Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » (Gyümölcssavas) hámlasztás után nektek meddig volt "vörös" az arcotok? fórum

(Gyümölcssavas) hámlasztás után nektek meddig volt "vörös" az arcotok? (tudásbázis kérdés)


9. mandulaszem (válaszként erre: 8. - 8fd47b681f)
2010. márc. 27. 15:04
Kamillától fel fog dagadni ha sokáig hagyod rajta. Én inkább jegelném, szárítanám.
2010. márc. 27. 13:49

Na hát gyümölcssavas hámlasztás helyett mikrodermabráció lett a dologból. Nyomkodás nem volt, meg felkent egy csomó nyugtató krémet, de most az egész arcom tiszta katasztrófa.


Elfog ez múlni hétfőre? Mondjuk ha kamillával borogatom ma és holnap is?

2010. márc. 27. 10:38
Ja, és még annyi jutott eszembe, hogy utána nagyon sima meg puha lesz a bőröd, szóval érezhetően és látványosan jobb!!
6. holdsugár85 (válaszként erre: 4. - 8fd47b681f)
2010. márc. 27. 10:37
én nem szoktam utána bekrémezni, lehet azért érzékenyebb utána kicsit, de a kozmetikusod tuti fog tenni rá utána valamit, ami ilyenkor hatékonyabban szívódik fel!
5. holdsugár85 (válaszként erre: 4. - 8fd47b681f)
2010. márc. 27. 10:34

Szerintem csak annyi, hogy ott érzékenyebb lesz a bőröd max 1 fél napra meg ott lehet pirosabb lesz, de ártani tuti nem árt neki, ez csak használhat!! Egy ilyen kezelés csak felpezsdíti a vérkeringést és az elhalt hámsejteket pucolja le. Csak segít megtisztítani a bőröd, nem olyan drasztikus beavatkozás, hogy aggódnod kelljen!

De a kozmetikust kérdezd inkább! Bár a nyomkodásért tőle is kapsz majd egy ejnye-bejnyét! :D

2010. márc. 27. 10:16
Akkor szerinted nem nagy baj, hogy tegnap este kinyomtam 1-2 pattanást, és már csak piroslik a helyük, de így megyek el kozmetikushoz? A hámlasztás során az a rész, ahol tegnap megnyomkodtam nem fog elvarratosodni, vagy mittomén, felszakadni vagy vmi?
2010. márc. 27. 09:54
Én ilcsis AHA hámlasztót használok, itthon csinálom magamnak hetente 1x. Én direkt este szoktam. Kicsit azért érzékenyebb lesz a bőröd, de nem vészes. Pirosabbnak csak 1-2 óráig pirosabb, de az sem olyan látványos. Rosszabb nem lesz, csak szebb! A nyomkodás a legrosszabb, amit a bőröddel tehetsz! Én sajnos állandóan piszkálom...:( De szerintem az árt a legtöbbet a bőrnek!
2010. márc. 27. 09:38

Vagy mennyi idő alatt regenerálódott a bőr?

Ma megyek kozmetikushoz, de csak hámlasztunk, hogy halványítsunk a foltjaimon és a hegeken. Tehát nyomkodás nem lesz.


Hogy fogok kinézni utána? Nagyon vörös leszek, vagy észre sem lehet majd venni?


Jah, és egy helyen tegnap kicsit megnyomkodtam az arcom. Ez problémát jelenthet? Mármint már csak piroslik, de ha elkezdjük a hámlasztást, ott nem lesz rosszabb, ahol tegnap kinyomtam egy pattit?

2010. márc. 27. 09:37
(Gyümölcssavas) hámlasztás után nektek meddig volt "vörös" az arcotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook