Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi meddőség! Segítsetek! fórum

Férfi meddőség! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
980. nyuszmó84 (válaszként erre: 979. - Woodoo77)
2016. febr. 11. 20:51

Nem tudom mit jelent az első sor, amit írtál.


Kellene lennie a leleten még néhány adatnak:

Pl. mennyiség, ph érték, összspermium szám, koncentráció spermiumszám,motilitás (mozgás), morfológia (alak),...


Az IVF a lombik eljárást jelenti.


Te voltál már kivizsgáláson? Mióta próbalkoztok?


Bocsi, hogy ilyen kis kíváncsi vagyok. Nem erőltetem,ha esetleg nem szeretnél válszolni.

979. Woodoo77 (válaszként erre: 975. - Nyuszmó84)
2016. febr. 11. 19:21

Mikroszkópia (makler): 25*10(hatodikon), ez lenne az?


az a vicc hogy semmit nem mondott a doki aki nézte a spermákat, pedig magán doki volt....


úgy hámozom ki itthon a leletből ezeket, annyit írt még rá, hogy amennyiben- tekintettel a párja életkorára (ez lennék én: 38) 1 éven belül nincs sp. terhesség, úgy IVF ajánlott.

2016. febr. 11. 13:24

Sziasztok, van itt valaki olyan, akiknél a fiú a saját spermája ellen termel antitesteket?


ezt mAR teszttel tudják kimutatni, iga igg a pozitiv a leleten. állitólag a férfi meddőség 8 %-át teszi ki ez a probléma, ehhez képest, én még senkiről nem hallottam hogy tudta volna hogy ilyene van.


irjon bárki akinek erről van bármi információja. köszi.

2016. febr. 10. 18:15

Szia Balázs1978!


Páromnak tavaly 10M/ml volt a koncentráció, most pedig 500E/ml. Ezért kell az andrológus szerint a teljes kivizsgálás, hogy megtudjuk mi áll a háttérben.

Majd ezeket megy megnézetni: hormonok, pajzsmirigy, cukor, inzulin, urológiai vizsgálat.

Meg több mozgás is be lesz iktatva. Mondjuk amúgy se egy kimondottan egy helyben ülő típus.

A cigit most januárban tette le, remélem végleg.

Köszi a biztatást! :-)


Nemsokára itt a március és te is mehetsz a vizsgálatokra.

Kitartás!

976. Balázs1978 (válaszként erre: 974. - Nyuszmó84)
2016. febr. 10. 00:27
Nyuszmó visszaolvastalak, azért nálatok pár hónapja nagyon jók voltak az eredmények, semmi ok az aggodalomra! Lesz ez még sokkal jobb is ha vége a cigizésnek, illetve kitavaszodik és sokat mozog a fiatalember:) De majd az andrológus úgyis elmondja mit javasol.
975. nyuszmó84 (válaszként erre: 973. - Woodoo77)
2016. febr. 9. 20:31

Szia!


Spermiumszám mennyi lett? (Össz.szám, szám/ml)

Urológushoz lehet el kellene menni párodnak,hogy megnézze a herevisszér tágulatot.

🍀

2016. febr. 9. 20:27

Sziasztok!


Ígértem, hogy megírom majd, ha végre páromnak meglesz a vizsgálati eredménye.

Most le vagyok törve, mert ma kaptuk meg párom kontroll speriogramm eredményét,ami sajnos a tavalyinál sokkal rosszabb lett. Teljes kivizsgálásra kell mennie (hormonok, pm,cukor, inzulin, urológia).

Nekem pedig januárban derült ki az ir probléma.

Így én most nem reménykedek semmiben. :-(


Drukkolok mindenkinek! 🍀

2016. febr. 8. 19:59

Sziasztok, a páromnak meglett a vizsgálati eredménye:


összmennyiség: 4 ml

jól mozgó: 20%

mérsékelten: 30%

alig: 15%

nem mozgó 35%


varicokele: bo-n 2 ujjbegyni


Szerintetek ez milyen lelet? lehet spontán teherbeesés?

2016. febr. 7. 22:22

halii, hallott már valaki erről a dns fragmetnáció vizsgálatról? engem nagyon érdekel, mert nem akarok még egy lombikra úgy elmenni hogy ezt nem nézik meg. ugyanis eddig két lombikom volt, nem volt megtapadás a 6 napos blaszók ellenére. eddig azt hittük akkor velem van a gond, és elmentem mindenféle kivizsgálásra ahol a nőt nézik meg miért nincs megtapadás. ez a dns dolog meg olyan, hogy nincs megtapadás akkor sem, ha jók az embriók. járt már valaki ilyenen? hol? kin keresztül jutott el oda? mennyibe került?


[link]

971. marcsix (válaszként erre: 970. - Fczolika)
2016. febr. 1. 12:32
Huu ez igen :) 2 hónap alatt meg 3x ozodott :) Akkor szerintem nekünk is segített, férjem egy hónapig szedte, mondjuk ovumig két hét telt el csak, és nem volt vészesen rossz eredménye és lehet ilyen gyorsan hatott volna? érdekes, Akkor ezekszerint a profertil jó :) Örülök és drukkolok Nektek :)
2016. febr. 1. 11:33

Jó hírem van.Kész az eredményem.

9,8 millióról jó két hónap alatt 30 millió lett a spermaszámom hála a Profertil-nek.

Közben még beteg is voltam,mi lett volna,ha nem ? :D

Remélem hamarosan összejön a baba.A doki szerint egyenlőre nem kell műteni,ennyi spermaszámmal össze kell jönnie :)

969. fczolika (válaszként erre: 967. - Rika87)
2016. jan. 21. 17:40

Hétfőn megyek mintát adni...kiváncsi vagyok.Sajnos egy hete már erősen náthás vagyok,félek,hogy ez sem használ a spermaszámnak,hiába a sok gyümölcs és a profertil.

Gondolom 1 hét múlva eredmény,akkor már többet tudok,hogy kell-e műtét.Ha igen,akkor természetesen azonnal intézkedni fogok.

968. Balázs1978 (válaszként erre: 970. - Janesugar)
2016. jan. 21. 13:26
Köszi! Megnéztük már és OK ez is és a genetika.
967. rika87 (válaszként erre: 959. - Fczolika)
2016. jan. 20. 20:38
Szia! Mi is szegediek vagyunk. Nekunk a prof rogton a mutetet javasolta. Szinten visszer es nagyon keves sperma. A mutet febr. 15 lesz. En nem hiszek annyira a vitaminokban foleg ha ilyen komoly dolog mint pl a visszer is jelen van. Sztem mihamarabb csinaltasd meg a mutetet. Sok ido mire idopontot kapsz. Nekunk is 2 honap volt pedig maganrendelesen voltunk.... En biztos vagyok benne hogy mutet utan minden rendbejon. Fo a pozitiv hozaallas! :)
966. Balázs1978 (válaszként erre: 965. - Marcsix)
2016. jan. 20. 18:10
Köszi a bíztatást. FSH 22, prolactin 10 alatt, ez nem sok jóval kecsegtet. Azoospermiánál nem bizonyított, hogy a Fer14 és társai érnek valamit. Ha van sperma - bármilyen kevés és bármilyen rossz is - akkor hasznos lehet, de a totál nullán nem tud javítani sajnos. Ezért nekem felesleges bármit is szedni. Marad a bízakodás, hogy a műtétnél találnak valamit.
965. marcsix (válaszként erre: 963. - Balázs1978)
2016. jan. 20. 14:33
Sajnálom hogy ennyit kell várnotok. És hogy rossz maradt az eredményetek is :( Nagyon rossz egyébként az értéked? Akkor a Fer14 nem vált be, nem próbálsz meg egy másikat? kitartást kívánok.
964. marcsix (válaszként erre: 962. - Janesugar)
2016. jan. 20. 14:32
te jó ég mik vannak. nem is hallottam még ilyenről. Nálunk huu nem is tudom milyen értéket írtak a leletre. De lassu is kevésbé volt mozgékony is, sok hibás volt, tehát minden érték a jó alatt volt. Nem túl sokkal, de azért alatta. A morfológia is rossz volt. Profertilt szedte a párom, én elmentem átjárhatóságira, a kettő együtt megtette hatását. Gondolom olyan rossz értékei nem lehettek akkor végülis, ha egy hónap segített. Drukkolok hogy tudjanak mielőbb segíteni :)
2016. jan. 20. 12:20

Tegnap voltam a Fer14+vitamin kúra után spermiumvizsgálaton, az eredmény megint a nagy nulla (mondjuk kábé erre számítottam). Ráadásul mégegy rossz hírt kaptam, hogy a nagyobb látóterű operációs mikroszkópra közbeszerzést írtak ki, tehát kb 4-5 hónap mire reálisan a Sotéra kerül... Pedig januárról volt szó. Aztán lett belőle március... Mi úgy döntöttünk, hogy megvárjuk amíg megjön ez az új eszköz.


Sajnos ez van...

2016. jan. 19. 21:42
Hali van itt ilyan akinek a morfologia rossz? Kiderult valami? Allitolag antitesteket termel a párom mert az iga igg pozitiv lett, es roncsolja a sajat spermajat. Holnap megyunk immunulogushoz, kivancsi vagyok mit mond majd, de hatha itt is tudok meg valami hasznosat.
961. Drozd (válaszként erre: 959. - Fczolika)
2016. jan. 16. 19:22
Bizzal magadban, nekunk ettol sokkal rosszabb eredmennyel is sikerult, csak 7 millio.
960. marcsix (válaszként erre: 959. - Fczolika)
2016. jan. 16. 18:00

Állítólag a viszérműtét is helyre hozza a kiskatonákat. A profertil .. hát szerintem az is hatott a férjemnek. Nekünk is a harmadik hónapba kellett volna menni, de csak egy hónapig szedte igy, mert sikerült. Sikerülni fog, apuka leszel Te is :)


Sok szerencsét neked, és jó eredményeket kivánok :)

2016. jan. 16. 00:04

Sziasztok!


38 éves szegedi férfi vagyok.Nem iszom,nem dohányzom,teljesen egézséges vagyok,csak pont a gyerek nem akar összejönni. :(

Voltam már spermavizsgálatokon 14 millió és 10 millió volt az eredmény.Ez a doki szerint kevés.Közben kiderült,hogy hereviszerem is van.

Szőllősi prof először Profertil-t javasolt,amit már jó két hónapja szedek.Két hét múlva megyek kontrollra,kiváncsi vagyok,hogy van-e javulás.

Próbáltam odafigyelni,sok gyümölcsöt ettem,forró vizet kerültem stb,stb,hátha.

Minden vágyam,hogy apa legyek.:) Ha nem javul,akkor a viszérműtétet is bevállalom.

Sok sikert mindenkinek!Egyébként olyan jó olvasni,hogy milyen sokaknak sikerült :)

958. marcsix
2016. jan. 15. 16:27

Sziasztok.


Szsretnem leirni az oromhirt. Dec. 23an voltam atjarhatosagin, mind ket petevezeto atjarhato. Elvileg a parom sperma ertekei voltak rosszak, dec. 1tol szedte a profertilt. Jan. 13an volt nemvartam es azota 3 pozi tesztem van.



Talan igy a ketto egyutt tehette meg hatasat.



Mindenkinek sok sikert kivanok az uj evbe :-)

957. nyuszmó84 (válaszként erre: 956. - Balázs1978)
2016. jan. 7. 19:05

Szia Balázs!


Nagyon szuper, hogy javultak az eredményeid. Megdolgoztál érte. Gratulálok a kitartásodhoz.

Megy a drukk neked márciusra! 2016 egy csodás babás év lesz! 🍀


Köszi az infókat.

2016. jan. 7. 14:21

Sziasztok!


Nekem lassan végetér a 3 hónapos vitamin+antioxidáns+Fer14 kúrám.

Közben diétáztam is és elkezdtem futni járni.

(Félmaratont is lefutottam év végén)

Leadtam kb 8 kilót, nagyot javult az állóképességem is. Mindezt azért írtam, mert 2 hete csak a vicc kedvéért csináltam egy labort és biztos nem véletlen, hogy az LH értékem +-osból egyből bekerült a két határérték közé, csökkent az FSH-m is és az alacsony tesztoszteronom pedig az egekbe ugrott. Szóval mindenkinek javaslom az életmódváltást, vitamin kúrát.


Én ezt azért is csináltam, mert márciusban megcsinálják rajtam a biopsziát, és nem mindegy, hogy akiket bent találnak milyen állapotúak lesznek.


Illetve még egy fontos infót szeretnék megosztani: a Sotéra márciusban fog kerülni egy nagyobb látóterű operációs mikroszkóp, amivel nagyobb eséllyel fognak spermiumokat találni!

Szóval szerintem ezt érdemes kivárni, én is ezért nem csináltatom meg most.


A Sotén egyébként mindenki tündér, szerintem mindenki rábízhatja magát Dr. Kopa Zsoltra és csapatára.. remélem, a biopsziám eredményes lesz és az újév meghozza a kis utódot hozzánk!:-)

955. stingray (válaszként erre: 954. - Marcsix)
2016. jan. 2. 15:42

Rendben,köszönöm szépen Neked is.

És Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok :)

954. marcsix
2016. jan. 1. 18:55

Sziasztok, Boldog Éj Évet Kivánok mindenkinek.


Stingray


Nyuszmóék is mi is a profertilt kaptuk orvosi utasításra (párjaink). Egyenlőre én se tudok semmit mondani még kb két hónap a kontrollig, és nyuszmó úgy gondolom mindent leírt amit én is akartam :)

2016. jan. 1. 13:32
Boldog, Babás Új Évet Kívánok Mindenkinek! 🎉 🍀
952. nyuszmó84 (válaszként erre: 951. - Stingray)
2015. dec. 30. 16:05

Igazán nincs mit. :-)

Persze én nem vagyok doki.

Nézz utána, hogy neked melyik vitamin lenne a legjobb és kúraszerűen alkalmazd csak. Néha nem árthat egy kis szünetet tartani.

951. stingray (válaszként erre: 950. - Nyuszmó84)
2015. dec. 30. 15:52

Szia Nyuszmó!


Köszönöm szépen a válaszodat!

Megpróbálok mindenre odafigyelni,bár azt hiszem nem lesz gond.Alkohollal,cigivel nem élek tehát ezek kilőve.A tökmagot szeretem,a vitaminokat beszerzem :)

Ha javul a helyzet,feltétlen jelzem.

Mégegyszer köszönöm a segítséget :)

További szép napot!


Üdv:stingray

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook