Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A hatodik hónap: Éjszakai kocogás, lóbőr és inhaláló fórum

A hatodik hónap: Éjszakai kocogás, lóbőr és inhaláló (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A hatodik hónap: Éjszakai kocogás, lóbőr és inhaláló

2010. júl. 23. 08:52

Kedves Katus!


Nagyon-nagyon tetszett az írásod. Én a 25. hétben vagyok és szerencsés, mert bokadagadáson és a nagy hőségen kívül nincs komolyabb bajom. De az alvási problémák azért nálam is jelen vannak és az éjszakai menetelést is ismerem:-) A medicinlabdás hasonlat pedig tuti találat a zoknifelvétellel együtt:-) Köszi, hogy megfogalmaztad ezeket, jól szórakoztam rajtuk:-)))

2008. jún. 21. 22:11
Nagyon jól tudsz írni! Gratulálok!
2007. okt. 19. 13:42
Kedves Katus! En az elsö babamat varom, a 15. heten vagyunk. Nagyon tetszett az irasod, meg jo hogy be volt csukva a szobam ajtaja a munkahelyemen, mert hangosakat nevettem rajta. Az elsö harom honap nehezen telt, az összes lehetseges tünetet produkaltam, amit a szakirodalom felsorol es jo tudni hogy meg mindig nincs vege.:)) Nagyon klassz, hogy ilyen pozitivan es humorerzekkel fogod fel a dolgokat.
2007. jún. 18. 16:24

Szia,

nagyon jópofa íromány.

Szerencsére számomra ismeretlen nyavalyákkal teli,mert én megúsztam!!!

Nagy mázlista vagyok,bár a Nagy Elválás még hátravan:)

2007. jún. 9. 06:33

KOszonom mindenkinek a kedves szavakat:) A naploval kicsit le vagyunk maradva, ui. julius 12-re vagyunk kiirva - mar csak 5 het!!!

Igerem, az ajtomazolas es az ebedfozes kozott osszeszedem magam es megirom a hetedik honapot is:)

2007. jún. 6. 11:15
Szia Katus!Nagyon tetszett a cikked ,vegre vmi amibe teljesen beleelhetem magam mert tovirol hegyire mind ram -rank is igaz.Mikorra vagy kiirva?Kivanok nektek minden elkepzelheto jot es sok sok egeszseget!Ha gondolod nezz be a Pocakosok es pocaklakok topikba ,ott rengeteg kismama van aki hasonlokkal kuszkodik es kozben rettenetesen elvezi a terhesseget!Szeretettel varunk !!!))))
2007. jún. 5. 05:55

Hali!

Nagyon jókat mosolyogtam rajta:)

Igen az éjszakai alvás problémás, nekem a szoptatóspárna segített, aminek egyik vége a lábam között volt, a közepe a pocim alatt, a vége pedig a fejem alatt, így 3 párna helyett csak egyet kellett igazgatni:)

Ja a cipőfelhúzási rituáléra még élesen emlékszem, Bogi a pocakomban beeszített, mikor előlre akartam hajolni:) Úgyhogy megtanultam egyenes háttal cipőt bekötni. Tényleg tiszta jóga:)

Mi kiloszámra vettük a háztartási kekszet (mondjuk a férjecském is rájárt...) a gyomorsavam kordábantartásához.:)

Ne aggódj, lesz ez még ígyse;)

Minden jót, sok örömet az elkövetkezendő hónapokra!

2007. jún. 5. 05:35

Kedves Katus!

Nagyon jókat mosolyogtam, nosztalgiáztam írásodon. Köszönöm, hogy eszembe juttattad azt a pár "felejthetetlen" hónapot, aminek örömeit nők milliói élik meg napról napra.

További jó kis kalandot és sok örömet kívánok. Üdv.: Éva

2007. máj. 22. 07:33
Milyen sokszor hallani a várandós kismamáktól azt, hogy bár jó lett volna naplót írni erről a csodálatos időszakról, nyavalyákra és nyöszörgésre még a papírt is kár vesztegetni. Én nem tartozom ezek közé a kismamák közé, igenis leírom, hadd lássátok mindnyájan, nem fenékig tejföl, no meg persze hogy esélyt adjak a nagy bölcseknek, hogy újra és újra elmondhassák: Meglátod, minden szenvedést elfelejtesz, ha már a karjaidban tartod....

Ugrás a teljes írásra: A hatodik hónap: Éjszakai kocogás, lóbőr és inhaláló

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook