Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha e-mail-t kapok és nincs visszaigazolás küldési kérelem lehetséges, hogy a küldő mégis értesül róla, hogy elolvastam? fórum

Ha e-mail-t kapok és nincs visszaigazolás küldési kérelem lehetséges, hogy a küldő mégis értesül róla, hogy elolvastam? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 9. 10:35
nem
2010. márc. 26. 13:26

Ha le van tiltva a visszaigazolás küldése, akkor biztosan nem tudja meg, hogy olvastad.

Vagyis, te hiába kérsz visszaigazolást, ha ö is letiltotta visszaigazolást küldését.

7. Eperke9 (válaszként erre: 6. - Olivchen)
2010. márc. 26. 12:33

Köszi:-)

Nem az FBI levele:-), csak biztos akartam lenni benne, hogy az illető aki küldte nem láthatja-e hogy olvastam, annak ellenére, hogy nem volt hozzá visszaigazolás.

Nekem freemail-em van, ott tudom, hogy külön kell jelölni, ha visszaigazolást kérünk.

Köszönöm.

2010. márc. 26. 12:30

nem, tuti sicher, h nem! ha mégis azt mondja, h tudja, h elolvastad azt kell mondani, h nem volt a postafiókodban és a spam-eket a postafiókod azonnal törli (ezt mindenhol be lehet állítani) és üzemzavar miatt, törlékor olvasottnak regisztrálta. szal nem a te hibád :o)

persze az fbi-t, stb. nem tanácsos átverni :o)

5. Kék
2010. márc. 26. 12:29
Te csak akkor látod , hogy elovasta ha visszaigazolást kérsz,de ha nem kérsz akkor is elovashatja! Csak akkor nem ,ha nem akarja, mert látja,hogy kitől kapta a levelet!
2010. márc. 26. 12:27
szerintem nincs
2010. márc. 26. 12:24

Arra gondolok, hogy vannak-e olyan e-mail fiókok, ahol nem kell bejelölni a visszaigazolás kérését, de ha az illető elolvassa, látom, hogy megnézte.

A válaszokat előre is köszönöm.


Eperke

2010. márc. 26. 12:24

ejnye, milyen ez már...

egyébként nem

2010. márc. 26. 12:22
Ha e-mail-t kapok és nincs visszaigalozás küldési kérelem lehetséges, hogy a küldő mégis értesül róla, hogy elolvastam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook