Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi meddőség! Segítsetek! fórum

Férfi meddőség! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
1280. Miri0423 (válaszként erre: 1279. - Zsanci79)
2017. szept. 20. 21:40
Szia! Megkérdezhetem mitől lett ilyen jó eredmény? Vitamin?
1279. zsanci79 (válaszként erre: 1271. - Kawabanya)
2017. szept. 20. 20:58

Ma volt az inszem.

Szuper eredmenyek lettek, megerte valtani.

180 millio lett

70% mozog

50% celiranyos gyors mozgo.

Alapban volt 100 millio, 40% mozgo es 25% gyors mozgo.

Sztem ez tok jo!

Morfologiat sajnos nem neztek, mert ahhoz festeni kellene.

1278. re11 (válaszként erre: 1277. - Zsanci79)
2017. aug. 29. 22:07
Nem mondtam egy szoval sem, hogy javult volna a ferfiak spermakepe az evek soran. Sot, tisztaban vagyok vele, hogy rengeteget romlott, de nem azert csokkentettek a morfologia also hatarat 4%-ra, hogy kevesebb ferfit minositsenek meddonek, hanem mert sokkal szigorubbak lettek a kriteriumok amelyek meghatarozzak a normalis alaku spermiumot. Sok olyan spermiumot tekintettek normalisnak akkor, amelyek ma nem csusznanak at a rostan. De ennek semmi koze ahhoz, hogy atlagban javult vagy csokkent a ferfiak spermakepe.
1277. zsanci79 (válaszként erre: 1276. - Re11)
2017. aug. 29. 19:30

Akkor nezd meg a lombikba, hogy sima IVF-nel hany petesejt termekenyul meg, illetve hany osztodik normalisan, nem fragmentalodik, stb.

Es ott a gyorsasagnak szerepe nincs. Vagy akkor miert is van az ICSI eljaras, ha tok mindegy a morfologia?

Na ezert tud megtermekenyiteni hibas sejt, de donto tobbsegeben nem fog megmaradni!

En nem vagyok WHO, de eszement butasag lenne azt gondolni, hogy azert raktak lejjebb a lecet, mert felgyorsult vilagunkban, mikor rengeteg szemetet megeszunk, egy csomo karos kornyezeti hatas er bennunket, es sokkal stresszesebb eletet elunk, attol lesz a megtermekenyito kepesseg sokkal jobb. Ugye nem?

Gondolom nem akarajak a fel vilagra rasutni hogy meddo. Barmilyen statisztikat megnezel, az azt mutja, hogy rosszabbodnak az eredmenyek.


Amugy meg mindenre van jo pelda, es az ellenkezoje is.

En csak felvetettem, hogy szerintem ez eleg fontos kerdes. Nyilvan akinek szar ertekkel osszejon, nem fogja azt mondani, hogy nem johet ossze, viszont a tobbseg marha sokat kuszkodik vele.

1276. re11 (válaszként erre: 1274. - Zsanci79)
2017. aug. 29. 17:29

Attol, hogy rossz egy spermiumnak az alakja (hosszabb/rovidebb a farka stb), ha celba jut, a genetikai anyag, amit tovabb ad meg lehet tokeletes.

Nem hiszem, hogy hasrautesszeruen csokkentettek 30%-rol 4%-ra, kutatasok es statisztikak kellettek ehhez. Amugy itt is volt a forumon egy lany, akiknel 1% volt a morfologia es megis spontan teherbe esett. 1% progressziv mozgassal nem hiszem, hogy sikerult volna, mert az sokkal fontosabb.

Azert is mondtam, hogy van aki szerencsesebb mas kevesbe, mert pl. naluk sokkal rosszabb volt a helyzet es megis sikerult, nalatok meg meg nem. Vagy hanyan vannak, akiknel semmit nem talalnak es megsem jon eveken at a baba. Szerintem meg sok ferfinel ki sem derul, hogy gond van a spermajaval, mert el sem jutnak a kivizsgalasig, pikk-pakk osszejon.

Ugyanigy van a pajzsmirigy gondokkal is. Sokaknal a terhesseg alatt derul ki, hogy nagy gondok vannak, nekem meg azt mondtak, hogy a 4 folotti TSH-mal nem sikerulhet teherbe esni. Annyira osszetett a teherbeeses, hogy nehez rafogni valamire, hogy most ezt csinaltam jol es azert sikerult vagy forditva.

1275. Kawabanya
2017. aug. 29. 14:45

Nekem a nőgyógyász váltig állította hogy amelyik rossz az el sem jut a célba. Hát..érdekes

Sztem ha ép a többi része simán

1274. zsanci79 (válaszként erre: 1272. - Re11)
2017. aug. 29. 14:37

Persze, hogy fontos a morfológia.

Rossz morfológiájú sperma megtermékenyíti ugyan a petesejtet, de az nem lesz életképes, a terhesség még az elején megszakad. Esetleg úgy is, hogy az ember lánya észre sem veszi, hogy terhes volt.

Ha a 4%-ból indulok ki, akkor örülnöm kéne mint majom a farkának, hogy hú de jó, dupla az érték! De hát ez olyan rohadt messze van a jótól.


Szerencsefaktor? Na én azt nem ismerem.

Tudod, akinek hosszú idő után összejön a baba, az úgy elfelejti az addigi hercehurcát, mint a pinty.

Én is így voltam, rettentően megkönnyebbültem mikor megláttam a pozi tesztet, elszállt minden gond. Én örülök a szerencséjének, de mikor még ezen az oldalon vagy, azt nem olyan könnyű ám elfogadni, hogy bocs, nem volt szerencséd!

1273. zsanci79 (válaszként erre: 1272. - Re11)
2017. aug. 29. 14:25

Pár éve még 30% volt a WHO kritérium....meg úgy egyébként mindenben magasabb volt a ref.határ.

Elég éles váltás.

És nem azért húzták lejjebb a határt mert olyan sokat javult volna a férfiak spermatogrammja.

1272. re11 (válaszként erre: 1270. - Zsanci79)
2017. aug. 29. 14:07

Hat nem tudom... Ha tenyleg ennyire fontos lenne a morfologia, akkor nem a 4% ep lenne az also hatar, hanem sokkal magasabban lenne. De biztosan osszetettebb ez a dolog, mint a mennyiseg, gyorsasag, minoseg. Meg ott van a szerencse faktor is, ezert nehez megmondani kinek miert sikerul, masnak meg miert nem.

Kitartast kivanok! Nalatok is jon a golya hamarosan! 😊

1271. Kawabanya (válaszként erre: 1270. - Zsanci79)
2017. aug. 29. 12:55

Zsanci! Én 3% morfológiával sok jól mozgóval lettem 3x terhes..ebből 2 , kh-ban vegződött. Szóval ez sem jobb. 😕

Kíváncsi vagyok Nálatok mi lesz az eredmény a vitaminok után.

Mi is szeptemberben látjuk majd lett-e javulás

1270. zsanci79 (válaszként erre: 1269. - Veronka30)
2017. aug. 29. 10:10

Én kezdek rájönni arra, hogy termékenység szempontjából a morfológia a lényeg.

Lehet akármennyi sejt, ha 90%-a hibás.

Nálunk 4x ennyi anyagból és sokkal jobb mozgással soha nem lettem terhes (cirka 3 év).

Igaz, nálunk a morfológia 8%, nem 80%.

Na ezért mondom......

Tény, hogy azért kiderült az immunológiai bajom is, de ettől függetlenül azért legalább egyszer befigyelhetett volna 3 év alatt....

1269. Veronka30 (válaszként erre: 1266. - Feszterkem17)
2017. aug. 28. 20:44

Mostanra jutottam oda h megkeressem az eredményét. Előtte:

Sejtszám <1m/ml

Mozgás néhány progresszív,gyors sejt

Alak >50% norm.

Utána:

Sejtszám 10m/ml

Mozgás >30% gyors,progressziv

<30% lassú

Alak >80% normalis

Egy hetet volt itthon. De tett-vett. Nem csak fekudt.

1268. re11 (válaszként erre: 1267. - Pinki02)
2017. aug. 27. 14:29

Persze, mert a doki nem fofja azt mondani, hogy szedjen 13 fele vitamint kulon-kulon. Ajanl egyet, ami erre valo, ez egyszerubb neki is es nektek is. Nekunk Profertilt ajanlottak, de nem probaltuk ki, mert vegul kulon-kulon vettem meg az osszetevoket, es az eredmenye meg mar egy 11 hetes pocaklako.

Viszermutettel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de ugy emlekszem, hogy kulfoldi forumokon olvastam tapasztalatokat a Proxeedrol. Keress ra angolul, tobb velemenyt fogsz talalni, mint magyarul.

1267. Pinki02
2017. aug. 27. 09:53
Mi Szerbiában élünk...itt most legjobban ezt a Proxeedot alkalmazzák..azt mondja a doki,hogy neki ezzel vab a legjobb tapasztalata eddig..Nekünk a Profertil után csak rosszabb lesz,nem mondom,hogy az miatt,de tényleg semmit nem segitett.Igaz,az a mütét elött volt.Remélem,lesz valami eredménye a mütétnek.
1266. feszterkem17 (válaszként erre: 1263. - Veronka30)
2017. aug. 25. 13:26

S viszér elott milyen spermaképetek volt?


Mutet utan mennyit pihent a parod?

1265. zsanci79 (válaszként erre: 1264. - RosaGina)
2017. aug. 25. 10:57

Hú most megnéztem. Teljesen egyetértek, az összetétele nagyon szegényes, az ára pedig pofátlanul horror! 38ezer Ft/hó?????

Ha már komplexen szeretnél férfivitamint, akkor fele annyiért megkapod pl. Fer14, Profertil és társait, összetételében messze jobbak.

Én egy Fer14 árának feléből, harmadából kihozok egy hónapot sokkal magasabb dózisokkal.

1264. RosaGina (válaszként erre: 1261. - Pinki02)
2017. aug. 25. 10:49

Szia!

Az összetétele kb. ua. mint a legtöbb férfi termékenységet fokozó szernek. Az ára is horror - mint ahogy a többinek is...


Szerintem Q10ből elég kevés van benne, abból nyugodtam mehetne több.


Azt javaslom nézd meg a legnépszerűbb férfi vitaminokat (Proferil, Fer14)

és külön külön szedd össze ami bennük van. Nagyobb hatóanyagot kapsz, és még olcsóbban is jön ki.

1263. Veronka30 (válaszként erre: 1261. - Pinki02)
2017. aug. 25. 10:42
én se hallottam még róla, de tuti jó lesz, már alapból a visszér műtét miatt is, nekünk 2 hónappal később már baba jött :)
1262. zsanci79 (válaszként erre: 1261. - Pinki02)
2017. aug. 25. 08:42
Nem ismerem ezt a vitamint, sosem hallottam róla. Ez egy komplex férfi vitamin? Ártani biztos nem árt.
1261. Pinki02
2017. aug. 24. 19:00
Hello!tul vagyunk a visszérmütéten.Az doki Proxeed vitamint irt..valakinek tapasztalat?
1260. Vera_84
2017. aug. 14. 14:22
Köszönöm a válaszokat. Mivel nem volt drága így vettem belőle bár a homeopátiás szerekben én sem nagyon hiszek... de ki tudja. Én is nagyot néztem hogy mikor a patikában azt mondták hogy a L-arginin nem jó. Én is azon vagyok hogy mindent beszerezzek mert ahogy olvasgattalak titeket, rengetegen írtatok pozitív eredményt. Abban bízom, hogyha egyesével szedi majd nagyobb adagokban akkor nálunk is lesz valamilyen hatással. Mi még csak azzal küzdünk hogy egyáltalán legyen katona. Andrológus időpontra várunk, de addig is mire oda kerülünk szeretném ha már szedné, hátha akkor már pozitívabb eredményeket kapunk. Szorítok Zsanci hogy sikerüljön az inszem és gratulálok Re a jövevénynek :)
1259. zsanci79 (válaszként erre: 1257. - Vera_84)
2017. aug. 14. 14:10

A homeopátiás bogyókat nem hallottam, nem ismerem, de én nem is hiszek ezekben a cukorgolyókban.

Az L-arginin tuti, hogy nem agyserkentő (vagy nem csak az), különben nem lenne a férfi vitamin fő összetevője.

Párom szedi (már nagyobb dózisban), hát, a libidójára is kifejezetten jó hatással van :)

Szept. közepén lesz inszem, meglátjuk, hogy alakul, bár a Fer14-gyel is sokat javult, de kiváltottam külön vitaminokra, én is nagyobb dózisban, mint ahogy "re" írja.

1258. re11 (válaszként erre: 1257. - Vera_84)
2017. aug. 14. 13:24

Szia! Nem ismerem azt a szert, de szerintem probaljatok egyszerre tobbet. Egyuttesen biztos lesz eredmenye. En azt mondom, hogy a ferfivitaminokban alacsony dozis van sok mindenbol. Talan ezert is nem nagyon hasznalnak sokaknak. Az en ferjem eleg nagy adagokat szedett mindenbol, de nem tobbet, mint a napi megengedett. Meg is lett az eredmenye, de nem tudom, hogy pontosan melyik befolyasolta, az is lehet, hogy az egesz egyuttveve. Szerencsere nem kellett sokaig szednie, mert azert kicsit feltettem, hogy nehogy gond legyen belole hosszu tavon. De amugy szinte egyik naprol a masikra abbahagyta oket es semmi valtozast nem vett eszre magan.

En azt javaslom, hogy mivel kell legalabb 3 honap, amig erdemleges valtozas beallhat, probalkozzatok tobb vitaminnal, mert ha ez nem hat, ujra kell 3 honapot varjatok, amig kiderul, hogy a kovetkezonek lesz-e eredmenye es igy tovabb.

1257. Vera_84
2017. aug. 14. 12:48

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Ma voltam patikában hogy szerezzek vitamint a férjemnek. A gyógyszertáros néni rábeszélt egy homeopátiás bogyóra. azt mondta hogy ez a szer tényleg segít a férfiaknál a kiskatona gyártásban. a neve Lycopodium clavatium ami kapcsos korpafüvet rejt magában. Azt a tanácsot kaptam hogy napi kétszer 5 db golyócskát szedjen be. Kicsit kételkedem, mert a Largininra pl azt mondta, hogy az inkább agyserkentő... A kérdésem az lenne, hogy van ezzel a homeopátiás golyócskákkal valakinek bármi nemű tapasztalata? Utána olvasva tényleg hatásos a ffi nemi szervre de kifejezetten sehol nem írja hogy tényleg bizonyítottan növeli vagy elősegíti a kiskatona gyártást.

1256. Pinki02
2017. aug. 9. 13:32
Hello mindenki!Hallottatok e már a hiperbárikus kamrárol?Olvassatok utána!én Vajdaságban élek,és most olvastam egy cikket szerb nyelven..meddö férfiakat kezeltek,nagyon nagy sikerrel!Van benne valami,hisz 100%-os Oxigént juttatnak a szervezetbe,igy az elér olyan szövetekhez is amihez normál körülmények között nem..Nem tudom Magyarországon hol van ilyen kamra,de nálunk van Szabadkán egy magánklinikán, 1h/kb 45euro..orvos határozza meg a kezelés idötartalmát.
1255. Curacao84 (válaszként erre: 1254. - Miri0423)
2017. júl. 28. 09:36
Írtam privit. :)
1254. Miri0423 (válaszként erre: 1253. - Curacao84)
2017. júl. 28. 09:13
Kevés spermaszámra hozott ilyen gyors eredményt a profertil?
1253. Curacao84
2017. júl. 28. 08:57
Sziasztok! Harmadszor is gyors sikert hozó maradék Profertil eladó. Egy doboz bontatlan (60 db) és egy doboz 2/3-os (40 db) 2018.08-i lejárattal egyben eladó. Érd: curacao84@gmail.com
1252. Pinki02
2017. júl. 27. 16:18
Gratulálok!Nagyon jol esik olvasni ezeket a pozitiv dolgokat!
1251. Miri0423 (válaszként erre: 1250. - Veronka30)
2017. júl. 27. 16:02
Nagyon köszi a bíztatást!!
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook