Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi meddőség! Segítsetek! fórum

Férfi meddőség! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
1072. witch959 (válaszként erre: 1071. - Balázs1978)
2016. dec. 7. 22:39

De van tb -s lombik ott, nekem most volt a 2. :)

Donoros lombiknál nincs tb-s, de "simánál" van.

Egyébként én is ajánlom a helyet, de a tb -s várólista hosszú nagyon.

1071. Balázs1978 (válaszként erre: 1070. - Babu27)
2016. dec. 7. 22:34

szia,


Budapesti Kaáliba járunk és elégedettek vagyunk. Mi donorozunk és rövid a várokozási lista. Igaz, csak fizetős lombik van, tb támogatott nincs.

üdv

1070. Babu27
2016. dec. 6. 10:09

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Az lenne elsősorban a kérdésem, hogy melyik meddőségi klinikát ajánljátok? Hol van a legkisebb várakozási idő? Van e valakinek ismerőse? Elérhetőség?

Nagyon szépen köszönöm, előre is mindenkinek!

Üdv,

Babu27

1069. Léda5
2016. dec. 3. 17:30

[link]


Hátha segit valakinek!

1068. FLilly
2016. nov. 30. 18:34

Sziasztok! A férjemnél a kiskatonákkal volt a gond, de nem találtak szervi rendellenességet. A profertilt javasolták kúra szerűen 3 hónapig.

A látóterenként 1-2 ből 1 hónap után 10 millió lett, majd visszaesett 5re. Ez a kúra viszont jó alap volt a lombikunkhoz, mely elsőre sajnos nem sikerült, de a második már sikeres lombik előtt is csinált egy kúrát (1 hónappal a lombik előtt kellett abbahagyni orvosi felügyelet mellett,

Hogy ne csak számban de minőségben is tutik legyenek). Megmaradt egy majdnem teljes dobozunk. 51 szem. 9000 Ftert szivesen odaadom.

Szegeden személyesen átvehető, postázás is megoldva!

Sok sikert mindenkinek!

1067. witch959 (válaszként erre: 1065. - Babu27)
2016. nov. 24. 10:27

Az én férjemnél is visszér volt, meg is műtötték és biopsziát is végeztek, így sítáborba küldték a kiskatonákat biztos, ami tuti a későbbiekre nézve. Viszont a 3 hónappal későbbi kontroll alapján elkezdett javulni az eredménye, így a mostani lombikunkhoz nem a fagyasztottat használták, hanem frisset.

Nem lett még tökéletes az eredmény, de még javulhat, szóval reménykedünk.

1066. RosaGina (válaszként erre: 1065. - Babu27)
2016. nov. 24. 08:07
Szia! Akár lombikra akár inszeminációra kerül sor, téged is kivizsgálnak, sőt téged vizsgálnak a legjobban, férjeknek nem sok dolga van :-). A herevisszér szerintem jó hír, mert a műtét után javulni szokott a spermakép. Még az is lehet hogy fél év múlva kutya bajotok lesz. Andrológus mit mondott?Nálunk amikor kiderült hogy baj van (és nem orvosolható a probléma), én azonnal bejelentkeztem két meddőségi központba is, és amíg vártunk az első konzultációk időpontjára TB-re megcsináltattam majdnem az összes kötelező vizsgálatot mindkettőnknek, hogy haladjunk.Nem bántam meg. Nagyon lassú ez a procedúra, csak telnek és telnek a hónapok, muszáj nyomulni és haladni előre.Kérdezz nyugodtan!
1065. Babu27 (válaszként erre: 1064. - RosaGina)
2016. nov. 23. 23:17

Szia!

Igen, voltunk ultrahangon, hereviszért állapítottak meg. Elküldött a doki minket hormonvizsgálatra és citogenetikára. Minden káros szokást kiiktattunk már, a mozgás ami hiányzik valamint a kávé hanyagolása az kicsit nehezen megy. Meglepő, de örültünk a viszérnek. :(

Én félek kicsit, bár a doki szerint rutin mütét.

A meddőségi központokban az én vizsgálataimra szükség van? Engem is előzőleg ki kell, hogy vizsgáljanak? Hogy megy ez a folyamat? Legalább is orvos szinten? Én a héten megyek orvoshoz és meghallom mit mond, mi a következő lépés. Köszönöm a válaszod és a segítséged.

1064. RosaGina (válaszként erre: 1063. - Babu27)
2016. nov. 23. 13:21
Szia! Volt teljes andrológiai kivizsgálás egy JÓ andrológusnál? Hormonok, herevisszér, kariotipizálás? Kiderült mi az ok, amiért kevés a spermiumszám?Nem lehet elhárítani az okot? A vitaminok jók, plusz a sok folyadék, nulla alkohol, nulla cigi, nulla forró fürdő, laptop ne legyen ölben, és laza alsóneműt hordjon. Fel a fejjel a 800 ezerrel lehet kisbabátok, csak kell egy kis segítség.Ha még nem tetted azonnal jelentkezz be egy meddőségi központba, még ha most sokk alatt vagytok akkor is.Több hónap mire bekerültök, addig kicsit összeszeditek magatokat. Fagyasztást nem javasolták nektek?
1063. Babu27
2016. nov. 20. 22:21

Sziasztok!


Sajnos mi is hasonló cipőben járunk. Páromnál nagyon kevés spermaszámot állapítottak meg, 800 ezer "csak". Mi mindent megteszünk annak érdekében, hogy kisbabánk legyen. Ez nemrég derült ki és szeretnék tanácsot kéreni, hogyan kezeljem? Lelkileg megvisel, de páromat is...igyekszem tartani benne a lelket, hogy nem ő a hibás...de ez nem mindig jön be, főleg ha nem vagyok elég hiteles. Az andrológus a PROFERTIL-t ajánlotta. Van valakinek tapasztalata ezzel a vitaminnal?

Előre is köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.

És természetesen minden tanácsot szívesen fogadok!

1062. Esztibebi
2016. nov. 17. 12:03
Sziasztok van egy egesz doboz bontatlan Profertil-em elado. Lejarat 2017 december. Ara 11000. Irj provit ha erdekel.
2016. szept. 9. 09:54
Elkelt!
2016. szept. 8. 07:46

Sziasztok,

nekünk 1 heti adag, azaz 14 db Pro-fertil kapszula megmaradt. A termék árát tekintve azért ez is valami, ráadásul, aki elsőként megkeres, ingyen megkapja tőlem postán keresztül levélküldeményként.

1059. Janesugar (válaszként erre: 1058. - Zsanci79)
2016. aug. 30. 21:39
Màr elkelt.
1058. zsanci79 (válaszként erre: 1056. - Janesugar)
2016. aug. 27. 10:50

Szia.

Ha nem jelentkeztek még én lecsapnék ra.

1057. Janesugar (válaszként erre: 1055. - Annamária11)
2016. aug. 27. 09:59
Szia pont most irtam a forumra. Hogy szetmentunk a pàrommal. Van 70 szem profertilem. Odaadom neked az egészet 13000 ert. Az ugy ho lenne? Itt maradtam a házzal egyedul, a volt pasim nem fizet semmit. Moszkvan tudunk talizni. Az àr alkukepes ha mas forumon nem viszik el. Janka
1056. Janesugar
2016. aug. 27. 09:56
Sziasztok Nem jelentkeztem mostanában mert nagy változások torténtek velem. Az en sorsom ugy alakult hogy mas problemak miatt szetmentunk a párommal. Erre persze a lombikozás is rátett egy lapáttal. De inkább forditva volt, hogy az egyeb mas problemak miatt nem johetett ossze a baba. Nagyon osszetett dolog a lelki resze a kapcsolatnak. Amiért irok az az hogy igy hogy ittmaradtam most a házzal,eléggé meg vagyok szorulva es par dolgot el kell adnom. Van 70 szem profertilem ami tobb mint egy doboz. Odaadnám ezt 13000 ft-ert. (60 szem 14600 ft egyébként.) Irjon calaki aki átvenné. Számomra is nagy segitseg lenne. Koszonom.
2016. aug. 18. 07:20

Sziasztok!

Van esetleg valakinek felesleges Profertil vagy Myoqinon kapszulája?Kedvező áron átvenném.

1054. nyuszmó84 (válaszként erre: 1053. - RosaGina)
2016. aug. 6. 18:34

Köszönöm a válaszodat.

Én is félek a lombiktól, de próbálom elfogadni, hogy ez az utunk.

Ha lesz kedved nyugodtan írjál majd privátban a lombikról. Hátha tudunk majd egymásnak hasznosat mondani.

1053. RosaGina (válaszként erre: 1052. - Nyuszmó84)
2016. aug. 5. 18:12

Szia,

Szed vitaminokat, és lehet hogy majd segít is valamennyit, de azt mondta az orvos hogy túl sok javulás nem várható mivel azok a sejtek vannak kevesen (Sertoli dajkasejt) amik termelik a spermiumot. Ezeknek a sejteknek a száma születéskor eldől (mint ahogy mi is adott számú petesejttel születünk), tehát nincs nagyon mit tenni. A kevés dajkasejt kevés spermiumot termel. Bejelentkeztem meddőségibe ahogy a rossz spermakép kiderült, mert tudom hogy hosszú várakozás van. De reménykedtem hogy meg tudják gyógyítani, és lehet rajta segíteni és nem is kell majd lombik. De sajna nem így tűnik. Nagyon félek a lombiktól. Elvileg én rendben vagyok (kopp-kopp)Szeptemberben megyünk konzultációra.

1052. nyuszmó84 (válaszként erre: 1051. - RosaGina)
2016. aug. 5. 17:25

Szia!


Páromnak is OAT a diagnózis. Nekünk még nincs gyerekünk.

Most nyáron derült ki, hogy lombikra kell mennünk. Nagyon rossz volt hallani, de hát nem tudunk mit tenni.

A párodnak akkor nem is javasoltak semmilyen vitamint? Vagy azért szed vmit?

Téged is kivizsgáltak gondolom. Nálad minden rendben?

Bevállaljátok a lombikot?

Mi augusztus végére bejelentkeztünk egy meddőségi intézetbe, hogy haladjunk előre.

1051. RosaGina
2016. aug. 5. 11:35

Sziasztok! Megosztanám Veletek a mi történetünket is, mi sem vagyunk már fiatalok. Tavaly májusban kezdtünk próbálkozni, elsőre sikerült (!), hurrá-hurrá megy ez nekünk boldogság. Majd 7. héten vetélés. Mindenki bíztatott minket, hogy ez előfordul, hogy csak próbálkozzunk újra, menni fog.

Azonban sajnos nem történt semmi egy évig.Férjem idén júniusban így elment kivizsgálásra, és sajnos a spermatogramja nagyon rossz lett, OAT szindróma (össz sp. 4 millió, progresszív motilitás 8, normál morfológia 1). Andrológus kivizsgálta genetika rendben, de a hormonértékei nagyon nem jók : FSH az egekben, ami arra utal hogy nincs elég dajka sejt amit termelje a spermiumot. Nem is lehet rajta segíteni, így született lényegi javulás nem várható.

Azt mondta a doki, hogy hihetetlen mázlink volt, hogy ezekkel az értékekkel egyáltalán sikerült a spontán teherbe esés, mert nagyon nagyon minimális rá az esély,ez csak lombikra elég, inszemre sem. Lombikra küldtek minket. Mondanom sem kell eléggé földhöz vágott minket hír, egyáltalán nem voltunk erre felkészülve (bár gondolom senki sincs...).

Szóval vannak csodák, mi egyszer megütöttük a jackpotot csak sajnos a nyeremény a végén elmaradt - Nem tudom most merre tovább.

1050. LnéM (válaszként erre: 1041. - Rika87)
2016. júl. 27. 15:55

A férjemnél kevés spermát mutattak ki, illetve azoknak minősége is hagyott kivetni valót maga után.

Használt. Mi lombikosok vagyunk. A megtermékenyítés időpontjára jobb eredményt mutatott. Bár a mennyiség nem volt a kritikus határérték felett, de így is duplája volt a korábbihoz képest. A minőségen is javított a vitamin.

2016. júl. 17. 22:22

Sziasztok! Sikeres fogantatás miatt megmaradt 60 darab Profertil tablettámat olcsón átadnám. Hátha másnak is segít... Lejárati idő: 2016/11

Ha valakit érdekel dobjon egy üzenetet privátban.

1048. Léda5
2016. jún. 30. 18:06
Sziasztok! Androfer nevű tablettáról hallót már valaki vagy használta már valaki? Csupa jót írnak róla olyan mint a Profertil.
1047. zsanci79 (válaszként erre: 972. - Janesugar)
2016. jún. 28. 16:28
Szia! Ha még aktualis, parom volt a Humancellben. 50 ezer ft volt a HBA es DNS fragmentacios teszt. 3 nap alatt megvolt az eredmeny.
1046. rika87 (válaszként erre: 970. - Fczolika)
2016. jún. 28. 16:12
Regen jartam itt, nem semmi eredmenyed lett. Azota van mar valami esetleg? Nekunk Szollosi doktor nem is emlitette a profertilt mondjuk rosszabbak voltal az eredmenyek. Azota volt visszer mutet aminek semmi ertelme nem volt a szamok nem sokat javultak. Profertilt azert kiprobalnak. Ahogy olvastalak erdemes lenne...talan. Esetleg a Fer 14 bar nem tudom pontosan mi a kulonbseg koztuk....
1045. zsanci79 (válaszként erre: 1044. - Zsanci79)
2016. jún. 28. 11:25
Bocsánat, a szelén természetesen mikrogramm, nem miligramm.
1044. zsanci79 (válaszként erre: 1043. - Rika87)
2016. jún. 28. 11:22

50 mg szelén (legjobb a szerves szelén), 1000 mg C vitamin, 200 mg E vitamin, 60 mg Q10 koenzim, Omega3 (DHA tartalma 330 mg, EPA 220 mg, a hatóanyag mennyisége is fontos!)

És természetesen a Fer14. Ez Kb 20 ezerbe van havonta.....

1043. rika87 (válaszként erre: 1042. - Zsanci79)
2016. jún. 28. 11:02
Köszönöm a válaszodat. Szeretnék kipróbálni néhany lehetoseget pl vitaminok mielott beleugornank a lombikba. Leirnad a parod miket szed meg a Fer 14 mellett? Koszi szepen
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook