Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Wu Long anti adiposis tea fórum

Wu Long anti adiposis tea (beszélgetős fórum)


24. grizus
2013. máj. 3. 04:55
Régen ittam, és nagyon ízlett. Ma láttam a Tescóban és nem vettem meg. Ezek szerint fogyaszt? Na majd legközelebb.
2013. ápr. 10. 10:10

Én fogyni nem szeretnék csak azt hogy minden nap legyen rendesen székletem...


Előre is köszi annak aki tud válaszolni!

2013. ápr. 10. 10:09

Sziasztok!

Ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném!

Iszom már ezt a teát egy pár napja, de csak egyet ittam belőle egy nap és hát azon kívül hogy pisiltem többet más hatása nem volt!

Anyagcsere gyorsítás céljából iszom és, hát tegnap meg ittam belőle az előírt kettőt, reggelre meg is hozta a hatását nagy görcsölések közepette.

A kérdéseim:

Mindig fog görcsölni tőle a hasam?

Kúra szerűen kell alkalmazni? tehát mondjuk iszom egy hónapot akkor utána szünetet kell tartani, és akkor megszűnik a hatása? vagy lehet folyamatosan fogyasztani és nem lehet rászokni? úgy mint mondjuk a hashajtóra?

21. rozika50 (válaszként erre: 6. - 4c07880d46)
2012. szept. 4. 10:54
Szia buciildi!Én tudlak biztatni,mert szerintem az tudja értékelni,akinek problémája van.Nekem több évtizedes székrekedésem van(volt),én iszom ezt a teát és boldog vagyok,mert,amit a hashajtó nem segített,a tea megtette.Teljesen felhígította és van,mikor 4-szer megyek,de normális és semmi görcs.Reggel és este iszok 1-1 bögrével,már teljesen belém volt sülve a dolog és állandóan puffadt voltam.Nyugodtan igyad,néha tájékoztass,jó?Én 62 éves vagyok,igaz néha gyors sétát beiktatok a kertbe,csak úgy,üdvözlettel:rozika50
20. enababo (válaszként erre: 19. - Zsupszi33)
2012. aug. 22. 17:20

Szia!


Olvastam amit írtál és szeretném megkérdezni,hogy a hasgörcsök végig kísértek e,míg ittad a teát.

Fogytál is a teától?

Üdv!

19. zsupszi33 (válaszként erre: 18. - Hangyi074)
2012. jún. 16. 21:10
Én is elkezdtem a tea fogyasztását két hete. Görcsölt a hasam, ki is takarított. Azóta könnyebbnek érzem magam, és a közérzetem is jobb lett. Nekem menapauzám van és sokszor hőhullám és velejáró nagyfokú izzadás. Amióta ezt a teát iszom előírás szerint, azóta ritkán és enyhébb a panasz.
2012. máj. 24. 12:20
Sziasztok!Pár napja vettem meg ezt a tea,és rettentően tud görcsölni a gyomrom,pár órával utánna.Iszonyú,de viszton tisztít rendesen.Amikor nagyon fáj akkor azt mondom,hogy én ezt inkább nem csinálom...
2011. jún. 8. 14:04

sziasztok! nem tudom mennyire aktiv a forum..

én tegnaop vettem, ma reggel megittam az elso bogre iylen teat. hhat egyenlore semmit enm erzek, se nem pisilek tobbet se mas..


en meregtelenites celjabol vettem.



kérdesem az lenne, h mikortol indul be a hasmeneses dolog? több napű? csak mert nem véletlenul most kezdtem el inni :D


meg lehet h nem is fog egyaltalan menni tole a hasam?

16. c191c35515 (válaszként erre: 15. - Habnyak)
2011. márc. 12. 22:55
szerintem nincs is..most is iszom..
15. habnyak (válaszként erre: 14. - C191c35515)
2011. márc. 12. 17:48
Én megmondom őszintén, hogy nincs tőle semmi bajom.Olyan dolgokat nem vettem még észre ami esetleg káros hatással lenne.
14. c191c35515 (válaszként erre: 13. - Habnyak)
2011. febr. 25. 13:43
nem szabad annyit ebből,csak 2 bögrével/nap legalábbis ezt olvastam!és minden nélkül,annyira nem rossz az íze:)
13. habnyak (válaszként erre: 11. - C191c35515)
2011. febr. 25. 09:35

Van az is, van ,hogy napközben is, de reggel igen. Eddig a mályveteát ittam, nekem az is nagyon jó volt.

Én ebből a teából naponta többet is iszok, de szoktam beletenni egy kis citromlevet, meg folyékony édesítőszert, de csak minimálisat. Általában úgy szoktam, hogy lefőzök egy ilyen teafőzőnyi adagot és azt iszogatom nap közben. Abból kb 1,8 liter lesz, ahhoz két filtert szoktam felhasználni.

2011. febr. 25. 08:08
egy bögre vizet felmelegítek és a teafiltert benne hagyom 10 percig hagyom állni és kiveszem elkortyolgatom...ennyi a lényege..
11. c191c35515 (válaszként erre: 8. - Habnyak)
2011. febr. 25. 08:07

természetes,szerintem mert én is!

székleted??nekem az is van bőven:D


meg kell mondjam az első kúrám jobb volt,mert akkor rendszeresen ittam,most meg ahogy eszembe jut,de felrázom magam és normálisan iszom..:)

10. c191c35515 (válaszként erre: 9. - 4c07880d46)
2011. febr. 25. 08:06

napi 2 szer reggel este idd...engem meghajtott,na nem nagyon de a lényeg,hogy kitisztított!!és a hasam kisebb lett...

rendszeresen idd amire elfogy a dobozból érezned kell a változást,persze cukor meg minden nélkül idd reggeli előtt és vacsora előtt!és jó ha mellette azért délelőttre hagyod az édességeket(lehet mellőzd) délután már csak olyat egyél ami nem hizlal,mert önmagában ez nem csodaszer .

2011. febr. 25. 08:03
Én nem érzek semmi hatást, még csak WC-re sem megyek többször, mint egyébként. Igaz, naponta 3 dl-es pohárral iszom. Kevés?
2011. febr. 24. 15:20
Sziasztok. Én most második napja kezdtem inni ezt a teát. Hát, egész nap mást nem csinálok csak pisilni járok. Természetes ez? Ennyire vízhajtó hatása lenne?
7. c191c35515 (válaszként erre: 6. - 4c07880d46)
2011. jan. 22. 10:45

nagyon átmozgatja a beleket...és székleted is lesz jócskán...sokszor..


kicsit fogytam is tőle,de abbahagytam...


majd valamikor elkezdem újra...

2011. jan. 21. 17:14
Hello lányok! Én ma vettem ilyen teát. Van valaki, akinek segített egy kicsit is? Olyan jó lenne, ha valaki biztatna! :-)
2010. nov. 20. 08:22

Sziasztok,én is tegnap vettem meg...persze mozgok,diétázok + ez a tea!

Ha lesz valami fejlemény,közlöm!:)

2010. szept. 28. 12:40
Ez a tea okoz hasmenést?
2010. ápr. 8. 23:01
Én kb.4 éve ittam ezt a teát.Egy hónap alatt fogytam 6 kilót,nem diétáztam de heti kétszer-háromszor eljártam futni.
2010. márc. 30. 12:38

Szia , én pont tegnap vettem meg . Én alapból sosem próbáltam az ilyen teákat , de nekem nagyon ízlenek ezek a zöld teák(előtte pár nappal vettem a Jázminos zöld teát). Hatásról egyenlőre nem tudok semmi konkrétumot mondani , ugye 30 napos egy kúra , de én fogyókúra mellé csinálom és sztem úgyis a leghasznosabb illetve a leggyorsabb a hatás , meg persze a mozgás is kell.


Tehát egy nagy adag elszántság + mozgás + fogyókúra + zöld tea = FOGYÁS :D


Én a teát szintén egy eszköznek látom , amivel az ember többet tesz annak érdekében , hogy eredményesen diétázzon.

2010. márc. 27. 18:08
van bárkinek bármilyen pozitív - negatív tapasztalata vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook