Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mézet a léleknek és a testnek! fórum

Mézet a léleknek és a testnek! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mézet a léleknek és a testnek!

2011. aug. 22. 23:30
Itt is azt szeretném kérdezni hogy irtad hogy a pattanásos bőrre is jó... de hogyan alkalmazzam rá? és Abban tud valaki segiteni hogy a szemkörnyéki sötét karikákra mit lehet használni és porus összehuzzonak?
2010. júl. 28. 15:01
Néhány hozzászólást olvastam csak,de megosztanám a saját tapasztalataimatis, hátgha segitek valakinek vele. Az utóbbi években beleástam magam a naturkozmetikába, gyógynövénzek felhasználásába, ilyesmikbe. Engem is hihetetlenül meglepett,amikor azt olvastam,hogy egy kutatás kimutta,hoghy a méz fogyaszt. Na ez az,amit nem hittem el. Pedig de.A fogyáshoz a szervezetnek feltétlenül szüksége van B12 vitaminra. Namármost a mézben rengeteg van belőle. Az orvos, aki a cikket irta kihangsulyozta, hogy napi egy-két teáskanálnyit kell fogyasztani, és magában, nem higitva semmivel. Emellett én mindbe cukor helyett a mézet használom. Nem csak, hogy nagyon egészséges,de szépit is. Szerinem megéri:) Arcomra és hajamra használom pakolásként. Az arcomra tojásfehérjét habbá verve mézzel elkevesve teszem, rajta hagyom 15 percig kb és meleg vizzel lemosom. Hihetetlen érzés, hogy rögtön utána milyen sima. (Más kérdés,h fekve kell és kissé folyik szét, de hát inkább csorogjon a nyakamon, mint hogy kemikáliákat kenjek a bőrömbe:)) Oliva olajjal összekeverve a hajam is hálás érte:)
2009. márc. 26. 09:51
én az arcomra szoktam kenni, 20perc után lemosom és bekenem hidratálóval. mindenki azt mondja, nem szabad natúrba. hát nekem így vált be. mézpakolás után olyan az arc bőröm, mintha 2 napig aludtam volna :DDDDDDDDDDDDDD
2009. márc. 18. 00:25
én sose higítottam! bekentem a hajamat vele, rátekertem egy fóliat és hagytam 20percig hatni, majd fogtam lemostam és kész volt! nem ragadt ossze!
17. barboo
2009. febr. 21. 19:01
sziasztok lehet hogy jo hatása van a méznek de higitani kell sajnos én ezt nem tudtam és bekentem vele a hajam de az összeragat töle mig a forász nem tudot mást tenni kéntelen volt levágni,ez egy éve történ szoval csak ovatosan velle.
2009. jan. 24. 15:03
A méznek kozmetikai jó hatása vitathatatlan.Belsőleg épp ojan egészséges a hatása mint tápláléknak.Vitaminnal,ásványi anyaggal van tele,immunerősitő,gyógyhatása van.Másképp szivódik fel a szervezetben,mint a cukor,ami nagyon egészségtelen.Én magam nem cukorral,hanem mindent mézzel édesitek.Az arcbőrre kihatással van az,hogy mit eszel és mit iszol.Aki szép bőrt akar,első szabáj:ne dohányozz!
15. winny
2008. okt. 13. 18:25

Igaz.

Én belepaskoltam a lábamon a mézet a bőrömbe és kelkáposztalevelet tettem rá.Majd bekötöttem.Másnap fekete volt a káposzta levél.

Két-három alkalommal ismételtem teljesen meggyógyult a bőröm,amit évekig az orvosok semmilyen kencével nem tudtak helyrehozni.

2008. márc. 6. 17:47
A bőrömet zsírosítja,belsőleg sem vettem észre semmi változást tőle,ennek ellenére szeretem az ízéért.
13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 10. - 0c97fbb607)
2008. márc. 5. 20:23
Azt nem tapasztaltam, hogy belsoleg alkalmazva szepitene, de hogy hizlal, azt igen :D
2008. márc. 5. 20:12
KEDVES ZIZICC! NAGYON ÖRÜLÖK A MÉZRŐL SZÓLÓ JÓ TANÁCSAIDÉRT!
2008. febr. 27. 00:15
Próbálta már valaki a méz masszázst?
10. 0c97fbb607 (válaszként erre: 7. - 1a50c86bb0)
2008. febr. 27. 00:13
Belülről is szépít:)
9. 17b4718bd7 (válaszként erre: 7. - 1a50c86bb0)
2008. febr. 2. 18:36
Ebben igazad van.
2008. febr. 1. 16:19
Én meg a szaunában használom.
7. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 6. - 17b4718bd7)
2008. febr. 1. 08:45

Pont erre akartam utalni, hogy nehogy ilyen mennyisegeket keszitsetek, mert a nagy resze a kukaban fog kikotni.

A mezet egyebkent en nem hasznalom borapolasra, csak enni szeretem.

2008. febr. 1. 08:40
De ki lehet próbálni kevesebbel.
2008. febr. 1. 08:39
Nem tartom valoszinunek, hogy a cikk iroja ki is probalta az altala leirt recepteket, ugyanis boduletes mennyisegeket ad meg.
2008. febr. 1. 08:15
és ez teljes mértékben igaz mert sokan kiprobálták és használt!!
3. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 2. - Dobos)
2007. aug. 23. 16:41
probald ki, hidd el sokat segit, majd ird meg, h mi lett a hatas!
2007. aug. 21. 10:02

Kifogom próbálni,a hajam fénytelen,haszáltam már hajfényt öblítőket amelyek magas fényt kölcsönöznek de eggyik se vált be.

Mézesre nem is gondoltam.

2007. máj. 22. 13:51
Mindig kutakodunk a drogériákban, hogy megtaláljuk a megfelelő arcradírt, tusfürdőt, hajpakolást valamint arcpakolást? Íme egy-két tipp tőlem. Egyáltalán nem drága és valóban hatásos!

Ugrás a teljes írásra: Mézet a léleknek és a testnek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook