Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Masszőrhöz hogyan érdemes elindulni, mit vigyünk magunkkal? fórum

Masszőrhöz hogyan érdemes elindulni, mit vigyünk magunkkal? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 22. 11:25
Kevés igazán jó talpmasszőr, reflexológus van. Sokan adják el persze ezt a szolgáltatást is, mint a gyógymasszázst is, stb. Amúgy legcélszerűbb a bejelentkezéskor megkérdezni vagy ha van egy jó informatív honlap akkor elolvasni.
2010. ápr. 3. 08:48
Kérdés, talpmasszázsra menstruáció alatt lehet menni? Testmasszázst úgy tudom nem ajánlatos. De talpat?
19. Maryenngirl (válaszként erre: 18. - Moncsicsi83)
2010. ápr. 1. 08:19
Én, mint írtam nem vagyok gyógymasszőr, de ha jól és jó helyen van csinálva idővel lehet pozitív változás. Azért ez emberfüggő és mindenkinek más a problémája.
18. moncsicsi83 (válaszként erre: 17. - Maryenngirl)
2010. ápr. 1. 08:10
Tapasztalatod szerint mennyire hatásosak az ilyen fajta masszázsok? Tényleg segítenek? Vagy annyira azért ne legyek lelkes?
2010. márc. 31. 07:40

Egészségedre a masszázs:)

Igen a talpon vannak a pontok, amit a gyógymasszőr tud, hogy milyen probléma esetén masszírozzon!

Szia!

2010. márc. 30. 18:38

Túl vagyok a masszázson. Talpmasszázs lett. Tök izgi, mert mindent megmondott amivel problémám van.

Majd lesz testmasszázs is, de csak később!


Köszi a segítséget, és az infókat!

15. Maryenngirl (válaszként erre: 14. - Moncsicsi83)
2010. márc. 29. 21:22

Én teljes test masszázst csinálok (tetőtől-talpig), ezt akár kétnaponta lehet (pénztárca függő).

A gyógymasszázs az más, mert egyéntől és a problémától függ.Sajnos vannak olyan gyógymasszőrök, akik pénzéhesek és rábeszélnek, hogy sűrűn járj:(

14. moncsicsi83 (válaszként erre: 13. - Maryenngirl)
2010. márc. 29. 21:15

Remélem így lesz. Majd beszámolok róla. Nem is tudom talpmasszázs, vagy testmasszázs esne jól. Talán mindkettő. Na mindegy, csak legyek megmasszírozva. Egyébként milyen sűrűn érdemes járni? mondjuk ha valamilyen problémával járok oda?


Oké, holnap úgy is megbeszéljük a masszőrrel, de mégis...

Kíváncsi vagyok.


Jah, és majd mindenféleképp beszámolok róla.

13. Maryenngirl (válaszként erre: 12. - Moncsicsi83)
2010. márc. 29. 21:10

Nagyon szívesen:)

Majd meglátod milyen jó érzés lesz ha kész leszel, csak lazulj el teljen és kapcsolj ki, és ha felkelsz teljesen könnyű lesz a tested és persze a léleknek is nagyon jót tesz:)

Majd számolj be róla:)

Szia!

12. moncsicsi83 (válaszként erre: 11. - Maryenngirl)
2010. márc. 29. 21:03

Okés, köszi, akkor holnap melltartózok

Szoktam hordani, csak szabadnapon pihenőnap van a melltartóknak :D De akkor holnap sem kímélem. Csak praktikusabb ezek szerint...

11. Maryenngirl (válaszként erre: 10. - Moncsicsi83)
2010. márc. 29. 20:59

Igen érdemesebb a fehérnemű.

Ha volt olyan vendégem ( talán egy:)), aki nem hord melltartót, akkor adtam törölközőt magára csavarta felül , hasra feküdt és úgy vettem le róla.

10. moncsicsi83 (válaszként erre: 8. - Maryenngirl)
2010. márc. 29. 20:52

Köszi az infókat.


Akkor érdemes inkább melltartóba menni, minthogy top-ban?

2010. márc. 29. 20:46
Hozzám jön a masször, és igy sem kell semmi-mindent hoz.
2010. márc. 29. 20:42

Sziasztok! Én masszőr vagyok (svéd és sport)

Semmit nem kell vinni!Természetesen teljes higénia érdemes.

A jó masszőr megbeszéli a vendéggel, ha először van nála, mert érdemes tisztázni pár dolgot!

Vannak betegségek, pl. magas vérnyomás, friss műtét, trombózis, súlyos viszér stb., amikor bizonyos testrészt nem lehet masszírozni. Nálam fehérneműre vetkőznek a vendégek.Ha hátat masszírozok a cicifixet kikapcsoljuk ha kész.

7. Lolita63 (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2010. márc. 29. 20:42
Teljes testmasszírozást is végez,ha kéred.A lábadtól a nyakadig:)Természetesen ahhoz fizetsz.
6. e416ca8fa0 (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2010. márc. 29. 20:26
Mi már 3x voltunk.Bikiniben mentem,ő majd ad fürdőköpenyt.
2010. márc. 29. 20:24
Gyógymasszőr egyébként lábat is masszíroz, vagy csak felül? Mert nekem a lábaim is nagyon fájósak, főleg a sok állás miatt...
2010. márc. 29. 20:20

Nem kell semmi csak pénz,h ki tudd fizetni:-)))

Tiszta és szép bugyi és melltartó.

Sztem más nem.

3. Lolita63 (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2010. márc. 29. 20:19

Én gyógymasszőrhöz járok,de nem viszek semmit.

Nyaktól fenékig masszíroz,és nagyon jóóóóóóóóóóó!!

Félmeztelen,nadrág fenékig lehúzva,na meg a tanga rajtam:)

2010. márc. 29. 20:18
Többször, több helyen voltam már, semmi nem kell. Ő ad mindent, alád föléd cuccot, olajat stb.
2010. márc. 29. 20:17

Eddig még sosem voltam masszőrnél, de holnapra párom bejelentett egy gyógymasszőrhöz. Talpmasszázst meg gyógymasszázst is csinál. Mondta, hogy előtte elbeszélgetünk, eldöntjük melyiket érdemes nálam elkezdeni.

Mit érdemes vinni, hogy érdemes oda menni? Gondolok én arra, hogy törölközőt, vagy ilyesmit kell vinni?

Oké, előtte azért tisztálkodni gondolom érdemes, főleg talpmasszázsnál, de pl ha testmasszázs van, vigyek fürdőruhát? Vagy hogy működik ez?


Válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook