Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Download manager (letöltésvezérlő) program használatában tudna valaki segíteni? fórum

Download manager (letöltésvezérlő) program használatában tudna valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 14. 19:34
Nem nincs olyanom, de nem is tobb szalon akarom letolteni egyszerre, hanem ha letoltotte az egyiket akkor inditsa el a kovetkezot.. vagy ilyet nem tudnak?
2010. ápr. 14. 18:18
Nem a letöltésvezérlőre mondtam,hogy fizetős,hanem az oldalról az egyszerűbb és gyorsabb letöltés!
11. Lili74
2010. ápr. 14. 18:09
A flashget erre tökéletesen alkalmas. Ha jól emlékszem ingyenes is.
2010. ápr. 14. 18:03
No a datán pont van ingyenes letöltés,amit irtam is.csak egyesével lehet letölteni,és van ún,prémium,ami fizetős.Van neked olyan?
2010. ápr. 14. 17:52
Nem egyszerre szeretnek letolteni. az oldal pl data, vagy hotfile.. egy filmhez van kb 6-7 link.. egyet megynitok letoltom, ha van varakozasi ido megvarom es johet a kovetkezo.. na en azt szeretnem, hogy ezt a 7 linket betegyem es O szepen sorba egymas utan, kivarva akar az idot, letoltse :-) ne kelljen felorankent nekem elinditanom a kovetkezot. nem talaltam ilyet rajta amugy..
2010. ápr. 14. 17:30
A csoportos letőltést kérdésnek szántam,bocs.
2010. ápr. 14. 17:22
Nincs olyan opció,hogy csoportos letőltés.Vagy mit,honnan akarsz tölteni,vannak olyan oldalak,ahonnan ingyen csak egyesével lehet letölteni dolgokat!
2010. ápr. 14. 15:00
A baj az hogy azt nem irjak le hogy hogyan kell megcsinalni azt hogy ne kelljen min d a tiz linkre kattintani minden letoltesnel, hanem automatikusan elinditsa oket :-(
2010. ápr. 14. 13:03
Sajnos nem tudok segiteni,de azt javaslom nézd meg pontosan ,mi a let.vezérlő pontos neve,ird be a googleba a nevét és hogy használata,hátha találsz valamit.
2010. ápr. 14. 12:50
Vagy barmilyen letoltesvezerlo segitsegeben??? legysziii...
2010. márc. 30. 10:46
Vagy ha tud ajanlani valaki masik pogramot...
2010. márc. 30. 10:44
Van egy download manager nevu programom, de irto bena lehetek, mert nem tudom hasznalni. a kerdesem az lenne, hogy hogy tudom azt megcsinalni, hogy beteszem az osszes linket, es utana O idozitve sorban elinditja, kivarva a letoltest, vagy az idokorlatot? mert most ugyanugy ra kell kattintanom a linkre, es nem siman elmentem hanem beteszem ide, de semmi kulonbseg nincsen.
2010. márc. 30. 10:41
Aki letoltesvezerlőt hasznal kerem segitsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook