Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből tudhatom meg, hogy a jelenlegi partnerom tényleg a nagy Ő? fórum

Miből tudhatom meg, hogy a jelenlegi partnerom tényleg a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 15. 17:43
Azt az egyet sose felejtsed el hogy mindenki tiszta lappal indul. A múltat ne vetítsed rá hogy akkor most ő is ugyan ezt fogja csinálni stb. Ha nincsen önbizalmad akkor nem is érdemes kapcsolatba belemenni, mert akkor csak attól rettegsz hogy mi van ha csak ő is...
27. Gigi13
2010. szept. 13. 21:57

Onnan,hogy tudod,RÁ vártál. Valami ilyesmit érzek..

Hogy ő a legjobb pajtásom az életben, akit - furcsa, de érzed - akkor is szeretsz, ha tele van hibákkal,ahogyan te is, és ő is,érdekes módon természetesnek veszi, elfogadja a te összes megnyilvánulásodat.

Valahogyan egy hullámhosszon, szeretet-egységben vagytok,ami mindkettőtöket csodákra sarkall..

Ilyesmi...

Nektek??

2010. máj. 24. 12:58

Azt megérzed! Nem lesz tökéletes,azt ne várd,mert mindenkinek vannak hibái. Lehet,hogy még csak nem is leszel belé halálosan szerelmes,csak tudni fogod,ő az a férfi/nő akiben megbízol és érte érdemes mindent feladni :) El kell fogadni a hibákat és meg kell beszélni,min kell változtatni mindkettőtöknek. Másképp nem megy,mert egy idő után elmúlik a lángolás és ott maradsz egy idegennel,akinek idegesítő szoksai vannak :P :)))

Én úgy érzem megtaláltam a nagy Ő-m :D:D

Sok sikert!

25. d560948772 (válaszként erre: 22. - Gigi13)
2010. márc. 29. 20:54
Azon pedig nem szabad gondolkodni, hogy egyszer úgyis vége lesz, meeeeeeeeeert.... az butaság. Nem lesz vége, és kész, csak így lehet tervezni... ha pedig az élet mégis másképp hozza, azt ott és akkor kell kezelni és megoldani. :o)
24. d560948772 (válaszként erre: 18. - Gigi13)
2010. márc. 29. 20:53
... olyan Igazi... és egyetlen? Egy életen keresztül? Arra gondolsz? Én ebben nem hiszek. De ez nem tölt el szomorúsággal egyáltalán. Az emberek nem egyformán fejlődnek, tehát előbb vagy utóbb el kell engedniük egymást... általában... és a válások sokasága azt mutatja, hogy így vagy úgy, de el is engedik. :o)
23. 9242a6388c (válaszként erre: 22. - Gigi13)
2010. márc. 29. 17:44
Én szoritok!
22. Gigi13
2010. márc. 29. 17:43
Talán nekem azért olyan fontos tudnom, vagyis éreznem hogy Ő az..., mert... nekünk sok mindent borít, ha együtt akarunk élni. Ugyanis a párom külföldi, elég ritkán találkozunk, de akkor 10 napokat együtt töltünk, imádunk együtt lenni, és mindeketten úgy érezzük, megtaláltuk egymást!!! :-) De ahhoz, hogy belevágjunk a nagybetűsbe, együtt, ahhoz kemény elhatározást, döntést kell hoznunk, valamelyikünknek költöznie kell... Ilyenkor azért az ember elgondolkodik azon, amin adott esetben nem szoktak szép szerelmes párok.. hogy hogyan tovább. De sokat nem kell, nekünk se, ne aggódjatok, mindenképp együtt, csak még nem tudjuk, hol.. szorítsatok!!! :-)))
21. Gigi13
2010. márc. 29. 17:22
köszi...:-)
20. 9242a6388c (válaszként erre: 18. - Gigi13)
2010. márc. 29. 17:02

Amikor még nem voltunk egy pár, de egy társaságban voltunk( egy mh-en dolgoztunk),sokszor volt olyan , hogy befejeztük egymás gondolatait, vagy mondott valamit és úgy éreztem én is ezt akartam mondani.

Rengeteg azonos filmet, könyvet ismerünk, ez mind kiderült és még nem voltunk egy pár!

Amikor végre "összejöttünk" nagyon sokat nevettünk ezeken a dolgokon, de a mai napig előfordul egyszerre hivjuk egymást, ha msn-en beszélgetünk, ugyanazt irjuk.

Sokszor rákérdezek dolgokra, ami neki éppen a fejében akkor.

Nagyon szeretem, 4 éve vagyunk együtt egy picit sem csökkent az érzelem, szerelmes vagyok.

Azt érzem a másik felem...Nekem ilyen a nagy "Ő".

19. f3ef182e14 (válaszként erre: 18. - Gigi13)
2010. márc. 29. 17:00

persze, hogy van olyan

de ez nem az első pillanatban alakul ki, vagyis nálam nem így volt

valahogy egymást követték az események

randi, együtt járás

együtt élés házasság család

soha nem kételkedtem benne, nem tipródtam, hogy ő e az igazi

talán onnan tudod, hogy ő e az, hogy nem fogsz ezen gondolkodni

hanem érzed, hogy ott vagy, megtaláltad

18. Gigi13 (válaszként erre: 15. - D560948772)
2010. márc. 29. 16:54
Na, akkor tessék mondani, Nektek mitől?? Hogy tudnátok meghatározni, elmagyarázni, leírni?? Hm?? Mármint olyanok válaszára vagyok főként kíváncsi, aki már megtalálta a párját..., én ugyanis szeretnék hinni benne, hogy van olyan.. :-)))
17. d560948772 (válaszként erre: 16. - F3ef182e14)
2010. márc. 29. 16:25
:o))))
2010. márc. 29. 16:25

húzd le a cipőjét és ha öklendezni kezdesz a lábszagától akkor ereszd szélnek

hisz akkor a jövőben sem fogol elviselni

15. d560948772 (válaszként erre: 14. - Gigi13)
2010. márc. 29. 16:23
Szerintem minden igazinak tűnő kapcsolat elején ezt érzi az ember... különben nem lenne értelme elkezdeni. ;))
14. Gigi13
2010. márc. 29. 15:38

szerintem, ha Ő az igazi, azt érzi az ember..

egyszerűen, megérzi a nő, hogy csakis vele, ééés Vele akarom élni az életem, minden örömömet, bánatomat meg szeretném osztani Vele, ilyesmi.

De, azért ennél sokkal több, nekem olyan érzésem is van, hogy Vele annyi közös gondolatunk, érdeklődési körünk van, hogy racionálisan is úgy gondolom, nagyon illünk egymáshoz. Éééés, habár ismerem a hibáit, azokat el tudom fogadni, és... mosolyogni rajta, ilyesmi... Hm??

13. Gigi13
2010. márc. 29. 11:36
Akkor jó! :-)
12. 9242a6388c (válaszként erre: 11. - Gigi13)
2010. márc. 29. 11:16
Igy van, ezt kerestem...ijesztő....hiszen mikor úgy éreztem megtaláltam, féltem, hogy elveszthetem....(Megtaláltam, nem vesztettem el!):o)
11. Gigi13
2010. márc. 29. 11:12

Én is ilyen helyzetben vagyok, szóval meg tudlak érteni. Volt elég sok pasim már, ééés így félelem fog el, habár úgy érzem, most megtaláltam az igazit.. Ne vigyen el a félelem!!! Az sosem jó tanácsadó, csak visszahúz. Éppen akkor, amikor végre megnyugodhatnál. Ha úgy érzed, Ő az igazi, mert tényleg: "úgy érzed, egy vagy vele. Hogy bármit tesz, akkor is szereted" - aogy előttem nagyon találón leírták..., akkor ne izgulj a múlton.

Saját tapasztalatból tudom, hogy az Igazi, nem mindenkinek jön el hamar, ez első pár találkozásra, főként nem rögtön. Nekem is, várnom kellett, és tapasztalnom, sokat... én ilyen vagyok. Dehát, mit tehetnék.. Azt teheted, hogy ha végre egymásra találtok azzal, akivel kölcsönösen nagyon szeretitek, erősítitek, megértitek, stb.. egymást... akkor próbálj megnyugodni, nem stresszelni. Itt van, amire vártál!!! Tudom, ez néha nagyon ilyesztő, annak, aki sokat várt rá!!! :-))) Puszi

2010. márc. 28. 21:20
Ez olyan, mint a "tökéletes". Egyszerűen nem létezik, de adott célra adott, adott lehetősége közül, bizonyos időben valakinek az a legmegfelelőbb.
9. 2656c806ea (válaszként erre: 3. - D560948772)
2010. márc. 28. 21:14

Ez nagyon igaz! Az életedben több nagy Ő lesz. de hogy a mostani párod közéjük tartozik-e azt majd csak utólag tudod meg.

Szerintem ne foglalkozz ezzel,ha jol magvagytok az a lényeg. ugyis lesz még rajta kivűl másik barátod,lehet,hogy 1 hónap mulva lehet,hogy 10 év mulva. Akkor meg miről beszélünk.

2010. márc. 28. 20:48

Hmm.

Úgy, hogy úgy érzed, egy vagy vele. Hogy bármit tesz, akkor is szereted.

2010. márc. 28. 20:38
Ha ezen gondolkodnod kell nem az.
2010. márc. 28. 20:37

Tapasztalatbol beszelek!!!

Neha tenyleg megteveszto a nagy o....jarok vele 4 evig ugy erzem hozza kell mennem nala jobbbat nem talalok,asztan kovetkezik 7 ev megprobaltatas amiben megismerem igazan ki is o valojaban es ra jovok nem O a nagy O!!!

E.K.G sorozat a sziv orvosnal ...es hogy ertsem meg engem ez az ember tonkre tesz,nem tisztel elegge.& e v utan lepek....es egy oljan csodalatos emberbe boltlok aki aszt sem tudtam hogy uldozem el,elegem volt mindenkibol..........De vegul is nekem o lett a nagy O.Most a vilag legboldogabb nojenek erzem magam!!!Jo barat,szerettto tars es mindenben tamogat,takarit,foz ,segit a gyereket nevelni :-))))!!!!

Na latod en csak most mondhatom hogy O a nagy O!!!!!

Sok szerecset a nagy O-hoz!

5. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Zsóki-móki)
2010. márc. 28. 20:33
Ezt rögtön érezni, lehet, ha megfordulnak ilyen gondolatok a fejedben, akkor valószínű nem ő az....vagy csak félsz?
4. Basset (válaszként erre: 1. - Zsóki-móki)
2010. márc. 28. 20:32

Szerintem nem szabad kiindulni a múltból. Vagy ha igen, akkor csakis úgy, hogy TE mit tennél másképp...

Én elég sokat csalódtam, de minden újabb fiúnak úgy indultam neki, hogy Ő az igazi. És az utolsó 10 éve tényleg az... :)

2010. márc. 28. 20:31
Nagy Ő nincs.... csak nagy ŐK vannak. :o) Olvasd el Máraitól Az Igazi-t. :o))
2010. márc. 28. 20:31
Hát amig ilyen gondolatok motoszkálnak a fejedben, addig nem ő az. Csak ne gondolkodj túl sokat, mert egyedül maradsz.
2010. márc. 28. 20:29
Szóval a probléma az, hogy megismerkedik az ember egy férfival és jól érzi magát vele, de mégis ott motoszkál a fejében, hogy most valóban jól választott-e, tényleg ez az az ember aki kell nekem? Lehet, hogy ha sokat csalódunk talán már el se hisszük, hogy újra sikerülhet megtalálni a nagy Őt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook