Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Örökbefogadott KUTYÁK fórum

Örökbefogadott KUTYÁK (beszélgetős fórum)


19. Akymo
2010. dec. 20. 22:14
Ebben a cudar mínuszokban ázott-fázott egy kölyök kutya a falunkban, valaki eddig hozta és kirakhatta a kocsiból. Oviba sétálva megláttuk az esőben a bolt előtt reszketett, vettem neki egy pogit majd elkezdett követni az oviig, a szomszédig ott megvárt a kapuban majd hazáig.Van 4 kutyám, 3 szoba és ágylakó bolognese 1 udvari németjuhász. A gyerekek hazajöttek a suliból , kupaktanács majd behoztuk a kis árvát, jól megtörölgettük, átmelengettük , azóta is aktív részese az életünknek. Imádjuk.
18. danama
2010. márc. 30. 07:50
ha valaki örökbe akar fogadni kutyust a Pomázi állatvédőknél van 50 kutyus aki szerető gazdit keres
17. Anatita81 (válaszként erre: 9. - Vercsaszy)
2010. márc. 28. 22:07

Hát igen, érnek meglepetések! Ma apósom úgy meg lett ugatva, de úgy!:D :D :D

Kezd csahos lenni a putyu, de azért remélem ha teljesen biztosnak érzi majd a helyét, nem támad rá így mindenkire!

16. Anatita81 (válaszként erre: 8. - Sulawesy)
2010. márc. 28. 22:03

Néztem a képeidet, nálatok tényleg családtagok! :) Nálunk csak az előszobába és a konyhába jöhet be a kutty. Ez is nagy szó, eddig csak kinti kutyáim voltak.

Franka therapiás eb: a lányomnak a sikítófrászos félelem ellen (természetesen kutyáktól), nekem a kényszeres tisztaságmánia ellen. :D

Egyébként úgy látszik, beválik! A kiscsajom már nem hogy nem rohan el visítva, ma már játszott vele és meg is ölelgette. Én még aggódva néztem, de majd megszokom. Gyerekkoromban én is így csináltam. :)

15. Anatita81 (válaszként erre: 5. - Édesmandula)
2010. márc. 28. 21:54

Szia, le a kalappal előttetek! :) Egy kölyökkutya (nekünk a lányom miatt szinte muszály volt, hogy ne féljen tőle, megszokja) sem egyszerű, de egy felnőtt, ráadásul sérült testileg-lelkileg... Minden bizonnyal boldog élete lesz ezután és hálás lesz Nektek! :)

Messziről hozták el? Nekünk is egy fórumtárs segített arról a másik portálról, ahol a hirdetést is találtuk, hogy ránk vár. ;) Csodálatos, hogy vannak ilyen önzetlen emberek! :)

14. bobe2
2010. márc. 28. 18:38
Sziasztok ,nekünk ellopták a cicáinkat tavaly oktober végén(két egyforma korom fekete 8 hetesek voltak) a mi kis keverékünk nagyon magányos lett mondhatom depis ,egész nap az utat bámulta várta öket visza.Sajnáltam szegényt igy a menhejröl hoztunk neki társat ,nagyon boldogok együtt jo 2 honap kellet hogy feloldodjon ,de nagyon aranyos imádjuk.
13. Ronikutyi (válaszként erre: 12. - Bnedora)
2010. márc. 27. 22:01
Részvétem:'( De ha neki jobb így,akkor sajnos nem lehetünk önzők,bár én beszélek,aki megbolondulna,ha el kellett volna altatnom egy kutyámat is.Bár így sem jártam jól sajnos,mert mindegyik kutyum fiatalon,hirtelen ment el:'(
2010. márc. 27. 21:58
Sziasztok! Nekem már több utcáról befogadott kutyusom volt. A mostani palotapincsi is az, akit imádok. A everék öreg kutyusom most volt 15 éves, de pár hét, és sajnos el kell altatnom, mert nagyon rossz állapotban van. Nagyon fog hiányozni.
11. MMMaya (válaszként erre: 7. - MMMaya)
2010. márc. 27. 21:41
Elírtam, nem másfél, csak fél éves. Most lesz másfél :D
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Anatita81)
2010. márc. 27. 21:41

Lehet ez is az is :D gondolom megszeppent is és hálás is. Ezek az állatok sokkal hálásabbak, hiszen már átmentek egy-két dolgon. tudják értékelni a jót. Nekem is volt örökbefogadottam.

Majd elmesélem a történetét. Nem szép, megrázó a vége :*(

9. Vercsaszy (válaszként erre: 2. - Anatita81)
2010. márc. 27. 21:40

Az lehet,hogy még fognak érni meglepetések!:)

Nagyon örülök,hogy vannak még ilyen emberek,akik örökbefogadnak állatokat!Kár,hogy kevesen vagyunk!

Én ideiglenesen szoktam befogadni kutyákat.Mindig megfogadom,hogy soha többet,de eddig még nem tartottam be.Nekem van egy westie-m,ő a sajátunk.

Bérházban lakunk,így bonyolultabb befogadni az utcáról egy kutyát.És félek a fertőzésektől,a bolháktól,és ugye a legtöbb ilyen kutya nem is szobatiszta.Úgyhogy van gond velük bőven...

De ami a legjobban visszatart,az az,hogy hozzánk nő!Állandóan sírás van,amikor elviszik...

2010. márc. 27. 21:40

Nálunk lassan egy éve aludt el végleg Bella a roti lány, akit befogadott kutyus volt. Most idén megyünk menhelyre és hozunk egy másik kutyust. Kellett ez az idő a feldolgozásra.

Van mellette egy vizslánk, aki elkényeztetett léte miatt alkalmatlan a házőrzésre. Szóval kell egy igazi házőrző. bár nálunk a kuttyok családtagok.

2010. márc. 27. 21:39
Nem menhelyes kutyus, de az tavaly nyáron az útszélén kóborolt egy puli keverék. Nagyon aranyos, talán másfél éves kutyus lehetett. Szerencsére volt a kocsiban egy kifli és egy doboz tej, így sikerült a nagy csalánoson átgázolva megfogni. Azóta is hű társunk és egy szóra hallgat rám :)
6. Ronikutyi (válaszként erre: 4. - Anatita81)
2010. márc. 27. 21:38
Jól van,örülök neki!Aztán rakjál ám fel képeket!
2010. márc. 27. 21:38

egy hónapja egy mopszunk van, befogadtuk, a szállítását kellett megoldani csupán, ebben egy kedves hoxa-társ segített (itt is köszönöm!!!)

sajnos őt bánthatták, mert lapít még mindig a kézre és ha megretten...ezenkívül fél szemére vak és kicsit süket is :) de igazi dögönyváró jóság :)

4. Anatita81 (válaszként erre: 3. - Ronikutyi)
2010. márc. 27. 21:37
Köszi, az bizony, már most! :)
3. Ronikutyi (válaszként erre: 2. - Anatita81)
2010. márc. 27. 21:36

Örülök,hogy vannak még ilyen emberek.Igaz,nekem nem volt menhelyes kutyum még,de tudom,hogy nekik ez megváltás,hogy kihozzák őket onnan,ráadásul ha jó helyre kerülnek,akkor maga a mennyország.

Gratulálok,és sok sikert,boldogságot az új jövevényhez,aki hamarosan gondolom én,családtag lesz.

2010. márc. 27. 21:32

A mi kutyusunk, Franka tegnap érkezett hozzánk az ország másik feléből. Altatás várt volna rá...

Most kb. 4 hónapos és egy földre szállt angyal. :) Vagy csak még nem bontakozott ki. :D

2010. márc. 27. 21:30
Be- vagy örökbefogadott keverék és fajtatiszta kutyusok gazdijait várom ide!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook