Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megmérettem, és nem találtattam könnyűnek... most ez akkor jó vagy rossz? fórum

Megmérettem, és nem találtattam könnyűnek... most ez akkor jó vagy rossz? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megmérettem, és nem találtattam könnyűnek... most ez akkor jó vagy rossz?

1 2
31. Katthy (válaszként erre: 28. - F5c6739a81)
2010. ápr. 1. 01:45

Továbbra is nagyon örülük, hogy még mindig érdekes vagyok a számodra, Lady - és persze végtelen hízik a májam a megtiszteléstől :DD

Szóval thanks for the bizalom :)

30. Katthy (válaszként erre: 27. - Ericika2)
2010. ápr. 1. 01:41

Fogalmam sincs, hogy fogok futni, kimegyek az utcára, aszt durr bele :)

Most az elején tuti, hogy a túlélésre megy majd a játék, a tüdőm kizárt, hogy bírna 20 lépésnél hosszabb távot gyaloglás nélkül. 5-10 km?! Talán majd fél év múlva :)


Amúgy lakótársamnak valahol van egy edzésterve abszolút kezdőknek, talán majd elkérem tőle. De az agyam sajnos taszít mindent, aminek köze van a rendszerhez, így meglátjuk, hogy sikerül a dolog.


A cipő amúgy egy adidas supernova sequence, de lehet, hogy rövidítve fogom használni (a-s-s, ami angolul ugyebár... XD)

És igen, normális boltokban simán odaadják a cipőt kipróbálásra, de ahol én voltam, nem úgy tűntek, mint akik simán hagyják, hogy futkározzak néhány kört az épület körül... no mindegy.

29. Katthy (válaszként erre: 26. - Ericika2)
2010. ápr. 1. 01:32
Lúgosítással nem lehet méregteleníteni? Lehet, hogy a szervezeted jobban viselné, ha zöldségekkel "böjtölnél" nem pedig folyadékkal.
2010. márc. 31. 14:36

Katthy, engedd meg, hogy én is gratuláljak a cikkhez, a naplódhoz, a stílusodhoz és a fogyásodhoz természetesen! Büszke vagyok rá, hogy ilyen kvázi-ismerősöm (nem írom le, hogy pontosan mim, nehogy leleplezzelek :-D) vagy :-)))


(És becsüld meg magad, ritkán ragadok billentyűzetet, hogy cikkhez hozzászóljak ... ööö, el sem olvasom őket; meg hogy privit írjak ... még régebben, de most nagyon akartam gratulálni :-D)

2010. márc. 30. 20:01

Katthy, gratulálok a cikkedhez. Meg az erődhöz.


Hol fogsz futni egyébként?

Az én futócipőm 130 euróba került, viszont haza lehetett hozni, és egyszeri kipróbálás után visszavinni, (ha erre került volna a sor),ha valami nem tetszik, nem passzol.-Tehát futni 5-10 km-t is.-Asics 2130-as-

26. ericika2 (válaszként erre: 25. - 809c62b982)
2010. márc. 30. 19:54

Szia itt (tudod a sima meg a"2").

Én ezen tépelődöm most, hogy egy dolog a méregtelenítés miatti böjt, más dolog meg, hogy a szervezetem tartalékolni fog utána.

És az ember még csak nem is a fogyás miatt csinálná, de a szervezet tojik rá, hogy az ő érdekében történik ez.

Szóval nem szeretnék a mostan elkezdendő tavaszi böjtöm után 10 kilóval nehezebb lenni egy-két hónap után.

2010. márc. 30. 13:30

Sziasztok. Én nem hiszek a rapid diétákban.-45,kg pörgetem lefele, 1200kcal és mozgás meg 16 hónap.

Megérte 130kg val kezdtem most 85 vagyok és 73 ig nem állok meg. A fogyás 83% ban zsirból történt, ez fegyelmezett munka sok mozgás és alaposan végiggondolt étrend eredménye.

Nem tudom érdemes e, gyors diétát csinálni.... én azoktól hiztam 5 év alatt 50 kg-t---- nekem nem érte meg. Ez tartható csinálható.

Mindenkinek sok sikert!

24. giorcub (válaszként erre: 19. - Katthy)
2010. márc. 30. 12:41
telleg csak nem kotottem ossze azokat a nickeket a cikk irojaval, bocsi :)
23. Katthy (válaszként erre: 22. - Gaby76)
2010. márc. 30. 09:32

Köszönöm a bókot, és azonnal visszaadnám! 28 kiló, bakker... bár a saját 20-asomat se hittem volna el sose, ha nem a saját szememmel követem végig :)

Úgyhogy várom a történetedet, akár 28 kilóval, akár 35-el. A stílus miatt meg ne aggódj, a lényeg, hogy őszinte legyen :)

22. Gaby76
2010. márc. 30. 09:25

Szia Kathy! Elsősorban a fantasztikusan jó stílusban írt cikkedhez gratulálok. A helyedben megpróbálkoznék a könyvírással is! Általában nem találok semmi érdekeset a diétás sztorikban, de a Te cikked stílusa rendkívüli. :-)

A fogyáshoz csak annyit, hogy én -28,5 kilónál tartok, ha sikerül a -35, akkor én is megírom a történemetet (habár ilyen jó stílusa nem lesz)

21. Katthy (válaszként erre: 20. - Zsizsmizs)
2010. márc. 29. 15:10

Ja, nekem is erre kéne rákattannom valahogy... igaz, én még a gondolatától is rosszul vagyok, hogy edzőterembe megyek. Magányos izzadó vagyok, köszönöm szépen, nem szeretem a versenyhelyzeteket :)

Gratula a fogyásodhoz amúgy!!

2010. márc. 29. 14:26
Sziasztok! Nekem 10 kg sikerült leadnom. Én a rendszeres sportban hiszek. Kezdetben én is lusta disznó voltam, minden nap kitaláltam valamit hogy ma miért ne menjek le az edzőterembe (esik az eső, sötét van, fúj a szél, későn ér haza a párom stb.) Aztán persze rájöttem hogy az önbecsapásnak semmi értelme. Azóta a sportot is megszerettem, már nem esik nehezemre, sőt élvezem is. Most nem azért járok aerobikozni mert fogyni akarok, hanem mert minden óra egy jó buli és egy jó kihívás.
19. Katthy (válaszként erre: 17. - Giorcub)
2010. márc. 29. 14:06

Szia! Tavaly február környékén váltottam életmódot, a mérlegelőt viszon valamikor májusban kitöröltem, mert akkor indult egy fogyiverseny itt, a Hoxán (nem Te nyerted meg egyébként?), és nem akartam, hogy az eddigi eredményeim bezavarjanak a számolásba (na nem, mintha felmutatható eredményem lett volna, úgy tűnik, semmi versenyszellem nincs bennem, csak önállóan boldogulok).

A csík viszont az összes fogyott mennyiségemet mutatja, naná, majd pont letagadom a felét :)

18. Katthy (válaszként erre: 16. - Buzasi1983)
2010. márc. 29. 14:02

Akkor kifejezetten meg vagyok tisztelve! :DD

Köszönöm!

17. giorcub (válaszként erre: 15. - Katthy)
2010. márc. 29. 13:17
jo volt a czikk de egyet nem ertek mennyit is fogytal osszesegebn? 10kg-ot ahogy a merlegelodon van vagy tobbet?
2010. márc. 29. 08:35

Nah,elolvastam a cikkedet es hozza kell tennem,hogy az elmult egy evben(azota vagyok tag)szoval ez volt a 2.olyan dietas cikk amit vegigolvastam! Nekem nagyon tetszett.

Gratula es sok sikert!

15. Katthy (válaszként erre: 13. - Meruru)
2010. márc. 28. 22:36
Köszi, szerintem most jön még csak a neheze, de ide nekem a Zoroszlánt is, bruhaha :D
14. Katthy (válaszként erre: 12. - Be5fb1cdcc)
2010. márc. 28. 22:36
Köszönöm, nekem is élvezet volt megírni (átélni má' nem annyira :P). :)
13. Meruru
2010. márc. 28. 22:32
Csak annyit, hogy kitartás a végéhez. Abszolút megértés és egyetértés, respect meg minden. :)
2010. márc. 28. 20:32
Nagyon vagány csaj vagy! Gratulálok! Nagyon jól esett olvasni az írásod! puszi
11. Katthy (válaszként erre: 9. - Kormi1985)
2010. márc. 28. 20:16

Nagyon köszönöm, kitartok továbbra is! :)


És bár ha csak fele olyan fegyelmezett lennék, mint optimista, már rég alulról szagolnám a 60 kilót, de hát akkor mégis mit olvasnátok most?! XDD

10. Katthy
2010. márc. 28. 20:12

Hja, az önirónia tényleg hasznos tud lenni - lehúz a földre, mikor el akarsz szállni, de kiránt a gödörből, mikor belelépsz :)


De ne hidd, hogy néha nem átkozok mindent és mindenkit egy Marianna-árokbeli kavics alól, de szerencsére van egy velem született génhibám, hogy huzamosab ideig nem vagyok hajlandó komolyan venni a világot, no meg magamat sem :))


Minek, kérdem én, ha mások megteszik helyettem is?

2010. márc. 28. 20:08

Katthy, fantasztikus a cikked! :-)))

Imádom a stílusod, és hogy ennyire pozitívan tudsz mindenhez hozzáállni! És amit leírtál teljesen igaz!!


Nagyon komoly eredményt értél el, csak így tovább!!! :-)))

8. fadigflo (válaszként erre: 6. - Katthy)
2010. márc. 28. 19:08

Naná, de elcsépelt azt írni: büszke vagyok rád.Pedig így van. És mint a mellékelt ábra is mutatja a fogyás egyáltalán nem befolyásolta a jókedved.


És. Ami még fura, de elég kellemes tudat, hogy úgy 'Istenigazából" nem láttalak (fórumon) elkeseredve. Akkor sem, ha többet mutatott a mérleg, akkor sem, ha többet ettél.Mindig sikerül elpoénkodnod. EZT A POZITÍV KISUGÁRZÁST: Úgy, de úgy irigyellek érte... ! SOkszor jól jönne :)

7. Katthy (válaszként erre: 4. - C1e9612cd3)
2010. márc. 28. 19:03

Köszönöm szépen!

Amikor sikersztorikat olvasok, mindig kiakadok, mennyire "simán" sikerült az írónak 10-20-30 kilókat leadniuk, így én igyekeztem inkább a nehézségekre kihegyezni a dolgot - de úgy tűnik, nem a legtöbb sikerrel :P

Pedig tényleg sok munkába kerül, nem is értem, hogy tudják a friss anyukák minden gyerek után végigcsinálni...

És igen, minden csak makacsság, elnézést, kitartás kérdése ;)

6. Katthy (válaszként erre: 3. - Fadigflo)
2010. márc. 28. 18:58

Szia!


nagyon köszönöm a gratulációt, én azért jelenleg a fogyásomra vagyok a legbüszkébb :PP

Én is kívánom, hogy sikerüljön, amit elterveztél!

5. Katthy (válaszként erre: 2. - Spiritus)
2010. márc. 28. 18:54

Szia!

Nem írtam konkrétumot, mert nem hiszek benne, hogy létezik EGY módszer, amivel korra/nemre/túlsúlyra való tekintet nélkül le lehet fogyni. Ha létezne, már rég nem lennének túlsúlyos emberek a világon. Látod, nekem még egy év alatt sem sikerült mindent felesleges ledolgoznom, de ennek csak az az oka, hogy nem voltam elég fegyelmezett és szisztematikus.


Szóval nem szeretnék senkit abba a hitbe ringatni, hogy létezik a Bölcsek Köve, viszont, ha elég erős motivációt találsz magadnak a fogyáshoz, nem kérdés, hogy hajlandó leszel abba is energiát fektetni, hogy megtaláld a saját helyes módszered. Ennyi :)

2010. márc. 28. 16:47

:) GRATULA!!!!

Jókat vigyorogtam, miközben olvastalak. Nagyon jó a hangvitele az egésznek! Könnyedséget sugároz, és örök igazságok vannak benne leírva! Huh, mennyi idő telt el, és hány kilóval lettem nehezebb én is, mire rájöttem a stressz "jótékony" hatására a zsírpárnákat nézve!

De így van! Minden sikerülhet, csak akarni kell, és lényeg a kitartás!

További sok sikert! :)

2010. márc. 28. 16:13

Hé, KATTHY.


Nem igazán fűznék ehhez semmi mást (annak ellenére, hogy én is írtam már cikket fogyókúráról - le velük címmel :D ), minthogy GRATULÁLOK. Nem, nem a fogyáshoz. A mentalitásodhoz, a humorodhoz, a felfogásodhoz és a kitartásodhoz !


Kívánom, hogy sikerüljön a célod. Most nekem is van. Itt ez a "csúnyalány"példaképnek oldalt, aki mindig megjelenik a reklámban. Szeretnék én olyan idomokat. :D De a lényeg: nagyon tetszika cikked ( és a naplód is ) :)))))))

2010. márc. 28. 16:11
Nem teljesen értettem a lényeget, vagy csak annyi, hogy az életmódváltás is kevés, és az okot kell megtalálni. Persze igen, értem, de akkor is, arról kéne írni, hogy hogyan...negválaszolni a miérteket kevés (szerintem).
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook