Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sziasztok! Tud valaki a 3. vagy a 13 kerületben egy szimpatikus (nem plázacicákkal tömött) edzőtermet? fórum

Sziasztok! Tud valaki a 3. vagy a 13 kerületben egy szimpatikus (nem plázacicákkal tömött) edzőtermet? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 1. 18:08
A plázacicák nem konditerembe járnak,hanem plázákba.Az,hogy valakinek jó az alakja és ettől te sértve érzed magad,az a te problémád.Felesleges ezért másokat sértegetni.:S
2010. márc. 29. 09:15
13.ker: Brill Fitness - a Westend-del szemben: nem puccos, olcsó és most újították fel, én is oda járok :D
2010. márc. 28. 22:37

Nagyon köszönöm a segítséget lányok. Közben én is találtam egy nagyon szimpatikus helyet a Tavasz utcában az Árpád híd alatt (tavaszfittness) és ráadásul női terem és reggel 7-től nyitva van.

Ha esetleg valakinek lenne kedve csatlakozni.....:)

2010. márc. 28. 21:16
gilda max
2010. márc. 28. 21:10
3.ker Bogdáni út a volt harisnyagyárnál /Szentendrei úttól kb.50m duna felé.Ott áll meg a sarkánál a 106,34-es buszok,ezek az Árpád híd pesti hídfőjétől jönnek,de a budai hídfőtől a 42-es is.
2010. márc. 28. 21:08

Szia!


A 13. kerületben, a Kádár utcában van egy nagyon jó kis edzőterem, a Nova-sun. Keress rá a neten, van honlapjuk. Tavaly oda jártam step-aerobicra és alakformáló tornára, nagyon jó volt.

2010. márc. 28. 21:07
Hello. A III. kerületben a Monostorin van a női fittforma. (azt hiszem még üzemel, évekkel ezelőtt jártam oda) Igaz,csak csajoknak, de ott nincsenek plázacicák.
2010. márc. 28. 21:02
Pláza cicák mindenütt vannak,de nézd meg ujpesten a Diego háta mögött az Attila utcában a sport centrumot,mekem oda jár a fiam,azt mondja elég jó hely,kedvező árakon,egy olyan egyszerü sport centrum,érdemes megnézni:)Ha közlekedéssel mész,a 30-cas vagy fekete 96-os busszal a Fóti uti megállóig kell menni és onnam már csak pár percre van.
2010. márc. 28. 20:56
Sziasztok! Tud valaki a 3. vagy a 13 kerületben egy szimpatikus (nem plázacicákkal tömött) edzőtermet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook