Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fehérjediétával heti 3 kg mínusz, velem tart valaki? fórum

Fehérjediétával heti 3 kg mínusz, velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jún. 28. 14:51
azt irjak egyes forumokon, es most egy magazinban is, hogy a zsirlebontaskor ketonok szabadulnak fel, ami rossz lehelletet eredmenyez. tapasztalat, ereztek ilyet?
356. svc.moni (válaszként erre: 355. - Ujlany)
2012. jún. 28. 14:48
Szia ujlany, én 25-én kezdtem a fogyimat, fehérjediétával. 70 kg-ról 58-ra szeretnék lemenni. Nem azt az ész nélküli, kizárólag fehérjékre korlátozott fogyit űzöm, csak a ch-t korlátozom. igyekszem a napi kalóriamennyiségemet 1000 körül vagy alatt tartani. 1 jégsalátát, 1 túrót /250 g/, 1 dl lenmagot, 3-5 főtt tojit osztok el 3 részre - ez a napi menüm már negyedik napja na és persze rengeteg zöld tea. az eredményről vasárnap beszámolok, ugyanis otthon nincs mérlegem, csak vasárnap lesz alkalmam megmérekezni. Sok sikert, remélem társakra lelek.
355. ujlany
2012. jún. 24. 08:42

Sziasztok! Csatlakoznek en is ha meg aktivak vagytok.

En paleozom, ami nagyon jo, de nem fogyok tole, ezert gondoltam, hogy kicsit bekemenyitek es kihayom az ott megengedett zoldsegeket/gyumolcsoket, vagy legalabbis betartom a 20gramm ch korlatozast.

354. jecsim
2012. jún. 23. 20:58

Sziasztok. Csatlakozhatom?

Fehérje diétán vagyok, már a 2. hét végén, mérleg szerint kb 2 kiló mínusz, viszont a 38-as nadrág feljött rám, ami mikor megvettük, nem jött fel(nem próbáltam a boltban). Ultra loss shake-et iszom, testmozgás után, valamit vacsi helyett ha éhes vagyok. Napi fél háromnegyed órát tornázom, és már futok is este, cardió edzésben.

10 kilótól kéne megszabadulnom :)vagy kicsit többtől.

2010. jún. 8. 15:01
A 11. napnál tartok, eddig 4,8 dkg ment le.
352. vamos79
2010. jún. 7. 19:00

Sziasztok!

kicsit eltűntem de nem adtam fel!

a vasárnapi mérlegelés eredménye: (ez volt a 3. hét) has: -4 cm

csípő: -3,5 cm

úgy látom hogy ezzel a diétával nagyjából heti egy kilótól lehet megszabadulni kényelmesen.

A hétvégéken bűnözök én is de módjával.

mióta jó idő van kicsit bringázok.

Sok kitartást nektek is!!

351. Szuszy
2010. máj. 29. 15:58
Nincs itt senki? Kár. Talán majd legközelebb :)
350. Szuszy (válaszként erre: 349. - Pintyo577)
2010. máj. 28. 13:49
Ügyes vagy, kitartást Neked. Remélem meghozza a gyümölcsét a diétád. Nekem sajna nem jött be (ez sem), most próbálkozom azzal hogy fehérjét eszem, de ma megint elcsesztem, mert már megettem 25 dkg epret.
2010. máj. 27. 15:26

3.napom.

a kondi tegnap elmaradt, mert egésznap fogorvosnál voltam, a levesből talán még 2 l is megiszok, de teát és ásványvizet is iszok.

2010. máj. 24. 21:56

Koszi :)

Mostanabn mar kevesbe vagyok aktiv ott viszont sok jotanacsot adnak a lanyok ha szukseged van ra :)

347. Szuszy (válaszként erre: 346. - *Csajszi*)
2010. máj. 24. 21:42
Olyan aranyos vagy hogy bíztatsz. Képzeld rátaláltam a klubbra és tag lehetek :) Ott is olvastam pár hsz. Tőled, csak még sok-sok oldal van hátra, végig akarom olvasni a klub oldalakat. Talán segít nekem. Én is nagyon sok kitartást és sok mínusz kilót kívánok Neked. Köszi hogy segítesz :)
346. *Csajszi* (válaszként erre: 345. - Szuszy)
2010. máj. 24. 21:10
Szuszy, megcsinalod, lefogysz :) Nagyon kell akarni, de lehetseges. Ahogy jonnek az eredmenyek konnyebb, mert latod, h van ertelme ;))) Ugyes leszel es megcsinalod :) Ne bankodj a botlas miatt, mindannyiunkkal megtortenik. A lenyeg, hogy megbotlunk, de megyunk tavabb nem esunk el :)))
345. Szuszy
2010. máj. 24. 19:54

Sziasztok!

Én ezt a hétvégét és a mai napot nem igazán tudtam betartani kaja ügyben.

Anyósom persze fincsiket főzött meg sütit sütött, a kedvesem meg hozott egy csomó nasit és mindenből ettem egy kicsit. Aztán ma délután megint mami, ott persze ma is olyan volt amit szeretek (lasanje) úh. holnap reggeltől megint szinte előlröl kezdem. Szomorú vagyok ilyenkor, mert nem lehet minden nap újra kezdeni. Reggel kiveszik a csövet és meglazítják a varrataimat, remélem már többet tudok majd mozogni és akkor lassan torna is lehet. Informálódok a dokitól, de már úgy mennék bicajozni. Elhatároztam hogy lefogyok, mennie kell megint. Kérek egy kis rugdosást :)

344. Szuszy (válaszként erre: 337. - Melcsiii)
2010. máj. 24. 16:31

Helló én a 3. napra 2,5 kiló minusznál tartottam, aztán megállt, és szépen visszajött majdnem mind. (Csak turmixot ittam). Aztán a 10. nap körül újra beindult, de már írtam lent milyen sikerrel.

Próbáltam csak vízzel, fele víz, fele tej arányban, majd csak vízzel. A por adagot is növeltem, és az eredmény mégis csak annyi volt. Mondhatnám összegezve: 0 egy jó nagy nulla.

343. Szuszy (válaszként erre: 342. - Szuszy)
2010. máj. 24. 16:27
*** 3-4 nap alatt jött vissza.
342. Szuszy
2010. máj. 24. 16:26

Sziasztok!

Szigorított 14 napos kúra eredménye: 3,2 kg mínusz.

! nap alatt jött vissza az utolsó grammig. Pedig én aztán tényleg odafigyeltem. A "béltartalom" ezek szerint pont annyi lett 3 nap múlva nálam mint a 14 nap alatt ledobott súly. Vicces. Csak az a baj, hogy elég drága vicc volt. Az eredeti antioxi és a porok meg lúgosító tea és a rengeteg zöldség a leveshez kb. 26 ezerbe került. Jobban jártam volna pipi husival meg paradicsom-paprika-sav.kápival :).

A levest akkor lehet enni (inni) amikor csak akarod. Naponta legalább 1 litert. Én össz. foly. mennyiségem napi kb. 4 liter volt, azt mondták túl sokat ittam ez volt a baj.

2010. máj. 24. 12:07

Az üres levest mikor lehet enne,

Nem emlékszem, hogy olvastam volna erről!

2010. máj. 24. 12:06

Sziasztok!

Én ma kezdtem a turbót, már két éve eszek porokat reggel-este, de most a kéthetest akarom megcsinálni.

Naponta kondizok, szaunázok, odafigyelek arra amit eszek.

Most másfélhónapig csak pempőket ehetek, mert fogbeültetésem lesz, így arra gondoltam ez a legalkalmasabb idő a turbóra.

2010. máj. 24. 09:08
Nah, ez a turmixos dieta tutti nem nekem valo, muszaj ragnom, kulonben ugy erzem, nem ettem :SS
2010. máj. 24. 08:59
Én aerobicozom mellette amugy , olyankor plusz egy fél adag turmix edzést követően.
2010. máj. 24. 08:58
hello. Aki kibírná hogy ne egyen két hétig szilárd kaját, csak fehérjeturmixot és zöldségleves levét+sok vizet, annak ajánlom a TURBODIÉTát, mert nagyon hatásos és nem lép fel jojóeffektus.4-8 kg-t is le lehet adni 2 hét alatt, a kolleganőm már 20at leadott, párom 4et tavaly és nem jött vissza pedig nem figyel oda a kajára. Most csinálom vele én is, ez a harmadik nap és már 60 dkg minusz...
336. *Csajszi* (válaszként erre: 335. - Vamos79)
2010. máj. 24. 08:46

Szia es gratula, nagyon szep eredmeny :)))

Akkor gondolom folyatatod ezerrel :) Kb mennyi a napi ch beviteled? grammban.

335. vamos79
2010. máj. 24. 08:19

sziasztok!

Megvolt tegnap az első mérésem.Centiben mértem magam:has:-2 cm,csípő:-1,5 cm egy hét alatt.Nekem nagyon tetszik.Kilóban nem mértem de igazából most nem is érdekel majd a végén megmérem magam.

334. *Csajszi* (válaszként erre: 333. - Szuszy)
2010. máj. 22. 21:01

Ez tenyleg egy hoshoz melto tett volt, otthagyni minden foldi jot a bulin :DDD

Az jo, ha szereted a hust, akkor nem eled meg a dietat szenvedeskent. En nagyon szenvedek a husoktol es gondolkozom hogy atallok lugosito eletmodra, de felek, hogy akkor nem fogynek tovabb, pedig meg van kb 15 kilo rajtam :SS es persze ragaszkodnak hozzam :( nem egyszeru ez sehogy... :/

333. Szuszy (válaszként erre: 332. - *Csajszi*)
2010. máj. 22. 19:17

Szia! Köszi hogy leírtad ezeket, akkor kb jókat eszem.

Nagy dolog volt most tőlem, nem rég jöttem haza, egy buliban voltam (halászlé, pörkölt krumpli) voltak vagy nyolcvanan. Megvártam a hivatalos részét, aztán angolosan távoztam :) Pedig 3 üstben volt a kaja:):) Mindenáron marasztalni akartak, de arra hivatkoztam hogy még nem vagyok jól, és nem bírok ülni (műtét miatt), pedig dehogynem bírtam volna, csak ha maradok, akkor a polgárőr igazolványomon kívül más élménnyel is több lettem volna ma este :) Ma kaptuk meg az új igazolványokat végre, már majdnem 5 hónapja készültek :) Ha belegondolok hogy azok ott most milyen fincsit ettek, hát azért összefolyik a nyál a számban.

Megeszem majd a tojás salimat (tejföl-mustár-só-bors-lila hagyma és főtt tojás). Ezt készítettem vacsira remélem jó lesz és főleg hogy elég.

A husikat szeretem, fogok is enni, de most nincs kedvem sütni-főzni, ezért "nyers" kajákat eszek.

Szép estét és kellemes Pünkösdölést Neked :)

2010. máj. 22. 17:39

Szia Szuszy,

En hetvegen neha eszek kenyeret, de meg akkor sem mindig. Ma pld rizst ettem inkabb. En hetvegen kicsit engedekenyebb vagyok magammal, maskepp nem birnam sokaig. Kerded mit ehetsz, hat husikat ha szereted, tojast, sajtot mertekkel, sovi turo, alacsony ch-s zoldsegek, tejfol. Tehat kb amiket vettel :)

331. Szuszy
2010. máj. 22. 13:06

Ma ettem már 1 dl tejfölt (16%-os) egy korpás zsömlét, majd 1 natúr activiát.

Ti esztek kenyér féleséget? Én ezelőtt nem ettem, de most úgy gondoltam ennyi reggelente belefér.

Ti mit esztek? Segíthetnétek nekem :)

Betáraztam virsliből, tejfölből, túróból, joghurtból, na meg zöldségfélékből. Vettem savanyú káposztát is, de még nem tudom mivel fogom megenni.

330. Szuszy
2010. máj. 22. 13:03

Sziasztok Csajok!

Úgy látom nem sokan vagytok itt mostanában:) Nem baj azért én benézek néha, hátha.

Tegnap már jobb napom volt, ettem tejfölös túrót uborkával, paprikával majd párizsi és 1 db kockasajt, este pedig husi uborkával. Nem merem magam megmérni, félek a látványtól.

Gondolom pár napon belül azért mégis kellene, mert ha nem fogyok, akkor változtatni kell.

329. *Csajszi* (válaszként erre: 328. - Xena30)
2010. máj. 21. 13:33

Szia. Barmit amiben minimalis a szenhidrat (zoldsegek - no nem mind :DDD husok valamint zsirok). Attol fugg, mennyire akarod komolyan csinalni, minel kevesebb a ch, annal jobban fogyhatsz - persze nem garantalt, van aki abszolut nem fogy feherje dieta alatt, de egy probat meger :)

A tojas jo, paradicsom is de az nem korlatlan mennyisegben, 100 gramm pariban van 4 gr ch, 100 gramm az egy kozepes paradicsom :/

328. xena30
2010. máj. 21. 11:05

SZIASZTOK! MOST ISMERKEDEM A DIÉTÁVAL, NEM NAGYON TUDOM A SZABÁLYOKAT. MA REGGEL ETTEM KÉT TOJÁST ÉS EGY PARADICSOMOT, ENNYIT UGYE LEHET.

MIT LEHET ENNI KÉREM SEGÍTSETEK?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook