párkányba.Finom fölvidéki konyha szerint főzött ízeket lehet kóstolni, könnyű, hegyfarki borocskát lehet iszogatni.Nagyon kellemesek az odaáti cukrászsütemények, fagyik.Hazafelé a Dunakanyar vonalán lehet tenni

autóskirándulást.

Jó, nem?

6. 66bb35c772 (válaszként erre: 1. - Szeklice)
2010. márc. 30. 19:06
ez sima ügy...sztem Őrbottyán halastó...nem kell attól szebb kiránduló hely Húsvétkor:)
2010. márc. 30. 19:05
Hollókőt valóban nemjavasolnám,pont húsvétkor.:) mi is két évben is nekiindultunk de volt hogy a falu elején a rendőrök terelték a forgalmat és a szántóföldeken kellett vna parkolnunk,és még fizetni is kellett vna...igy javasolnám a várakat somosi,salgói,füleki,esetleg a Mátra,gyönyörü táj..vagy Szentkút,gyönyörü kisétálni a remetebarlanghoz,vagy besétálni az erdőbe...de am időjárás függő ,mi mindig aznap döntünk elindulás előtt..kellemes kirándulást :)
2010. márc. 30. 19:05
Szentendre, Visegrád?
2010. márc. 30. 19:02

" Botanikus kert, Vácrátót

A vácrátóti az ország legjelentősebb, növény anyagban leggazdagabb botanikus kertje. A természetvédelmi területként is óvott 29 hektárnyi kert a benne lévő épületekkel, építményekkel, történeti kertstílusával egységben műemléki védettséget is élvez...... "



Ha csak sétálni akartok egy jót, akkor ajánlom.

Nincs messze és nagyo szép.

2010. márc. 30. 19:02
elsőre Hortobágyot ajánlanám, de az onnan messze van
2010. márc. 30. 18:50
8 hónapos babámmal,férjemmel szeretnénk kirándulni,várost nézni Húsvétkor.Szívesen elmentünk volna Hollókőre,de lebeszéltek róla,mondván,"ezrek" vannak ott ilyenkor.A baba miatt nem vágunk bele..talán jövőre.Ötleteket várnék.Kiindulási pont:Őrbottyán.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook