Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr fórum

Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
1820. SSszonja (válaszként erre: 1819. - Reményhal)
2017. márc. 28. 11:00

Eltelt 4 nap.A besötétedett erek kezdenek kitolodni a bőrfelszínre mint egy enyhe nagyon vékony var.

A melegre érzékenység megmaradt es ugyanugy kepes vagyok elvörosodni.talan az alapszínem jobb lett helyenknt feher a bőröm teljesen de pont ott ahol nincs is eltalált er(vagy olyan vekonyak voltak hogy nem lett nyomuk?) A varacska ha lejön alatta vagyok kivancsi hogy milyen lesz.de tartok tőle hogy nem hófehér.ahhoz tul sok ér van a bőröm mélyében.lathato erekre ugy tunik most hogy hatásos ez a kezelés.nekem a kezelő elsőre megerdezte biztos rosacea kezesere jottem e vagy smink van e rajtam.szoval még ilyen állapotú bőrben is el tud talalni sok erecsket a gép.

1819. Reményhal (válaszként erre: 1816. - SSszonja)
2017. márc. 27. 20:02

Szia!


Én is pont veinwave-en gondolkoztam. Egy-két látható erecském van. Nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalataidra.

1818. tapsika09 (válaszként erre: 1815. - Zefex)
2017. márc. 27. 17:19
figyelj ha már szinten tudja tartani megérte.veszteni valom nincsen!!!
1817. Weery (válaszként erre: 1811. - Djbobo)
2017. márc. 27. 16:12
Szia! Én is ezen a csomagon gondolkozom, a marketingje elég meggyőző mindenesetre. Mivel mi babát tervezünk a bőrgyógyászos út nem járható. Valóban elég drága, de 15 év szenvedés után ez már nem szempont csak végre használjon. Amit gondolom nem garantál ott sem senki...
1816. SSszonja
2017. márc. 27. 13:01
Megvolt a veinwavem pénteken. Még várok, hogy kialakuljon a végeredmény addig nem akarom véleményezni.Remélem az hogy rozsdabarna foltok vannak itt ott az azt jelenti, hogy sok ért eltaláltak és remélem ezek el fognak tűnni, nagyon remélem, mert ha nem az gáz. IPL után nekem semmi ilyen nem volt max 1-2 pontocska.
1815. zefex
2017. márc. 27. 08:55
Mindenki abban hisz, amiben akar. Kozmetikus a legnagyobb szakmai tudással és jóakarattal sem fog tudni segíteni.
1814. SSszonja (válaszként erre: 1809. - Mr.777)
2017. márc. 24. 12:07

Az én bőröm is szereti az olajokat én kokuszolajjal kenem este a vizes arcomat nagyon jol hidratalja én ugy érzem.az olivat is próbálta mar de nemnigy ahogy írod.azzal mosod meg?azt hogy?

A nasivint én az orromba fújtam nem a bőrre.a bőrömön nekem se hatott de vhogy az orrba fujva osszetantotta a környező ereket es igy hatott.de befejeztem mert fakt tole a fejem

1813. tapsika09
2017. márc. 24. 10:38
azt nem akarom elhinni hogy nincs semmi ami megszünteti a bőrpirt az arcon.
1812. tapsika09 (válaszként erre: 1810. - Zefex)
2017. márc. 24. 10:33
no hát voltam egy kozmetikusnál azt mondta nem atkás rosaceám van szinten tudja tartani.jövő hoban megyek és kiderül az eredmény.de ez az állandó bőrpir az agyamra megy már
1811. djbobo
2017. márc. 24. 10:11
Sziasztok! Új vagyok a fórumon. Nagyon régóta küzdök rosaceával. Van hpgy jobb van hogy rosszabb de a hámlás és a kipirosodás szinte állandó. szeretném megkérdezni hogy a dr házi féle csomagot próbálta már valaki? [link] Elég horror ára van ahogy néztem. Köszönöm
1810. zefex (válaszként erre: 1806. - Tapsika09)
2017. márc. 24. 09:15

Nem tudom, melyikre gondolsz.

2008-ban ktp lézer kezelésen voltam, ezen a télen 2x fotorejuvenáción, ugyanannál a bőrorvosnál. A ktp-t hatásosabbnak találtam, de kellett utána pár nap itthon, és féltem, ragyás maradok, de szépen hegmentesen gyógyultam. A mostani kezeléseknek nem volt semmi nyoma (ödéma, levedzés, hólyag) de a jó hatását sem látom, majd rákérdezek, ismételjünk-e? Persze a hatástalansága is nagyon szubjektív, nem csináltam előtte-utána-közben képeket azonos fényviszonyok között ugyanazzal a géppel…


Kozmetikushoz ritkán megyek, akkor is mindig megbánom, mert utána hetekig ég-fáj-hámlik a bőröm, egyébként nincsenek pattanások, mitesszerek alig, és ennek a bőrtípusnak nem tesz jót. Én ezt tapasztaltam.


A magam részéről inkább ne legyen hatásos egy kezelés, mintsem ártson. Sajnálhatja utólag az ember a pénzt, de még jobban saját magát. Én már annyit költöttem erre, hogy pár tízezer nem oszt-szoroz, a doktornőt sok éve ismerem, megbízom benne, inkább legyen óvatos és kevésbé látványos a kezelés hatása. 12 évvel ezelőtt megjártam a poklokat a göbös, gyulladt ronda fellángolásokkal, ez a jelenlegi állapot már idillinek számít, megtanultam türelmesnek lenni.

1809. Mr.777
2017. márc. 24. 08:54

Én kipróbáltam a nasivint amikor égett a bőröm és semmit nem csinált vele. Talán olyan mélyebben kitágult erekre nem tud hatni mert nem szívódik annyira be?


Nekem elmúlt az arcomról az égő érzés és a pirosság is alig látszik és ennek nagyon örülök. Még szteroidos krémet se kell használnom. Csak sejtem, hogy mi lehetett a baja a bőrömnek. Ugyanis 2 hete véletlen olvastam egy cikkben, hogy arab nők oliva olajjal ápolják a bőrüket még a legdrágább szállodákban is. Kipróbáltam, hogy extra szűz oliva olajjal mosok arcot, úgy mintha egy tusfürdő lenne. A vízes öblitéssel le sem lehet mosni a bőrröl, de épp ez a jó a bőrömnek, hogy öblités után csak felitatom egy kicsit törölközővel és kész. Az olaj visszapótolja a a bőröm rendellenes faggyúteremeléséből fakadó olajhiányt, és hidratálni sem kell.

Egyéb mellékhatása az oliva olajnak, hogy a 2 éve tartó ekcéma eltűnt az orcáimról. Nekem is el volt vékonyodva a bőröm. Csak most tűnt fel, hogy mennyire, amióta újra látszanak a tág pórusaim. Ugyanis eddig szinte nem is volt felhám a bőrömön, még a pórusok se látszódtak. Most a sejtek szépen visszaerősödtek.

Belsőleg is elkezdtem nyomni. :d

1808. tapsika09 (válaszként erre: 1807. - Zefex)
2017. márc. 24. 07:36
igen le.bár most megyek egy kozmetikushoz akinek van egy plasma g nevü gépe.kiváncsi leszek mit fog mondani.
1807. zefex (válaszként erre: 1805. - Tapsika09)
2017. márc. 23. 15:38
Lemostad utána az arcod?
1806. tapsika09
2017. márc. 21. 11:22
olvastam erről a lézeres kezelésről rosacea ellen.mi a biztositék,hogy megszünteti a borvirágot az arcon?és meddig van neki hatása?ezt próbálta valaki?
1805. tapsika09
2017. márc. 21. 08:27
az este probaképpen kiprobáltam a rosaliac nevü micellás arclemosot és kb fél ora mulva ugy hámlott a böröm hogy az nem igaz.másnál is volt ilyen?
1804. Reményhal (válaszként erre: 1797. - SSszonja)
2017. márc. 20. 20:54

Szia!


Az Nasi.. orrspray-ről én is hallottam, hogy jó nagyon, nyilván nem töményen, krémbe keverve.

2017. márc. 20. 10:40

Üdvözlök mindenkit !

Eltelt 11 nap,szedem a Supplin tablettát és kenegetem magam a Soolantra krémmel,minden nap cserélem a párnahuzatom,mosom,vasalom,stb...stb...nagyon odafigyelek.eddig elég katasztrófális volt,tele lettem piros pöttyökkel ,kissé letaglózó volt.

Ma van a 12. nap,csendesedett a dolog,már nem szaporodnak a pöttyök.

És továbbra is azt kell mondanom,én sosem pirosodtam,nem jellemző,hacsak nem sportolok (ami rendszeres),ételek miatt sem .eddig azt hittem hogy a pöttyök és az aknék valamilyen táplálék érzékenység miatt van.

Szóval egyenlőre javulás mutatkozik.

Oh igen....és a pöttyök is az "orcámon" és lenn az állam két oldalán vannak,na és a szemem körül,szemhéjon.Az orromon semmi.

vettem Nívea BB (szinezett)arckrérmet,így egész tűrhetően átvészeltem az elmúlt napokat.

1802. SSszonja (válaszként erre: 1799. - Mariann 82)
2017. márc. 19. 22:29
Detto ugyanez...egyébként ez inkább idegesség miatt volt es egy idő utan sikerult egesz jol kontrollalnom.viszont kifejlodtt ez a szar ami mar kontrollalhatatlan.vagyis ez mar nem szimpla elpirulas.
1801. SSszonja (válaszként erre: 1800. - Hamil)
2017. márc. 19. 22:26
Es ugy tudom közbe polarizált fényben(vmi ilyesmi😊) nezik a bőrt amivel mélyebbre lehet latni es kinyitni azt is ami mélyebben van.köszi a pozitiv véleményt jelenleg nagyon bízom benne hogy segít.
1800. Hamil (válaszként erre: 1797. - SSszonja)
2017. márc. 19. 17:39
Voltam már,a latszó ereket,hajszálereket tuntetik el vele. Kicsit kellemetlen,meg itana pitos voltam dr 2 nap kb es jo minden.Nekem hasznalt!
1799. Mariann 82 (válaszként erre: 1798. - SSszonja)
2017. márc. 19. 17:37
Én is mindig irultam pirultam kiskoromban....hű de rossz volt, utáltam szerepelni mert lángolt az arcom.
1798. SSszonja (válaszként erre: 1782. - 2d7f7e9cdd)
2017. márc. 19. 08:36
Annyira furcsa hogy mennyire eltérően indul ez a kórság mindenkinél.Nalam pl semmi ilyen van/volt viszont elpirulós múlt és pirosság. Mintha két külön dolog lenne.
1797. SSszonja (válaszként erre: 1793. - Zefex)
2017. márc. 19. 08:26

Simán orrspray kent.nyilvan nem hosszútávú megoldásként irtam csak ha pl van egy fontos helyzet ahol meg kell jelenni és epp lángol az ember.

Egyébként pénteken megyek veinwave kezelést tesztelni erről van valakinek véleménye? Vagy majd nekem lesz😀

1796. tapsika09 (válaszként erre: 1795. - Mariann 82)
2017. márc. 18. 15:31
Üdv!Hát mindenkinek más a bőre de majd kb 1 hónap mulva irok,hogyan vált be.addig is azt tudom irni amit látok és ez nagyon jó.
1795. Mariann 82 (válaszként erre: 1794. - Tapsika09)
2017. márc. 17. 20:27

Üdv. Igen, èn ezt használom a mai napig. Az elején èn is így éreztem mint amit leírtál de mára (lassan el használva 2 tubussal) azt mondom mintha hozzászokott volna az arcom és nem használna.. többet nem veszek, más krém kène, hogy mi azt nem tudom.


Amúgy szeretném megkérdezni, hogy arcradír helyett ki mit használ? Mert èn úgy tudom radirozni tilos ezt a típusú bőrt! Köszi

1794. tapsika09
2017. márc. 17. 15:48
Üdv mindenkinek!Azért irok mert régóta van nekem az arcomon rosacea ráadásul el is van vékonyodva a böröm.sok mindent próbáltam már de mind hiába.börgyogyász doki aki magándoki volt felirt nekem mira vizet,rosaliac micellás lemosót és rozex krémet.No mind ment a kukába.Most vettem egy ugynevezett eucerin anti rose szinezett nappali arckrémet és nagyon az felé mutat a dolog amiota használom,hogy bizony hat.nem is akárhogyan.kezdi szépen levinni a gyulladást az arcomrol,nagyon jol hidratál fényvédő is van benne.kezd eltünni a bosszantó piros arc :)használta már ezt valaki?
1793. zefex (válaszként erre: 1791. - SSszonja)
2017. márc. 17. 08:44
Kívülre, bőrre alkalmazva, vagy orrba?
2017. márc. 16. 21:09
Az ilyen orrspray, mint a Nasivin, hosszabb távon orrcseppfüggőséget okozhat, nem véletlen van a betegtájékoztatóba írva, hogy alkalmazása maximum "x" napig... Meg egy nem taknyos orrba belefújni, minek? Hogy milyen hatása lehet a rosaceara azt nem tudom, de én nagyon nem ajánlanám. (nem kötözködni jöttem :) )
1791. SSszonja
2017. márc. 16. 13:41
Talán segít valakinek: Olvastam hogy a nasivin orrspray erosszehuzó hatású es sokan probalgatjak külföldi fórumokon sőt olyat is olvastam hogy ez az anyag alkalmas lenne rosacea elleni keszitmenybe mert Elvileg nem ismert hogy lenne barmi mellékhatása.en simán orrba sprayztem es levitte az égést nagyon gyorsan nyilvan összerantotta az erecskeket az orr környékén.egy próbát megér Anna aki nagyon szenved(mint most én )
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook