Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi diétát követők! A "fő" könyv, a A Norbi titok c. első könyv? fórum

Norbi diétát követők! A "fő" könyv, a A Norbi titok c. első könyv? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 31. 11:29
Ja, és azt nem írtam, hogy én is az 1-es könyv szerint kódolok a mai napig, nem pocsékoltam a pénzt a legújabb könyvére. Ha 5 évvel ezelőtt bevált, most is beválik
10. geridina (válaszként erre: 3. - 0c930ce391)
2010. márc. 31. 11:29

pontosan így van, mindenben egyetértek. Nem a kajáin van a hangsúly, hanem a kódokon. Én négyszer annyi ételt csinálok 1-es kódúra negyedannyiból, mint amit mondjuk megrendelnél:)

Nem veszem a pudinját, túró-rudiját-kenyerét, stb. Nincs rá keret.

Ezen kívül az ő tornáit csinálom, RR-től kiráz a hideg:)

2010. márc. 30. 18:49

Norbi rajongók figyelmébe:


[link]


ha netán elindul e trend irányába, akkor bizony sok sok kód meg fog váltózni a közeljövőben :)

8. 0c930ce391 (válaszként erre: 7. - Judy24)
2010. márc. 30. 17:48
Hát, ezzel én is így vagyok! A gyakorlatai és azok kiveitelezése a dvd-ken viszont a legjobbak a magyar palettán, ezért szívesen végzem őket.
2010. márc. 30. 10:23
Ja én inkább a Réka tornáit szerettem nagyon, bár a stílusát nagyon nem bírtam.:-S
6. Judy24 (válaszként erre: 5. - 65b49ebbf3)
2010. márc. 30. 10:22

Igazad van, a régi kódok is hatásosak. Anno én is azzal fogytam le. Akkor kezdtek bejönni ezek az új termékek és később a könyvet is ajándékba kaptam.

A Norbis termékek pedig nagyon drágák. Hiába van annyi féle, nem az én pénztárcámhoz van mérve. De azért én úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy olyan jók is.

2010. márc. 30. 09:05
szia Judy. Én még a régi kódok szerint fogytam Norbival, nem is érdekel az új rendszer, se a Norbi termékek, enélkül is sikeres volt.
4. Ekka (válaszként erre: 3. - 0c930ce391)
2010. márc. 30. 09:04

Én is Norbiztam, még annak idején, amikor nem voltak Norbi cuccok, csak puding, meg rudi.

Én 4 éve írt kódokat használtam, bevált.. szóval az első könyv jó:D

2010. márc. 30. 08:55

Szia, szerintem nem, mert Norbi önmagát is updatelte, vagyis javított változat az érvényes a hívekenek...

Magam részéről, enném én az update-t, denem a pénztárcámhoz illő. Ezért ha a Norbira akarok hallgatni, én is az első könyvet veszem elő: és hameletet eszem, mert az update kenyér dárga..és még xar is.... Bocs..

De az alapvető elvei, hogy tengeri só, délelőtt ch, du fehérje, sok zöldség és gyümölcs, nagyrészt táplálkozás és mellette mozgás, szóval, ezek működnek! Mindaddig, amíg betartod! csakhogy ezek nem update elvek, hanem bármilyen fogyni vágyónál működnek.

Kár, hogy elment olyan irányba, hogy a norbis virsli jobb... az updtae ebéd mindent visz...kár, mert a "pórnép" számára megfizethetetlen!!!!!

Ami árban elérhető, demmég mindig nem olcsó, az sem kapható....nem is lehet kapni norbi rudit a környékünkön, pedig szerettem.

2010. márc. 30. 08:50
A legújabb tavaly megjelent könyve már 4 kódot tartalmaz és van olyan aminek a kódja is megváltozott, nem is kevésnek.
2010. márc. 30. 08:48
Norbi diétát követők! A "fő" könyv, a A Norbi titok c. első könyv?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook