Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol és hogyan kerestek munkát? fórum

Hol és hogyan kerestek munkát? (beszélgetős fórum)

27. Tina87 (válaszként erre: 26. - 7c79ff1565)
2010. máj. 25. 12:43

Ez durva...Intézményi kommuniátort most ejezem be, remélem.De kb csak két szép sor lesz az önéletrajzban.nekem már sokanmondták hogy csak az érettsgit íjam be meg sok gyakorlatot ami volt, melót.

Én is eléggé elvagyok keseredve ez ügyben :((

26. 7c79ff1565 (válaszként erre: 25. - Tina87)
2010. máj. 14. 07:55
az már tuti, egyszer ugrottam bele olyan másolós munkába, ja de a bibi ott volt benne ,h nekem kellett volna embereket felkutatnom, h vwegyék a szolgáltatást.. na meg még mit nem, szerencsére csak 1200ft-ba fájt. De sztem a hiteles/ingatlanközvetítős ügynökös hirdetések se jobbak. nem fix fizetés, jutalék és kötetlen munka idő, internetes szutykos hirdetések.. .. és ha nem találsz vevőt érdeklődőt ingatlanra , v nem fűzöl meg vkit, h miért pont ott vegyen fel nálad hitelt, onnantól a fizud se fog növekedni.. és elpazaroltál x időt... Fősulis végzettséggel (műszaki mérnök tanár, intézményi kommunikátor; EU pénzügyi gazdasági, EU pályázatírói, és Eu közbeszerzői végzettséggel, közép c nyelvvizsgával nem tudok elhelyezkedni. Most végzek egy TB bérügyi szakelőadói felsőfokú tanfolyást, de még ezt is kevésnek érzem.) Megvolt a 200!!!.-ik álláspályázatom amit beadtam, és ebből, figyeljetek!!! 3, értitek három helyen hívtak vissza! Kicsit kemény! Normális, végzettségnek megfelelő állásokra adtam be a jelentkezésemet, sőt volt mihez még több is voltam egy kicsit, sima irodai adminisztrációkra jelentkeztem, és senkinek se vagyok jó. Én már újságoktól, interneten át minden hogy próbáltam állást keresni. Itt nélunk az összes iskolának elküldtem csak úgy az önéletrajzomaz, h nem is kerestek. Cégeknek is, de semmi visszajelzés, ill. az utolsó, a 3 hely ahova behívtak, de hát oda meg akit keresnek, én kevés vagyok, Tb bérügyi végzettséggel kerstek, én meg még csak most csinálom.:-( kilátástalan a helyzetem, már lassan két éve állást keresek:-((( Bübüüüü
25. Tina87
2010. ápr. 1. 09:01
Na ezek a kamu bedolgozások.Küldj ide és ide600 forintot, hát anyád...ez a sok szemét ember hogy kihasznál másokat, akik nem vágják elsőre miről van szó, ez durva.
24. Tina87 (válaszként erre: 22. - B.Annamária)
2010. márc. 30. 19:23

De szerencsés vagy.Nálunk van egy cukrászda ott érdeklődtem, nem kell nekik senki sajna :(

Kicsit kezd alább hagyni minden lelkesedésem...

23. Tina87 (válaszként erre: 22. - B.Annamária)
2010. márc. 30. 19:23

De szerencsés vagy.álunk van egy cukrászda ott érdeklődtem, nem kell nekik senki sajna :(

Kicsit kezd alább hagyni minden lelkesedésem...

2010. márc. 30. 18:35

Szia

Nekem nincs ötletem de szívesen elmesélem nekem,hogy sikerült.

Nem egy nagy meló de jó,hogy van a mai világba.

Gyesen voltam és nem volt még 2 éves a fiam és már nem bírtam otthon.sétáltam az utcában/ egy olyan utcában ahol nem jártam 20 éven át/ nem volt benne semmi érdekes.Ki volt írva hogy kolléganőt keresnek.

Rétesbolt!!! Azt se tudtam mi az.Ennek már 5 éve és bevált szeretem.

21. Tina87
2010. márc. 30. 09:34
Azért ha van még ötlet szívesen várom :)
20. Tina87
2010. márc. 29. 22:41
Hát az iwiwen semmit nem találtam.Tele van kamukkal :(
19. 33aa509d53 (válaszként erre: 17. - Gigi13)
2010. márc. 29. 21:05

szia!

milyen munkát találtatok? ez engem is érdekelne......

18. Tina87 (válaszként erre: 17. - Gigi13)
2010. márc. 29. 20:29

Bízom benne akkor :)

és milyen területen találtál munkát, ha kérdezhetem?

17. Gigi13 (válaszként erre: 16. - Tina87)
2010. márc. 29. 16:02
én is és a barátnőim is az iwiw-en találtunk melót..., szóval azt főleg tudom ajánlani. Az, hogy van köztük kamu is, ne érdekeljen.. mert vannak jók is.
16. Tina87 (válaszként erre: 14. - Gigi13)
2010. márc. 29. 15:55

Hát ha már te is ezt mondod, hogy olyan helyre kell küldeni inkább akik nem hirdetnek, akkor folytatom a dolgot nagyban :D

iwien néztem, de némelyik elég kamusnak tűnik.Az összes ngy portálra mint profession.hu..stb regisztráltam önéletrajzal, eddig semmi :(


De valahogy a gyest nem mondanám fel, mert mi van ha találok munkát akkor is kaphatom, a gyest munkanélkülivel viszont nem, vagy nem jól tudom?

15. Gigi13
2010. márc. 29. 15:51
cipőben:-)
14. Gigi13
2010. márc. 29. 15:50

Én többször voltam ilyen cippőben, kerestem munkát..

1. profession.hu weblap

2. iwiw: ezen belül rendszeresen írni a barátoknak, hogy segítsenek, ha tudnak valamit, gondoljanak Rád, azután rendszeresen néztem az iwiw-en meghirdetett munkákat (nem azt, amivel megkeres mindenféle idétlen cég..)

3. még létezik újságban: Expressz, vagy a településed hirdetési újságja!!!

4. én is rengeteg embertől hallottam, hogy úgy talált álommelót, hogy ő beadta olyan helyekre, ami neki tetszett!!!

:-)))

hajrá, a lényeg a kitartás, és a nagy számok törvénye, napi 10 helyre elküldöd a cv-d és biztos, hogy be fog jönni valami jó kis munka!

13. Tina87 (válaszként erre: 11. - Buzasi1983)
2010. márc. 29. 15:42
Na azoknál még nem mertem mert mindenki oyan rossz véleménnyel van róluk.Nem tudom hol és hogyan lenne érdemes egyáltalán kinél?
12. Tina87 (válaszként erre: 10. - 33aa509d53)
2010. márc. 29. 15:40

Nincs benne gyakorlatom, ez a baj.mindehova 1-3 év közötti gyakorlat kellene, hát az meg nincs.

Amit jelenleg tanulok azzal még azt se tudom mit kezdek majd, met az igazából elég tág, újságírási alapokat, kommunikációt, rendezvényszervezést tanulunk, de sok cégnek fogalma sincs mi ez a szakma és nem jelent semmit.Egyszer konkrétan jót mosolyogtak hogy ez meg milyen szakma, hát ezután minden kedvem elment :(

11. buzasi1983 (válaszként erre: 9. - Tina87)
2010. márc. 29. 15:37

Nincs mit,amit elfelejtettem mondani hogy en volt amikor egy helyere tobbszor is elkuldtem a cv-met amikor nem hivtak vissza par het mulva megint proballkoztam

Fejvadasz cegeknel nem probaltad?

10. 33aa509d53 (válaszként erre: 1. - Tina87)
2010. márc. 29. 15:36
szerintem előbb mindenképp a szakádban keressél munkát
9. Tina87 (válaszként erre: 7. - Buzasi1983)
2010. márc. 29. 15:34
Köszi a bíztatást, rám fér :)
8. Tina87 (válaszként erre: 5. - 33aa509d53)
2010. márc. 29. 15:33

augusztusban jár le.De ennyi pénzből gre nehezebb az élet.Valami pár órás munkának is örülnék már.

Ezen gondolkodok én is ha itt nem hát hol..?Pont a fővárosban nem megy...vagy már arra is gondoltam hogy utánnam néznek az adatok alapján és ma már bárhonnan megtudni hogy ki vagyok, főleg annyi adatból ami az önéletrajzban van.Iwiw-en egyből megtalálnak, meglátják gyerekes, egyedülálló, azt ennyi volt :(((

Ok, megnézem azt is :)

2010. márc. 29. 15:32
Az a lenyeg hogy nem szabad feladni!Nekem az elozo munkam maga volt a pokol utaltam bemeni, utaltam a fonokomet stb.Melette allandoan keresgeltem,hatha talalok jobbat,de semmi az egegyadta vilagon,vegul ott telt e a pohar amikor az egyik este a rendorseg kopogtatott az ajtomon hogy be kell mennem tanuvallomast tenni a ceggel kapcsolatban ahol en alvallalkozo vagyok/voltam.Amikor hazaertem bejelentettem a paromnak munka ide vagy oda inkabb eszek vajaskenyeret egesz honapban,minthogy megegyszer ilyen megalazo helyzetbe keruljek egy szaros melo miatt.A lenyeg hogy miutan kileptem ra masfel honapra kaptam rendes munkat ahol nem rangatnak ide-oda, fizetnek rendesen es meg a csaladra is jut idom:)Hogy hany oneletrajzot kuldtemel az elmult fel 9-10 honapban elkepzelesem sincs de boven 200 folott lehet,de sose adtam fel es te se add, mert egyszer ugyis bejon valami es majd akkor meglatod hogy megerte a sok faradozast
6. Tina87 (válaszként erre: 4. - 2c6a8156bc)
2010. márc. 29. 15:30
Kb. ezt csinálom csak e-mail formájában, mert már oda is küldözgetek ami nekem jó lenne, de eddig semmi :(
5. 33aa509d53 (válaszként erre: 3. - Tina87)
2010. márc. 29. 15:26

mikor jár le a gyes-ed?

ezekben a munkakörökben nem tudsz elhelyezkedni?

a fővárosban pláne tudnál találni.....

van egy fórumom: Légyszi segítsetek! címmel.....olvasd el....

4. 2c6a8156bc (válaszként erre: 1. - Tina87)
2010. márc. 29. 15:25

Pár ismerősöm esküszik erre a módszerre!

Kinyomtatod az önéletrajzod és elküldöd azokhoz a cégekhez ahová Te szeretnél bejutni,vagy szimpatikusak neked!

Sokat nem veszíthetsz vele!

Vagy összetépik vagy visszahívnak és behívnak egy interjúra!

3. Tina87 (válaszként erre: 2. - 33aa509d53)
2010. márc. 29. 15:24

Közgáz-marketing érettségim, logisztikai ügyintézőm és most nyáron végzek intézményi kommunikátorként.

Egyszerűen meguntam az e-mail küldözgetést és lassan ott tartok hogy járom a várost meg a boltokat és megkérdezem nincs e munka véletlenül...

Szóval kezdek elkeseredni hogy nem lesz egy darabig még munkám :((

2010. márc. 29. 15:21

szia!

sajnos nem vagy egyedül ezzel a kérdéssel, én is így vagyok vele.

van valami képzettséged?

2010. márc. 29. 15:20

Már annyi mindennel próbálkoztam mostanság, és már nem tudom mi lenne a jó, ha gyesről elmennék munkanélkülire vagy nem...jajj nem tudom már.

Tancsátalan vagyok...

Ti hol, hogyan, milyen segítséggel kerestek,találtatok munkát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook