Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi meddőség! Segítsetek! fórum

Férfi meddőség! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
2014. aug. 26. 16:56

sziasztok1

nem reklamnak szanom de nekunk is bavalt a profertil 2 es fel honap utan teherbesett a parom 4 ev probalkozas utan. O a folsavat szedte. nem nagyon hittunk benne, de gondoltuk probaljuk ki.2011ben ajanlotta nekem leghamarabb az orvos,de akkort soknak tunt az ara. a vitamaxxal egyutt kellett szedjem

2014. aug. 21. 11:33
Sziasztok!Korábban hirdetett férfi termékenységet fokozó,profertil étrendkiegésztő készítményt 14000 helyett 10000 ft-ért eladnám.1 havi maradt,nekünk már 2 havi adag meghozta a babát,ezért nem volt már szükségünk rá!
678. tamo87
2014. júl. 21. 18:32
Olyan jó ilyen siker történeteket olvasni. :-) Remélem nálunk is beválik! Azt mondják attól is függ, hogy mennyire hiszünk valaminek a hatásában. Ezek mellett a hozzászólások mellett kicsit könnyebb elhinni, hogy vannak még csodák és csoda "bogyók". :-)Akinek sikerült, annak jó babázást kívánok! :-)
677. krisztikocsma (válaszként erre: 675. - Nox23)
2014. júl. 18. 18:33
Szia!Nem vagyok tapasztalt fórumozó,de ha jól látom ezt hozzám írtad.14000-et kérek és nem kérek külön postaköltséget.utánvéttel hétfőn feladhatom ha így megfelel,írd meg a címet.Amúgy Lenti mellett lakunk és nektek is sok sikert!
2014. júl. 18. 15:54
Lányok. A mi történetünket is megírom, bár korábban is megtettem, de sokan vagytok újak. A páromnak kevés és rossz minőségű a katonája, így lombikoznunk kellett, mert semmilyen vitamin nem változtatott az értékein. Amúgy meg sportos és egészséges életet él. Hála istennek az első lombik sikerült. Utána megpróbáltuk spontán, 3 hónap alatt sikerült a kistesó. (Azóta a nagy 3 éves, a kicsi 20 hónapos). Most elment a férjem egy katona vizitre, kiderült, továbbra is lombikra alkalmas mennyisége van és még rosszabb a minőség. Azaz: ilyen eredmények mellett is sikerülhet a baba otthon, párnák között :) Sok sikert!!!!
675. Nox23 (válaszként erre: 648. - Lilla17)
2014. júl. 18. 09:44
Szia, Mi is ilyen problémával küzdünk, páromnak lassú és nem jó minőségű a spermája. Már szedi 2 hónapja, sárváriak vagyunk, megvenném a maradék profertilt, mennyiért adod? köszönöm és gratula a babához: Szilvi
2014. júl. 17. 13:15
Sziasztok!Nem reklám céljából írok,láttam a korábbi hozzászólásokat a Profeltilről,én 5hónapos terhes vagyok!Nekünk segített, még a második havi adag vége felé jártunk mikor terhes lettem,csak még nem tudtam.Már megvettük a harmadik havit is mikor kiderült hogy terhes vagyok.Ha valakinek szüksége lenne rá,14000-ért eladnám(ebben az árban kipostázom).Amúgy nekünk a tapolcai Kaáliban ajánlotta az urológus,mielőtt belekezdtünk volna a lombikba,de nem kellett mert segített a profertil.Nálunk a mennyiséggel és a mozgékonysággal is gond volt.Elsőre azt mondta az orvos,hogy nagy valószínüséggel csak lombikkal fog sikerülni.Drága gyógyszer,de a lombikkal összehasonlítva töredéke.
673. manka99
2014. júl. 14. 07:58
Kissp! Nem bántottál meg, és egy pillanatig sem feltételeztem, hogy ilyen szándékod volt. :)Én is csak a véleményem írtam le, aztán meg mindenki kezdjen vele, amit akar....Akinek nem inge, ne vegye magára!
672. Kissp
2014. júl. 13. 09:00
Köszönjük!Kitartást kívánok!
671. tamo87 (válaszként erre: 670. - Kissp)
2014. júl. 12. 19:58
Szia. Köszi a válaszodat. :-) Jó olvasni, hogy hasonló problémákkal küzdő embereknek sikerült a csoda. Mi mikor voltunk andrológusnál annyit mondott, hogy párom szedjen cinket meg szelént de nem garantálja a jobb eredményt mert fogalma sincs, hogy mi okozza. Azóta rengeteg mindent kipróbáltunk és ez az utolsó reményünk. Ha ez sem válik be akkor marad a lombik. De már annak is örülnénk, ha kicsit javítana a sperma képen mert ki tudja miért, egyre rosszabb. És szerintem tök jó, hogy megosztod a siker élményedet másokkal is. :-) Gratulálok a picihez! :-)
670. Kissp
2014. júl. 12. 07:14
Tamó!Nálunk a mozgékonyság volt a fő probléma,ezen kívánt javítani a profertil-el a doki.Megállapított nálam herevisszértágulatot,ami szintén okozhatja a problémát.(nem okozza,okozhatja!!!!)De a műtéttől kicsit félek...Ezért azt beszéltük,hogy előbb csináljuk meg a profertil kúrát,utána meglátjuk.Visszértágulattal meg akár 100 évig is lehet élni(orvos mondta...)
669. Kissp
2014. júl. 12. 07:03
Szisztok!Azt,hogy csodaszer vagy sem csak a végeredmény dönti el....Nekem az urológus irta fel,mivel a cél szentesíti az eszközt másnap megrendeltem.Tény,hogy nagyon drága.Amióta nálunk is téma a gyerekvállalás,rengeteg emberrel beszéltem,sajnos megdöbbentő hogy kisebb-nagyobb mértékben sok pár küszködött hasonló problémákkal..De közülük soknak már összejött!Hozzászólásommal senkit sem szeretnék megbántani(Kedves manka99),két dobozból sajnos meggazdagodni sem fogok...:-) Kitartás Mindenkinek!!Szép napot!
668. kismókus13713 (válaszként erre: 666. - Manka99)
2014. júl. 8. 19:49
Like
667. timre67 (válaszként erre: 662. - Kissp)
2014. júl. 7. 16:49
Szia, írtam email-t
666. manka99
2014. júl. 6. 23:41

Ne kövezzen meg senki ezért, meg lehet, hogy nincs is igazam, de számomra enyhén szólva gyanus, ha valakiknek egy szem hozzászólásuk van, 0 fórumos előélettel, és persze ebben a hozzászólásban is egy terméket sztárolnak! Reklám szaga van! Nagyon csunya dolog kétségbeesett emberek orra előtt elhúzni a mézes madzagot!!!

Nem kapkodják el elég gyorsan a cuccot??? Talán, ha olyan árban lenne, mint más átlagos multivitaminok, akkor jobban fogyna!

"8 különleges összetevő"...hagyjuk mááár! Mi ebben a különleges? Ha külön külön megveszi ezeket az ember, akkor feleennyiből kijön!!! Ár-érték arányban egyáltalán nincs a topon!

Ettől függetlenül nem állítom, hogy rossz a Profertil, de hogy rohadt drága az biztos!

Tamo! Azért remélem, hogy nektek bejön! ;)

665. tamo87
2014. júl. 6. 20:22
Sziasztok.kissp és profertil6, tényleg ilyen csodaszer a profertil? Az én párom most kezdte el szedni. Először astheozoospermia(kevés mozgó) végül oligozoospermia(alacsony spermium szám) volt a diagnózis. Szerintetek van esély, hogy ez a vitamin rendbehozza annyira, hogy természetes úton is összejöhessen? Nálatok mi volt a diagnózis??
664. manka99
2014. júl. 6. 10:42
Aztaaaa!!! Ez egy csodaszer, ha ennyire bejön mindenkinek! :D
2014. júl. 4. 22:06

Heló mindenki! Új vagyok,azért regisztráltam,mert hasonló cipőben jártunk és megfogadtam ha sikerül átvészelnem akkor megosztom a tapasztalataimat.

Mi december óta küzdünk a bébi témával és most sikerült.Nekem is 0,2m/ml és lassúak voltak.

az urulógus tanácsára szedtem profertilt,c vitamint,e vitamint.most 7 hetes a párom.

ha valakit érdekel kimaradt 2 havi profertil adagom és átadom a bolti ár alatt kb.2hónapos

ill.ha valakit érdekel írjon leírom mi miket csináltunk.

662. Kissp
2014. júl. 4. 00:03
Sziasztok!Új tag vagyok itt.Hasonló problémákkal küzdöttem én is.Hála istennek úgy néz ki,összejött a baba,9 hetesek vagyunk(bár ilyenkor még óvatosan fogalmazunk,remélem minden rendben lesz..)Urulógus Profertil tápszert ajánlotta,el is kezdtem szedni fél dobozt szedtem be,sikerült...!Tehát kettő és fél havi adag maradt nálam.Aki használta már tudja milyen áron megy..Ha valakit estleg érdekelne jutányos áron odaadnám neki...Sopron környékén vagyunk.Friss(egy hónapja van nálam),irjon bátran e.mail-t akit érdekel.Nem vagyok feketekereskedő,ez a két és fél doboz van nálam.Ahhoz pedig túl drága,hogy kidibjam a kukába.
661. manka99 (válaszként erre: 660. - Kismókus13713)
2014. júl. 2. 09:01
Sokféle tünete lehet. Nála a meddőség volt a legjellemzőbb :D Ez csak akkor zárhatjátok ki, ha elmentek egy pofonegyszerű IR vizsgálatra. Ezután a nagyobb gond az, sok doki csak legyint az IR-re, mert azt sem tudja mi az. Ha tudja is, az eredményt nem tudja értelmezni és a kezeléshez nem ért...Tisztelet a kivételnek, de általában ez van sajnos! :( Írtam privit.
660. kismókus13713 (válaszként erre: 659. - Manka99)
2014. júl. 1. 17:40
Látom nálatok IR a gond. Mi ennek a jele/tünete? Az FSH nálunk ref.tart-on belül van.
659. manka99 (válaszként erre: 658. - Kismókus13713)
2014. júl. 1. 17:18
Igen, rengeteget javult! Az legutóbbi két vizsgálatnál már tökéletesen rendben voltak az eredményei.
658. kismókus13713 (válaszként erre: 657. - Manka99)
2014. júl. 1. 12:35
Köszi a válaszod! Nektek végül mi lett a " vége"? Javult a helyzet?
657. manka99 (válaszként erre: 656. - Kismókus13713)
2014. júl. 1. 09:01
Szerintem ki kellene deríteni, hogy a tesztoszteron mitől ilyen baromi alacsony...van-e inzulin-rezisztenciája vagy pajzsmirigy problémája párodnak? Nálunk 13 körüli tesztoszteronnál is volt gond, bár páromnak az SHBG-je magasabb volt. A másik, hogy a prolaktin gondolom még ref.tartományon belül van, de lehetne alacsonyabb is. Keressetek egy jó endokrinológust!
2014. jún. 25. 20:16
Sziasztok! A probléma hasonló... Kevés (0,2M/ml) és lassú katona :( Az ok hormonális(test 7,4; pro 389; shbg 13). Van olyan köztetek, aki hasonló hormonproblémákkal küzd? Van esélyünk a lombikon kívül? Leszámítva az "egyiselég" elméletet. Nem láttam hasonló hozzászólást.
655. manka99 (válaszként erre: 654. - Gerdatamas)
2014. jún. 12. 19:31
Kedves Tamás! Köszi, hogy megosztottad ezt a tapasztalatot! Akárcsak a saját sztorinkat olvasnám!!! Nekünk 5 évünkbe telt, mire kiderítettük férjemnél az IR-t. Felháborító, hogy mennyire passzívak az orvosok a témában! Mintha direkt homokba dugnák a fejüket! Annak idején mi is kipróbáltunk mindent, egy halom orvost megjártunk, lombikok, stb....Persze seninek sem jutott eszébe azt az egyszerű tanácsot adni férjemnek, hogy fogyjon, diétázzon, sportoljon! azaz éljen fitten egészségesen! De minek is mondták volna? Ebben nincs üzlet, nem úgy, mint a lombikban! Még a végén az ember meggyógyul önerőből, ingyen! 7 év után hajlamos vagyok hinni az összeesküvéselméletekben, és abban, hogy mindent a pénz hajt a háttérben! Ez idő alatt egyetlen orvos volt, aki tényleg kíváncsi volt arra, hogy mi a problémánk, és hogy ezt hogy lehet megoldani! Ő Naszódy Péter (Kecskemét)! Remélem sokaknak segít ez a fórum, és többek között a te tapasztalataid abban, hogy elmenjenek egy pofonegyszerű IR vizsgálatra! Mégegyszer köszi! Üdv! Manka
2014. máj. 27. 08:23

Sziasztok!


Kötelességemnek érzem, hogy írjak saját tapasztalataimról, mert megfogadtam, ha működik akkor megosztom másokkal is. Kérlek tegyétek ti is igy!


Az orvosok gondolkozzanak el, kapjanak a fejükhöz és ne csak a pénzkeresés lebegjen a szemük előtt!!!


Több évi orvoshoz járkálás (kb 2 millió ft, sok ökör tanács, stressz csökkentés, stb...) után nagyon egyszerűen megoldódott minden problémám. Labor eredményekkel tudok mindent bizonyítani akit érdekel.


Problémáim: Csökkent spermaszám, alig mozogtak... Szóval nagyon sz*rrr eredmények.


Véletlen sodort és a folyamatos utánaolvasás (amerikai új kutatások, később paleo táplálkozás) a megoldáshoz, ami pofon egyszerű és az új tudományos kisérletekkel igazolt.


Inzulin rezisztanciám volt, ezért a paleolit étrendet kipróbáltam. 3 hónap után 10 m katonáról 435 m katona lett 60% szuper mozgással. Feleségemnek szintén 3 hónap alatt elmúlt az endometriózisa, amit már kétszer műtöttek és mindig visszajött... Na ezt úgy gondolom nem véletlen.


Az, hogy egyre több bajunk van és alig van megoldás, mindenkit drága pénzért a lombik programhoz terelnek stb... Az az orvosi készátverés show.... Megvan a véleményem az orvosok 90 %-ról!!!


Kérlek tegyetek ti is egy próbát a saját érdeketekben!


A mi receptünk a feleségemmel:


Szigorú paleolit étrend (semmi gabona, semmi tejtermék) Helyette hús, hal, tojás, zsir, zöldség, gyümölcs.


Heti 4 edzés.


Nálunk extraként szerepelt:

Akupunktúra, "A varázslat" könyv


Remélem segíthettem valakinek!


Üdv,


TTamás

653. tenger75 (válaszként erre: 371. - Pieta4)
2014. máj. 5. 10:20

Sziasztok!

Jó régen jártam itt, de én is pozitív hírrel érkezem. Mi 16 hónapig próbálkoztunk sikertelenül, nagyon rosszak voltak az eredményeim, aztán hála a – többek között itt is ajánlott – segítségnek /köszönet érte!/, azaz pl. vitaminok, egészséges életmód kialakítása az étkezés, sportolás terén, kevesebb számítógépezés, amennyire mód van rá, a stressz visszaszorítása, ittam gyógyteákat is, stb.; aztán megtörtént a csoda: tavaly szeptemberben megszületett kislányunk! ;-)

2013. januárban lett pozitív a terhességi teszt, akkoriban már nézegettem az interneten a tapolcai klinika elérhetőségét, olvasgattam a tapasztalatokat és hogy milyen procedúrával jár, teljesen el voltam keseredve.....

Aztán tényleg csoda történt, mert természetes úton fogant meg a kislányunk, pedig nagyon rosszak voltak az eredményeim. (2012. júniusban és októberben írtam erről e fórumban....)

Annyi segítség kellett még, hogy az orvos javaslatára clostylbegyt kúrát csináltam a fent írt életmódváltás mellett, holott erről előtte olvastam itt pozitív és negatív (azaz nem lett eredménye) tapasztalatot is; nekünk bevált, legalábbis csak gondolom, hogy ez is hozzájárult a sikerünkhöz a fent felsoroltak mellett.


Szerintem a vitaminok mellett erre is szükség van, hogy az addigi életmódból a helytelen dolgokat kiszűrjétek és akkor előbb-utóbb sikerülhet a baba, persze nagy akaraterő, kitartás is kell hozzá, de megéri!

üdv, tenger75

2014. máj. 4. 21:03
Sziasztok ! Nem tudjátok véletlen hogy a Kopa Zsolt Dr a korházban műti a férjem ahol dolgozik az is fizetős be avatkozás vagy az tb támogatott ? Mert magánban már hagytunk nála egy kazal pénzt nem nagyon bánnánk ha ez tb támogatott lenne. Vagy max amit gondolunk adni a dokinak . Köszönöm a válaszotokat :)
651. Almafa8 (válaszként erre: 649. - Brembi)
2014. ápr. 28. 09:05
Nagy-nagy gratula! Hogy elszaladt az idő! Puszi Nektek!
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook