Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi meddőség! Segítsetek! fórum

Férfi meddőség! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
712. manka99 (válaszként erre: 711. - Drozd)
2014. nov. 21. 21:31
Egyszer egy szülésznő ajánlotta a köptetőt. Nőknél és férfiaknál is oldja, folyósítja a nyákot. Nőknél is fontos a nyák mennyisége és minősége, de azt mondta, hogy pasiknál is több ondó lesz tőle....Hát mi ki is próbáltuk a lándzsás utifű szirupot. Nem segített, de utólag kiderült, hogy nem is ez a gond. De szerintem nektek beválhat, mindenesetre van több fajta gyógynövényes köptető, aminek nincs mellékhatása, szóval semmi veszítenivalótok nincs vele, ha kipróbáljátok! Remélem használ!!!!
711. Drozd
2014. nov. 20. 20:11
Sziasztok! Kistesót szeretnénk és volt a párom sperma analízisen ahol elég rossz eredmény született, túl jót nem is vártunk mert már kislányunk születése előtt se volt jó, de most extra car, és az van rajta hogy 75 perc után sem folyósodott le, vagyis túlságosan nagy a viszkozitása, vagyis nem szabadulnak ki a spermák! Ez mitől lehet? Van erre vmi gyógymód? Volt már kinek ilyen?
710. mandulavirag (válaszként erre: 709. - Janesugar)
2014. nov. 17. 09:51
Recept nélküli. A neten (írd be a keresőbe a vitamin nevét) van egy oldal, ahonnan rendelni lehet.
709. Janesugar (válaszként erre: 708. - Mandulavirag)
2014. nov. 16. 21:38
hello, ez egyébként receptre kapható gyógyszer csak, vagy ez recept nélküli? úgy értem, csak orvos irhatja fel, vagy vény nélkül kapható?
2014. nov. 16. 15:19
Sziasztok, 3 havi férfiaknak való Profertil vitamin eladó. Összesen 202 szem, mert még az előző adagból is maradt, amikor az újat megrendeltük. Azóta kiderült, már nincs rá szükségünk :). Ára: 34.000,-Ft.
707. Janesugar (válaszként erre: 706. - Artismaya)
2014. nov. 11. 13:04
bmc. csak az érdekelne, hogy ha ők nem küldenek semmilyen vizsgálatra előtte, akkor magamtól mit lenne érdemes megnézetni, elintézni. azért nincs kedvem egy kudarchoz, és fölösleges többszázezres pénzkidobáshoz. szeretnék tutira menni. a rózsahimlő ellen beoltatom magam, meg megnézetek egy terheléses cukrot, más nem jut az eszembe.
706. artismaya (válaszként erre: 700. - Janesugar)
2014. nov. 11. 09:20

Szia,


Megkérdezhetem, hol csinálják a lombikot neked? Köszönöm!

705. manka99 (válaszként erre: 704. - Janesugar)
2014. nov. 10. 23:59
Írtam privit. ;)
704. Janesugar (válaszként erre: 703. - Manka99)
2014. nov. 10. 06:43
Szia Manka, igen, az millio. De em azzal van a gond, hanem a morfologiaval. Azt nem tudjuk mitol van, de csak 2% ep. Volt valami hormon, de nem sok. Azt a leletet meg nem lattuk. Igen, van uszogumi. Lehet ir-es. De az durva, hogy ott nincs kivizsgalas, csak sutty megy a lombik. Azert jo lenne ha lenne, ed kiderulne mitol van ez neki. Most szaladgalhatunk mindenfele orvoshoz, ha egyaltalan sikerul kinyomozni. Hol kezdjuk? Gondolom andrologus, aztan labor, majd endrodoki. Lehet meg valahova menni? Velem minden rendben van, allitolag van peteeresem, hormonjaim rendben. En milyen vizsgalatokra menjek?
703. manka99 (válaszként erre: 698. - Janesugar)
2014. nov. 9. 22:38
Bocsi, hogy értetlenkedem, de a spermium koncentrátum ezek szerint 9-19 millió/ml? Ez ugye nem 9-19 db ml-enként vagy látóterenként?.. Na, ha jól értem, akkor ez egyáltalán nem rossz eredmény, simán mehetnétek szerintem akár inszeminációra is. Sőt, ha van pajzsmirigy vagy akár egy kis enyhe IR-ja párodnak (kis túlsúly, poci vagy úszógumi derék), akkor életmódváltással és kis odafigyeléssel, gyorsan normál spermaszáma lehet! És iggggen, akár spontán babás is lehetsz! De lombik előtt én mindenképp utánajárnék ezeknek a te oldaladról is, mert ha IR vagy pm gond van, akkor az baromira csökkenti a lombik esélyeit is! Sajna egy átlag meddőségiben nem figyelnek ilyen "csip-csup" dolgokra, a lényeg hogy pörögjön a futószalag és az oep tolja a pénzt! Azért egy ilyen eljáráson átesni nem sétagalopp akkor sem, ha az alapok rendben vannak! ....Párod ugye volt nemi-hormon vizsgálaton? Milyen eredményei lettek? Esetleg TSH-t nem néztek?
702. Janesugar (válaszként erre: 701. - Almafa8)
2014. nov. 8. 13:27
változtat az életmódon, már nem cigizik (remélem végleg sikerül leraknia) és próbálunk az étkezésen is változtatni. vitamint veszünk majd. az ülő munkán nem tud változtatni, és a frontit sem meri lerakni orvos nélkül. reméljük azért fog javulni.
701. Almafa8 (válaszként erre: 700. - Janesugar)
2014. nov. 8. 12:28
Kívánom hogy sikerüljön! Sok sikert!
700. Janesugar (válaszként erre: 699. - Almafa8)
2014. nov. 8. 10:00
gyorsan peregnek az események. Szeptemberben volt a vizsgálat, most novemberben megtudtam az eredményt, és már decemberben kezdődik a lombik. Januárra állapotos leszek. hirtelen kellett feldolgoznom ezt az egészet, és megbarátkoznom a gondolattal. Érdekes, az fel sem merül bennem hogy a lombik nem sikerül. és még örülök is neki, mert ezt tutinak gondolom. Én az egymás után következő két (!) "meddő" párom után, folyton csak negativ teszteket láttam, elég volt! Bár nem miattam ugyan, de én is el kezdtem elhinni, hogy nekem nem lehet természetes úton gyerekem. hiába nincs semmi bajom, már nem tudom elhinni hogy én láthatnék egyszer az életben egy pozitiv tesztet. nem tudom értitek-e mit akarok mondani. már csak a lombikban hiszek. ennek sikerülnie kell.
699. Almafa8 (válaszként erre: 698. - Janesugar)
2014. nov. 8. 09:45
Már ezzel is mehettek lombikra, de azért próbáljatok javítani az eredményen, nem lehetetlen. (Lombik szempontjából sem mindegy!) Valakinek már egy sima multivitamin is sokat segít (Fer14, Ferulant, Profertil). Ezt alapból bevetném. Valamint az életmódváltás, megfelelő táplálkozás, sport. Továbbá olvasd el manka99 írását (pajzsmirigy, inzulinrezisztencia vizsgálat) kicsit lentebb (695. hozzászólás), de az egész topicban találsz nagyon hasznos infókat. Sok sikert!
2014. nov. 7. 17:38

sziasztok, ez párom eredménye, nagyon rossz??


ph: 8 (>7,2)

spermium koncentráció: 9-19 (>15M/ml)

Spermium ejakulátum 54-6o (>39M)

mennyiség 6 (>1,5 ml)

viszkozitás: neg

Agglutináció: neg

Peroxidáz: neg

progressziv mozgó: 45% (>32%)

nem progressziv mozgó: 5%

teljes motilitás: 5o% (>4o%)

nem mozgó: 5o%

Morfológia: 2% (4%)

diagnózis: oligo teratozoospermia


javitható ez? a károsodással mit lehet kezdeni?


mit jelent a viszkozitásnál, agglutinációnál és peroidáznál a NEGATIV?


lombikra egyből mehetünk ezzel, vagy ezt fel kell fejleszteni valahogy? segitsetek légyszi!

697. kikbak
2014. nov. 2. 19:30
Vagy bàrki màsnak esetleg? Nagyon köszi
696. kikbak (válaszként erre: 690. - Profertil6)
2014. nov. 2. 19:29

Szia megvan még a prtofertil?

Köszi

695. manka99 (válaszként erre: 692. - Deary)
2014. okt. 25. 22:08
Saját tapasztalat alapján azt ajánlom, hogy menjen el a párod egy inzulin-rezisztencia és pajzsmirigy-hormon vizsgálatra is. Ha ezekkel gond van, az átmenetileg meddőséget okozhat nőknél és férfiaknál egyaránt! A jó hír, hogy orvosolható, a legnagyobb bizonyíték erre nekünk párom eredményei. Keressetek egy jó endokrinológust, mert az andrológusok nincsenek képben a hormonális háttérrel, max a nemi hormonokat nézik. Ha Kecskemét nincs messze tőletek, akkor szívből ajánlom Naszódy Pétert. Kitartás!!!
694. Deary (válaszként erre: 693. - 67c772efc3)
2014. okt. 14. 17:56
Gratulálok nektek! Remélem nálunk is rendben lesz minden. :/
693. 67c772efc3 (válaszként erre: 692. - Deary)
2014. okt. 11. 21:50
Nyugi!!!!! Hasonló redmény, hormonok rendben. Irány lombik. Eredmény: 1. lombik sikeres, utána spontán baba itthon, tervezetten, 3 hónap alatt. Azóta teljesen önszántából egy katona vizit (babát nem szeretnénk most), kiderült, hogy nem sokkal jobb a szitu, mint hajdanán. Azaz kevés katonával lett meg a spontán gyermekünk is....
692. Deary
2014. okt. 11. 08:55

Sziasztok!

Mi is hasonló cipőben járunk... 24 éves vagyok,endometriózissal küzdök, volt egy műtétem is. Ez volt az első probléma, hogy 2 éve nem esek teherbe. Tegnap voltunk párommal sperma vizsgálaton. Nos... Azt nem kívánom senkinek. Az eredmény kb egyenlő a 0-val! Diagnózis: "Férfi meddőség. Mennyiség 5ml, látóterenként 1-2 (db!) rossul mozgó spermium látható. Rögtön vért vettek tőle, hormon vizsgálat, eredmény 1 hét múlva. Járt már valaki így? Mennyi az esélye, hogy valaha lesz gyermekünk?

691. czakob
2014. okt. 6. 20:16
szia,érdekelne az 1 havi adag
690. profertil6 (válaszként erre: 689. - Kikbak)
2014. szept. 24. 20:17
Heló nekem van 1 havi adagom,ha érdekel.kimaradt
689. kikbak
2014. szept. 9. 11:50
Sziasztok légyszìves ìrjon akinek van eladò Profertilje,nagy szükségünk lenne rà.Nagyon köszi
2014. szept. 1. 11:06
Sziasztok! Kétheti profertilre lenne szükségünk a lombikig. Megköszönnénk ha lenne valakinek ennyi eladó. Légszi írj privit. Nagyon köszi!
687. kikbak
2014. aug. 31. 13:02

Sziasztok!


Légyszíves írjon priviben, akinek van eladó Profertilje. 1-2 havi adagot megvásárolnánk. Nagyon köszi

2014. aug. 31. 12:50
Igen,én is szedem
2014. aug. 31. 12:39
Te is szeded a női vitamint? A dokim azt mondta, ezzel spontán terhes is lehetek. Amúgy a páromnak nincs baja, csak ajánlották neki, hogy így még nagyobb az esélyünk, azért szedi. Nekem pcos-em, IR-ám és pajzsmirigy alulműködésem van. 2 inszemen, egy lombikon és 2 fagyis visszaültetésen vagyok túl, sikertelenek voltak..
684. 4c4faea9f7 (válaszként erre: 683. - Mandulavirag)
2014. aug. 31. 11:54
Szia!Mi is ezt szedjük..Ausztriában dolgozunk és nagyon ajánlották.Párom már fél éve szedi.A. májusi lombikunk nagyon siralmasan végződött,nem osztódtak egyáltalán-elmaradt a beülti.3 hét múlva kezdünk,talán long protokollal.Neked milyen lesz és hányadik?Nálunk a páromnak a katonáival van a gáz és ez lesz a negyedik.Nagyon bizunk...
2014. aug. 31. 11:32
Sziasztok. Nem tudom, tudjátok-e, hogy van nőknek való vitamin ugyanettől a cégtől, Profertil Female néven. Magyarországon még nem kapható. Ausztriában igen, vagy be lehet rendelni az Amazonon keresztül. A férjem és én is 1 hónapja szedjük a nekünk való vitamint. Jövő héten kezdődik a lombikom, remélem, most már sikeresek leszünk!
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook