Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Konyhai digit mérleg. Vettél mostanában? Milyet, hol és mennyiért? fórum

Konyhai digit mérleg. Vettél mostanában? Milyet, hol és mennyiért? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 26. 17:57
Nekem Soenhle Page van, 5 év garanciával, 7500-ért. A 2 M betűs elektronikai áruházban vettem. Tud nullázni, grammban mér 5 kg-ig. Ami viszont nem olyan jó, ha túl nagy tálat teszek rá, akkor nem látom a mért mennyiséget. Ezért jó, ha külön síkon van a tálca, amire teszed a tálat és a kijelző. Viszont nagyon kicsi! :)
2010. márc. 26. 17:25

Nekem is a Rossmannos van.Imádom.

Kedvező ár nagyon jó minőség.És ami még fontos,hiába ennyi az ára, mivel saját márkás cucc,így a Rossmann két év garanciát ad rá.Nem egyet,mint a legtöbb bolt.

2010. márc. 26. 17:22

nekem egy piaci van 2 éves nagyon jó le lehet nullázni pl.: beleteszed a lisztet nullázod méred rá a cukrot:) ,mutatja a fokot a helyiségben ..

Márkája:first

2010. márc. 26. 17:21
Ja üveglapos, de bármilyen tálat ráraksz és lenullázod,akkor azzal mérheted a hozzávalókat
2010. márc. 26. 17:19

2500ért a Rossmannba, időt is mutatja, kicsi, nagyon jó. Gramm és font átállítható.

Márka: Rossmann

2010. márc. 26. 17:16
Konyhai digit mérleg. Vettél mostanában? Milyet, hol és mennyiért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook