Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek le lehet fogyni, ha alakformáló tornát csinálok és diétázom?(térdfájás miatt) fórum

Szerintetek le lehet fogyni, ha alakformáló tornát csinálok és diétázom?(térdfájás miatt) (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 28. 10:18

Kitartás,diéta,de egészségesen..zsirmentes,lisztmentes,diétás táplálkozás szigorúan be kell tartani és uzsonnázni is!

Nem elcsábulni az édességek láttán!

Nekem a fiam és a férjem itt ették a jobbnál jobb csokikat édességeket meg a finom kajákat és soha egyetlen egyszer sem csábultam el!Még most sem ennék meg egy falat tiltott kaját sem!Egy falatot sem!Kitartó vagyok és igy értem el a célom!

ÉS NEKTEK IS SIKERÜL,CSUPÁN AKARNI KELL..ÉS MINDEN "TŐLED"FÜGG!!!!!!!!


Pedig azelőtt létfontosságú elemem volt az édesség..mint a levegő!

16. buzasi1983 (válaszként erre: 13. - D160c9f3b0)
2010. márc. 28. 09:09
30 kg!!! Azt a ...! Hat le a kalappal, hogy csinaltad ez nagyon sokm nagyon rovid ido alatt.
2010. márc. 28. 09:06

Persze hogy le lehet, hiszen diétázol! A mozgás csak azért van, hogy segítsen, meg hogy ne legyél löttyedt mitán lefogysz.

Ha mégis szeretnél vmi kardió mozgást, esetleg szobabicajozhatsz, igaz, akkor is mozog a térded, de nincs rajta terhelés, mert ülsz. ;)

2010. márc. 28. 08:41

Ja és egészségesen táplálkoztam és táplálkozom!

Jobban érzem magam mint előtte bármikor!És már 10 hónapja tartom a súlyom!

EGÉSZSÉGES VAGYOK!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 28. 08:38

Szia!Persze,hogy le lehet fogyni!Csupán akaraterő és kitartás kell!Én 30 kilót fogytam 3 hónap alatt...azóta még 5-öt!Én csak diétáztam,nemigen volt időm tornázni!De tornával még hatásosabb!


Ha nekem sikerült 90 kilórol 60-ra lefogynom..és mostmár 52 kiló vagyok...akkor mindenkinek sikerülhet!

MINDENKINEK!


SOK SIKERT,KITARTÁST!

HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 28. 08:19

hát jó, akkor nem keseredek el, hanem belefogok!

megnéztem, bíró ica dvd-n pont 45 perc, ami a popsi, has, felsőtestet célozza meg.

meg megvan a rékás dvd-k is. igaz az baromi kemény!:-)

de majd belejövök!köszi a segytséget!várom a további tippeket is!

11. Sirga
2010. márc. 28. 08:17
Szerintem igen. :)
2010. márc. 28. 08:15
Szerintem Réka a leghatásosabb. Ha túl kemény, kezdd mással, de ha már jobban bírod, mindenképp vesd be! Nekem sikerült így fogyni, bár csak kevés feleslegem volt! Persze csak azokat a részeket, amik nem terhelik a térdet! Has, popó, felsőtest 20 percek, ezekben biztos nincs ilyen!
9. ancsika72 (válaszként erre: 7. - 2b9a946b07)
2010. márc. 28. 08:05

Akkor csináld azt amit bírsz csak csináld!

Váltogatom a Czanikot,RR-t és Alexandrát és egy-kettő külföldit is.

2010. márc. 28. 08:05

Szervusztok!


Sajnálatos módon nekem is térdproblémáim vannak...meg súlyfeleslegem. ÉS én is főleg alakformáló tornákat végzem...ősz óta 12 és fél kiló ment le én heti minimum 4 napon tornázom, de olykor össze jön az 5-6 nap is. Valóban ez lassabb módszer de biztos egy deka sem jött vissza, és a bőröm is nagyon szép...tehát a torna miatt nem lóg, hanem szép feszes a hasamon is:)


Sok sikert és kitartás!!!

2010. márc. 28. 08:03

de a kitöréses guggolásos részeket most nem tudom csinálni... amúgy nekem a bíró ica 1-es a kedvencem, mert nem dögklök bele, mégis hatásos.

réka is jó, csak gyilkos...

te mire tornászol most?

6. ancsika72 (válaszként erre: 4. - 2b9a946b07)
2010. márc. 28. 08:02
Legalább egy órát javasolok és mindennap legyen benne has is.
2010. márc. 28. 08:01

Én anno mikor kezdtem a tornát 97-ben Bíró Icával is le tudtam fogyni:-))

Pedig Ica a mai tornákhoz képest kismiska:-D

Viszont kajaterületén szigorság kell,h legyen!

De sikerülni fog csak hosszabb idő de kitartás:-)))

2010. márc. 28. 08:00
és mennyit kell torszászni így?heti 4-5 alkalommal fél órát?
2010. márc. 28. 07:55
Le! :) Kitartás kell még hozzá! :D
2010. márc. 28. 07:50

Tudom, hogy fontos lenne a cardió edzés is, de sajnos a téérdeim odavannak, most pihentetenem kell őket.így kilőve a futás, stepper.

béres alexandra, rr, bíró ica dvd-ről való gyakorlatokat csinálnék az egész testre, kivéve a térdet.szokásos kutyapózos fenékgyakorlatok, has, felsőtest egy kilós súlyzóval)

volt olyan, aki így is le tudott fogyni?

2010. márc. 28. 07:48
Szerintetek le lehet fogyni, ha alakformáló tornát csinálok és diétázom?(térdfájás miatt)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook