Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futás: izmosítja, vagy vékonyítja a combot? (tapasztaltak előnyben:)) fórum

Futás: izmosítja, vagy vékonyítja a combot? (tapasztaltak előnyben:)) (beszélgetős fórum)


1 2 3
82. angelic smile (válaszként erre: 78. - Bebbike)
2014. júl. 19. 18:11

Tudod, hogy fuss? Egyszer úgy, hogy valóban azt érezd, mindjárt kiköpöd a tüdődet. Ezt csináld 0,5-1 percig, majd ugyanennyi ideig lassan. Áh, belinkelem az oldalt, közben megtaláltam:

[link]

2014. júl. 19. 16:30
Hosszú távon vékonyítja..de nem vagyok tapasztalt...csak látom a hosszútávfutókat...mindegyik szálkás..
80. bebbike (válaszként erre: 79. - Bebbike)
2014. júl. 19. 15:38
Bocsánat elírtam a márkáját ::) Ree.ok :)
79. bebbike (válaszként erre: 32. - CsillagTM)
2014. júl. 19. 15:36
Szia Csillag TM! :) Én nagyon jó minőségű futó cipőt a HÁDA kft turiban szereztem be .Ree...ook márkájú.Nagyon szeretem.Az én combom is nagyon vastag .Már napi 4 km-t kocogok (igazából két hete növeltem meg ezt a távot,de egy hónapja kocogok napi rendszerességgel.Semmi nem ment le a combomból,de amúgy fogytam a kocogás miatt,de mondom combból sajna nem :( De nem adom fel,viszont ma úgy fogok menni este kocogni,hogy chilli paprikás zsírégető krém és fólia rá.Hátha.Ja? És a futó cipő 2000 ft volt.Próbálj keresni valami ilyen használt turit.Zsír új a cipő amúgy.Remélem előbb-utóbb csak megindul a fogyás .Én csak egy vagyok a sok közül...Egy 40 éves anyuka...17 éve nekem nagyon sok cm.le ment a combomból a futástól.Mindenképp csak biztatni tudlak! Hajrá,és kitartást!
2014. júl. 19. 15:20
Sziasztok ! Én egy hónapja kocogok.Igaz eleinte 200 méter után kiköptem a tüdőmet,de mára ott tartok,hogy 4 km-t is kocogok 1-2 perces kis sétákkal.168 cm vagyok,és 80 kg.(14 kilót fogytam ,mire elkezdtem a kocogást ) .Minden reggel 7 h.tól 8 h.ig kocogok.Dukán diétázok már 11 hónapja ,sok betegségem van (anyagcsere felszívódási zavar,étel és gyógyszer allergia ).Nehezen tudok fogyni,pedig nagyon fegyelmezetten tartom a diétámat.40 éves két gyermekes anyuka vagyok,és nagyon örülök neki,hogy rászántam magam a kocogás rendszerességére .Az egy hónap alatt 2 kg-ot fogytam.L .Carnitint is szedek(azt bírom) :) Viszont felpróbáltam pár nadrágomat,ami combban szűk volt egy hónapja...Nagyon szomorúan tapasztaltam,hogy semmi nem ment le a combomból :( De ma akkor is megyek,csak most este.Tegnap a nadrág próbánál majdnem elsírtam magam,hogy semmi változás,de én nem adom fel!!!! Vélemény valakinek? Mit csináltam rosszul?Kérlek írjatok! Köszönöm,és szép napot!
77. 9bbc382386 (válaszként erre: 76. - Czifi)
2010. ápr. 29. 15:40
Próbálkozz olyan helyen,ahol árulnak ilyeneket.Kérdezz rá van-e szervizesük,vagy tudnak-e kontakt személyt,aki értis hozzá.
76. czifi
2010. ápr. 29. 09:59
milyen szerelőt keressek?????
75. czifi (válaszként erre: 74. - 9bbc382386)
2010. ápr. 29. 09:42
Sziasztok.Köszi neked is a segitséget,mindenképpen keresek 1 szerelőt.
74. 9bbc382386 (válaszként erre: 73. - Czifi)
2010. ápr. 28. 17:40

Biztos meg lehet javítani,egy jó műszaki ember és mindent látsz :)

Nagyon jó a gyaloglás.

Lehet kapni sportboltban lépésszámlálót,amit a cipőre kell szerkeszteni,esetleg azzal is tudnád mérni a megtett kilométereket.

73. czifi (válaszként erre: 72. - Wiki76)
2010. ápr. 28. 17:11
Köszönöm a gyors választ.Igen vannak programok,csak meg kell nézetnem 1 hozzáértő emberrel,ugyanis az emberke aki hozta eltépett benne 1 kábelt ami összeköttetésben volt a kijelzővel,igy most állandóan nullát mutat,meg az órát.Nem tudja mutatni ,sem a kalóriát,sem a megtett kilómétert ,stb...Ezért zavar 1 kissé,mert nem tudom mennyit gyalogoltam.Gáááááz.
72. wiki76 (válaszként erre: 71. - Czifi)
2010. ápr. 28. 16:36

Szia

Én is "csak"gyalogolok a gépen és még csak meg sincs emelve mint a tied.Hatásos hidd el.Ez a mozgásforma az aerob mozgás.Nem lesz tőle őrült izomlázad de kiválóan formál fogyaszt.Vannak rajta programok?Én azokat használom.Egyre gyorsul de vannak benne pihenők.7,5km/h már már kocogás de nem fulladsz ki.Fél óra minden nap..pár hét és már egy órára is emelheted az adagot.

71. czifi
2010. ápr. 28. 16:20
Sziasztok.Tanácsot szeretnék tőletek kérni.Kaptam 1 használt futópadot,jó állapotban van,csak annyi a gondom vele,hogy nem lehet állitani a dőlés szögét,fixen van /enyhe emelkedő/./Mechanikus/Futni nem nagyon birok rajta /még/.Ma 1 órát gyalogoltam rajta rendes tempósan,Kérdésem,hogy igy is lessz hatása?Fogyni szeretnék.Előre is köszönöm.Üdv.
70. CsillagTM (válaszként erre: 69. - 9bbc382386)
2010. ápr. 6. 12:13

azért a versenyúszók 99,9 százaléka (azaz akik nem országos válogatottak, "csak" napi 3,5 órát edzenek) kicsit megütköznének azon, hogy ők nem számítanak annak:P


én azért úsztam, mert 1. sportolni jó, és ebben - mint kiderült - tehetséges is voltam, 2. gerincferdülésem volt, de ez nem tartozik a témához.

2010. ápr. 6. 11:40

Igen,a versenyúszást úgy mértem ahogy Egerszegi és Kovács tette,mert az nem nevel szép testet....

Az más,hogy valaki csont-sovány és azért sportoltatják,hogy erősödjön.Lehet tudat alatt ez is volt a cél Nálad.

Jómagam is étvágycsinálón éltem óvodás koromtól,majd kajakozni jártam,napi 3 órát edzettem,mellette elkezdtem atlétikára is járni.Mindezt rövidebb ideig(4évkajak,6év atlétika),nehogy mamutosodjak :)

68. CsillagTM (válaszként erre: 67. - 9bbc382386)
2010. ápr. 6. 10:52

hát, én tizen x évig versenyúsztam, persze nem Kovács Ági-szinten, és etióp hercegnőnek becéztek :D szerintem tizenkét évesen 29 kiló...az vékony :D


nálunk nagyon sokan ilyen vékonyak voltak, mondjuk én voltam a legdurvább...de elvárás is volt. persze arányosak voltunk: izmosabb volt a karom/hasam/lábam, mint most, de szálkásan, nem látványosan.

2010. ápr. 6. 10:35

Az úszás nem vékonyít.Még nem találkoztam vékony versenyúszóval.Persze az más kérdés,ha egy rétegnek tetszik az.

Az úszás tömeget,izmot növeszt,ezzel együtt súlyt is.

Persze,ehhez versenyszerűen kell csinálni.

66. penzkezeles (válaszként erre: 55. - Gigi13)
2010. ápr. 6. 09:10
Szerintem egyre gyorsulni fogsz. Csak rendszeresen eddz (még) néhány hónapig. Előbb-utóbb nem árt utána olvasni sem a dolgoknak... megtanulni pl. mi az a fartlek, ilyenek. Szerintem az első (és legnagyobb) lépés a rendszeresség. Gratula amúgy!
65. CsillagTM (válaszként erre: 62. - Db5df1d25b)
2010. ápr. 2. 20:43
ja, amúgy mint ex-versenyúszó, az úszásra szavazok, mint legjobb alakformálóra :P :)
64. CsillagTM (válaszként erre: 62. - Db5df1d25b)
2010. ápr. 2. 20:42

hát, mindenesetre le a kalappal előtted...nekem sokszor semmi erőm, pl. ha 7-kor kelek, rohanok munkába, 8-fél 5 meló, hazafelé nagybevásárlás, fél 6 után hazaérek, vacsit csinálok magunknak meg nagymosás/mosogatás, ami épp akad, 7-kor kb. befejezzük a vacsit, 7-10-ig vagy órára készülök (szoktam korrepetálni), vagy kinyúlok, olyan fáradt vagyok...


de nem a kifogásokat akarom keresni. úgy értem, tény, h eléggé kimerült szoktam lenni, de biztos be lehet préselni...reggelente te hol futsz, van vmi jó hely a közeletekben? én a Deák térnél lakom, de nincs nagyon tippem, h hol tudnék futni (ami nem forgalmas hely, h ki ne röhögjenek :))

2010. ápr. 2. 12:16

igen izmosítja

meg a feneket is

62. db5df1d25b (válaszként erre: 14. - CsillagTM)
2010. ápr. 2. 12:15
Ideje mindeninek arra van amire akarja. Én heti 3x1 órát futok reggel, amíg a 2 kisfiam és a férjem alszik. Szerintem a legjobb alakformáló.
61. Gigi13
2010. ápr. 2. 11:55

tegnap vettem egy rubintrékát is!!!

:-)

60. Gigi13 (válaszként erre: 59. - Csimby)
2010. márc. 30. 13:00
köszönöm szépen a bíztatást!!! :-)
59. csimby (válaszként erre: 55. - Gigi13)
2010. márc. 30. 12:29
Tuti egyre jobban fogod majd bírni! Nagyon ügyi vagy, gratula! :)
58. CsillagTM (válaszként erre: 57. - Gigi13)
2010. márc. 30. 11:08
ja, a hátsómnak a MÉRETE akkora, a formája sajna nem :D
57. Gigi13 (válaszként erre: 56. - CsillagTM)
2010. márc. 30. 10:58

dehát J.Lo egy szex-szimbólum, mi bajod vele, ha úgy nézel ki...:-))

köszi

56. CsillagTM (válaszként erre: 55. - Gigi13)
2010. márc. 30. 10:56

de aranyosak vagytok :$

de az a baj, h nem vagyok épp a topon (66 kg, vastag combok, J.Lo-fenék, narancsbőr)...


neked meg grat, Gigi! csak így tovább!:)

55. Gigi13 (válaszként erre: 53. - Penzkezeles)
2010. márc. 30. 10:40

Csatlakozom: én sem értem, miért akar fogyni blogindítónk, olyan szépséges!!! :-)

Ja, képzeljétek, nagy irammal haladok, 30 percet futottam megállásnélkül, igaz csigalassan, de!!!! Élveztem!!! :-) olyan jó volt, ahogy a vigyor kiült az arcomra... Szerintetek minél többet próbálkozok, egyre jobban fog menni, vagy ilyen csiga az én tempóm, vajon??? Azt sem bánom, mert ugyanúgy mozgok, csakhát, olyan ciki, mindenki elfutott mellettem... :-))) babakocsis anyuka, stb..:-)

54. slöj
2010. márc. 30. 10:02

Sziasztok!

Én 24 éve futok. Napi 7-8 km-t az atlétikapályán. Az a legjobb hely, mert kíméli az ízületeket. Aki nem szeret futni az inkább válasszon magának más zsírégetési formát. Én imádok. :):):) Rendszeresen eszem, és mindent, de természetesen odafigyelek arra, hogy mi kerül a tányéromra.


Szép napot mindenkinek!

53. penzkezeles (válaszként erre: 1. - CsillagTM)
2010. márc. 30. 08:29

Általánosságban szerintem amitől egyáltalán el lehet várni a comb vékonyodását az a hosszútávfutás (alkalmanként 10 km fölött), de az sem holnapra. (Néhány év után biztos látszik az eredmény).

Nekem vastagította (izmosította), de én pasi vagyok, ráadásul megtermett is. Ami bizonyos, hogy csinos (izmos) vádlit csinál a nőknek. :-)


A futócipő elengedhetetlen! Pláne ha porckopásod volt. Ha nem akarod visszakapni, ne ezen spórolj!


Ha szabad, egy kérdés: Miért is akarsz fogyni? Szerintem teljesen jó vagy úgy, ahogy (a képek alapján legalábbis).

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook